Warsztat: A CO, GDY JUŻ ODMALUJEMY WSZYSTKIE DOMY DZIECKA? PYTANIE O KSZTAŁ CSR W DOBIE CZWARTEJ REWOLUCJI PRZEMYSŁOWEJ  – Szymon Hołownia

Home > Warsztat: A CO, GDY JUŻ ODMALUJEMY WSZYSTKIE DOMY DZIECKA? PYTANIE O KSZTAŁ CSR W DOBIE CZWARTEJ REWOLUCJI PRZEMYSŁOWEJ  – Szymon Hołownia

Dziękujemy za dołączenie do społeczności podcastu “Z warsztatu menedżera”

Obejrzyj warsztat: A CO, GDY JUŻ ODMALUJEMY WSZYSTKIE DOMY DZIECKA? PYTANIE O KSZTAŁ CSR W DOBIE CZWARTEJ REWOLUCJI PRZEMYSŁOWEJ  – Szymon Hołownia

Szymon Hołownia

 

Stara się wnosić wartości w świat mediów i rozrywki. Dziennikarz, publicysta, pisarz i showman, niegdyś związany m.in. z „GW”, „R”, „Newsweekiem” i wieloma stacjami radiowymi, obecnie współpracuje głównie z TVN i „Tygodnikiem Powszechnym”.

Laureat licznych wyróżnień, w tym Grand Press, Dziennikarskiej Nagrody Ślad oraz Wiktora publiczności. Zaangażowany społecznie twórca 2 fundacji: Dobra Fabryka i Kasisi, które niosą pomoc potrzebującym w Afryce – wspierają ośrodki żywienia, szpitale, hospicja i domy dziecka. Zmienia świat na lepsze, angażując w wolontariat i działania charytatywne kolejnych „Inwestorów Dobra”.

 

Warsztat został nagrany podczas Li Konferencji dla Menedżerów LiGHT 2018

CO ROBIMY?

 

Tworzymy przestrzeń rozwoju dla młodych menedżerów – przyszłych przywódców. Sprawiamy, że świadomie doskonalą kompetencje i talenty. Pomagamy przedsiębiorstwom budować przewagę konkurencyjną poprzez zwiększanie potencjału kadry kierowniczej.

DLACZEGO ROBIMY,
TO CO ROBIMY?

Wiemy, że nikt nie rodzi się wybitnym liderem, ale jesteśmy pewni, że każdy młody menedżer ma w sobie wielki potencjał i może osiągnąć mistrzostwo. Wierzymy, że każdy z nich może zmieniać świat – także biznesu – na lepsze.

JAK TO ROBIMY?

 

Opierając się na wiedzy i doświadczeniu praktyków biznesu, wyposażamy młodych menedżerów w narzędzia i techniki niezbędne do budowania przywództwa opartego na zaangażowaniu i mocnej osobowości lidera. Dążymy do tego, by trwałe fundamenty ich przywództwa przekładały się na sukcesy organizacji, w których pracują.

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X