ANGAŻUJĄCE WYSTĄPIENIA PUBLICZNE po angielsku

Angażujące Wystąpienia po angielsku

Kraków

Opis

Szkolenia

Skorzystaj z nowych narzędzi storytellingu i dowiedz się, co i jak (o)powiedzieć, aby wywrzeć trwały wpływ na słuchaczy!

Opanuj prezentowanie po angielsku do perfekcji!

Na samą myśl o wystąpieniu publicznym odczuwasz tremę? Szczególnie, jeśli prezentacja jest po angielsku? A może przeciwnie: prezentacje to Twój żywioł? W obu przypadkach zapraszamy Cię do skorzystania z naszego szkolenia! Z jednej strony wzmocni ono Twoją pewność siebie, z drugiej – uporządkuje kompetencje i sprawi, że to, co mówisz, nie będzie kwestią przebłysku talentu, lecz w pełni świadomym działaniem nastawionym na powtarzalne rezultaty. Pod okiem doświadczonych praktyków i native trenera zdobędziesz kompetencje poparte interdyscyplinarną wiedzą począwszy od psychologii po… teorie narracji. Przygotuj się na wiele nowych odkryć, ponieważ proponujemy Ci…

Szkolenie zupełnie inne niż wszystkie

Na pewno brałeś/-aś udział w szkoleniach, które skupiały się na technicznych aspektach prezentacji: jak pisać nagłówki, ile punktów umieścić na jednym slajdzie, jakie dobierać zdjęcia. Całkiem możliwe, że masz za sobą także warsztaty poświęcone prostym socjotechnikom. Jak mówić, żeby wypadać przekonująco. Jak układać ręce. W której minucie przemówienia rzucić nieśmiertelny żart. Jasne, to wszystko ważne, ale zdecydowanie nie najważniejsze, bo…

Dziś liczą się angażujące opowieści!

Wszyscy mówią o storytellingu, jednak mało kto potrafi korzystać z jego narzędzi podczas prezentacji. Tymczasem jeśli „sprzedasz” swoje tezy w formie atrakcyjnej opowieści, uda Ci się stawić czoła nawet największej barierze – oporowi odbiorcy: jego zmęczeniu, deficytom uwagi, znudzeniu, sceptycyzmowi, czy wręcz niechęci. Krok po kroku przećwiczymy, co, jak i do kogo mówić, aby wywołać w nim zmianę przekonań i chęć działania. Nawet jeśli nie jesteś urodzonym mówcą, Twoje prezentacje zostaną zapamiętane i zaczną przynosić efekty. Nie lubisz wystepować po angielsku? Wskażemy Ci, jakich błędów powinieneś unikać, nauczymy Cię, które zwroty sprawdzą sie w każdej sytuacji i jak wybrnąć ze słownej łamigłówki.

Tak, jakieś bajki, a gdzie konkretne liczby?

Spokojnie, nie myśl, że warsztaty mają zmotywować wyłącznie…mówców motywacyjnych. Jeśli Cię zainspirujemy, to świetnie ale chodzi przede wszystkim o to, by pozostawić Ci efektywne narzędzia. Przetrenujemy sprowadzającą się do 10 kroków formułę, dzięki której uzyskasz akceptację nawet najnudniejszego zestawienia z Excela lub innych ścisłych danych. Jak podczas każdego szkolenia w Leaders Island, jesteśmy nastawieni na praktykę, więc pierwszą swoją nową prezentację, w oparciu o 10 kroków stworzysz razem z nami. Przekonaj nas i innych uczestników!

Dzięki temu szkoleniu w Leaders Island wzniesiesz swoje prezentacje na wyższy poziom, ponieważ:

  • nauczysz się rozpoznawać potrzeby słuchaczy i dostosowywać do nich wystąpienie,
  • poczujesz się pewnie, prezentując po angielsku,
  • stworzysz płaszczyznę porozumienia, dzięki której łatwiej przekonasz odbiorców,
  • sprecyzujesz efekt, jaki chcesz wywołać,
  • sformułujesz jasne i angażujące główne komunikaty,
  • ubierzesz swoją argumentację w porywającą historię,
  • poznasz techniki angażowania i podtrzymywania zainteresowania odbiorców
  • zyskasz pewność siebie na scenie!

Opinie z anonimowych ankiet

Wielki plus za realistyczne warunki podczas warsztatów!

Najbardziej przydatny to feedback po szkoleniu. Daje do myślenia i pomaga w przygotowaniach już “na żywo”.

Chyba najlepsze szkolenie, w jakim do tej pory miałem przyjemność uczestniczyć

Mocne strony szkolenia to charyzmatyczny prowadzący i dobry kontakt z uczestnikami

Jesteś o krok od rozwoju !

Jeśli jesteś zainteresowany naszą propozycją, prosimy o kontakt na biuro@leadersisland.com

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X