Sukces jest wynikiem właściwej decyzji.

Eurypides

Home > Newsletter LiGHT 4.0

Dziękujęmy za zainteresowanie wydarzeniem LiGHT 4.0.

Już 23 maja na scenie LiGHT w Muzeum Manggha w Krakowie wystąpią:

Philip Zimbardo

Światowej sławy psycholog, autor m.in słynnego stanfordzkiego eksperymentu więziennego. Opowie na temat: EVIL TO HEROISM.

Björn Lundén

Twórca innowacyjnej metody zarządzania Speed Intuitive Management. Odpowie na pytanie IS IT POSSIBLE TO RUN A COMPANY OF 105 EMPLOYEES WITHOUT BOSSES?

Wojciech Wereszko

Były oficer GROM-u i Formozy, dowodził jednostkami specjalnymi m.in. na misjach w Zatoce Perskiej i Afganistanie, mentor biznesowy

Szymon Myśliński

Lider globalnego działu innowacji IT w ABB. Opowie o Agile w dojrzałych organizacjach.

 

Szymon Hołownia

Dziennikarz, publicysta, pisarz i showman, niegdyś związany m.in. z „Gazetą Wyborczą”, „Rzeczpospolitą”, „Newsweekiem” i wieloma stacjami radiowymi, obecnie współpracuje głównie z TVN i „Tygodnikiem Powszechnym”.

Artur Nowak-Gocławski

Założyciel i szef Grupy ANG, do której należą m.in Spóldzielnia ANG (pierwsza spółdzielnia w branży doradztwa finansowego). Prezes Fundacji „Będę Kim Zechcę, zaangażowany w wiele projektów społecznych w tym w Koalicję Prezesi Wolontariusze, projekt Nienieodpowiedzialni.pl, Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych, Konfederację Lewiatan.

John Scherer

Jeden z najlepszych na świecie specjalistów z zakresu przywództwa. Autor bestsellerowych książek w tym „Five Questions that Change Everything: Life Lessons at Work”. Poprowadzi warsztaty: LEADING CHANGE: MAKING TRANSFORMATION HAPPEN

Jerzy Foryciarz

Jako pracownik naukowy z doktoratem z… eksperymentalnej fizyki jądrowej stwierdził, że z tego, co robi, najbardziej pasjonuje go pisanie rozproszonych systemów do analizy danych. Zdecydował się na eksperyment i przeszedł do branży IT. Przez 12 lat pracował w Motoroli, gdzie został dyrektorem operacyjnym. Od 2011 r. jest menedżerem produktów w Google.

CO ROBIMY?

 

Tworzymy przestrzeń rozwoju dla młodych menedżerów – przyszłych przywódców. Sprawiamy, że świadomie doskonalą kompetencje i talenty. Pomagamy przedsiębiorstwom budować przewagę konkurencyjną poprzez zwiększanie potencjału kadry kierowniczej.

DLACZEGO ROBIMY,
TO CO ROBIMY?

Wiemy, że nikt nie rodzi się wybitnym liderem, ale jesteśmy pewni, że każdy młody menedżer ma w sobie wielki potencjał i może osiągnąć mistrzostwo. Wierzymy, że każdy z nich może zmieniać świat – także biznesu – na lepsze.

JAK TO ROBIMY?

 

Opierając się na wiedzy i doświadczeniu praktyków biznesu, wyposażamy młodych menedżerów w narzędzia i techniki niezbędne do budowania przywództwa opartego na zaangażowaniu i mocnej osobowości lidera. Dążymy do tego, by trwałe fundamenty ich przywództwa przekładały się na sukcesy organizacji, w których pracują.

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X