AKADEMIA KOMUNIKACJI MENEDŻERSKIEJ

Akademia Komunikacji Menedżerskiej – edycja zamknięta

Październik 2019
Kraków

Opis

Szkolenia

Komunikacja jeszcze bardziej w praktyce!
Szkolenie „Komunikacja to Twoja praca” uświadomiło Ci, że nigdy dość…. pracy nad komunikacją? Pójdź o krok dalej i skorzystaj z cyklu 6 warsztatów pod hasłem „Akademia Komunikacji Menedżerskiej”! Każdy z nich poświęcony jest innemu zagadnieniu. Łączy je wypróbowana metoda odgrywania scen z profesjonalnym aktorem, których nagrania następnie wspólnie analizujemy. Zdziwisz się, jak wysoki jest poziom realizmu i emocji towarzyszących tym konfrontacjom. Dzięki nim jeszcze lepiej sprawdzisz się w codziennych sytuacjach i zyskasz gotowość do podjęcia nawet największych wyzwań komunikacyjnych.

PROWADZĄCY

Błażej Pasiut

Rozwiązywanie trudnych spraw to jego specjalność: jest negocjatorem, mediatorem i psychologiem sądowym, a oprócz tego (co stanowi pewnie nie mniejsze wyzwanie) akademickim pracownikiem naukowym. Od lat tworzy i prowadzi szkolenia z zakresu umiejętności interpersonalnych i pracy zespołowej.

Czytaj więcej...

Opinie z anonimowych ankiet

Wszystko doświadczenie 6 spotkań, gdzie na każdym poznajesz lepiej siebie i swój sposób reagowania na sytuacje nie tylko zawodowe…

Wychodzenie poza strefę komfortu, ale w bezpieczny sposób. Polecam 🙂

Zobacz, co mówią o szkoleniu
uczestnicy

“Szkolenia, jako doświadczenie samo w sobie wspominam bardzo dobrze i to chyba jedne z niewielu szkoleń, które pamiętam. I nie chodzi tylko, że scenki i aktorzy byli ciekawi.
Przede wszystkim chodzi o narzędzia dostarczone w formie ćwiczeń zadawanych co tydzień. Chyba to było dla mnie najcenniejsze, ponieważ to one dawały szansę na stopniowy rozwój swoich umiejętności.
Jako kierownicy, nieustannie zaskakiwani jesteśmy nowymi, bardziej lub mniej stresującymi sytuacjami (scenkami), a na równą i usystematyzowaną pracę nie wielu nas stać, lub po prostu nie wiemy jak to robić.”

Marek Uszkur

Marek Uszkur
Start Ceneter Leader w APTIV
Linked In

Jesteś o krok od rozwoju !

Nie zwlekaj więc i już dziś zapisz się na szkolenie „Akademia Komunikacji Menedżerskiej”.

Wybierz odpowiadający Ci termin

  • edycja start 3 października 2019

Aby zapisać się na szkolenie wybierz termin.

Komunikacja / Kraków

Zapisz się

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X