Warsztat: “BRING IN SOME OTHER GUY” ; DLACZEGO ZMIANA SIĘ NIE UDAJE? – Katarzyna Reinfuss & Michał Płomiński

Home > Warsztat: “BRING IN SOME OTHER GUY” ; DLACZEGO ZMIANA SIĘ NIE UDAJE? – Katarzyna Reinfuss & Michał Płomiński

Dziękujemy za dołączenie do społeczności podcastu “Z warsztatu menedżera”

Obejrzyj warsztat: BRING IN SOME OTHER GUY”; DLACZEGO ZMIANA SIĘ NIE UDAJE? Katarzyna Reinfuss & Michał Płomiński

Michał Płomiński

Katarzyna Reinfuss

 

Odpowiada za całokształt działań HR-owych w Motorola Solutions w Polsce, Danii, Rumunii i Czechach. A o tym, jak to robi, świadczy fakt, że krakowski oddział firmy został ostatnio ponownie wyróżniony tytułem „Najlepszego miejsca pracy w Polsce”.

Specjalizuje się w rozwijaniu zespołów projektowych i podnoszeniu efektywności organizacji, zwłaszcza w branży IT. Zrealizowała wiele programów rozwojowych takich jak High Performing Leaders czy Akademia Managera.

Finalistka konkursu na Dyrektora Personalnego Roku, certyfikowany coach i mentor. Zwolenniczka kultury organizacyjnej opartej na dialogu i indywidualnym, uczciwym podejściu do człowieka.

 

Michał Płomiński

 

Doświadczony lider w dziedzinie inżynierii oprogramowania w Motorola Solutions w Polsce, z udokumentowanymi osiągnięciami na polu międzynarodowym w budowaniu i prowadzeniu zespołów programistycznych. Ambitne cele osiąga dzięki kreatywnemu podejściu, pasji i pomaganiu innym w stawaniu się najlepszymi.

 

Warsztat został nagrany podczas Li Konferencji dla Menedżerów LiGHT 2018

CO ROBIMY?

 

Tworzymy przestrzeń rozwoju dla młodych menedżerów – przyszłych przywódców. Sprawiamy, że świadomie doskonalą kompetencje i talenty. Pomagamy przedsiębiorstwom budować przewagę konkurencyjną poprzez zwiększanie potencjału kadry kierowniczej.

DLACZEGO ROBIMY,
TO CO ROBIMY?

Wiemy, że nikt nie rodzi się wybitnym liderem, ale jesteśmy pewni, że każdy młody menedżer ma w sobie wielki potencjał i może osiągnąć mistrzostwo. Wierzymy, że każdy z nich może zmieniać świat – także biznesu – na lepsze.

JAK TO ROBIMY?

 

Opierając się na wiedzy i doświadczeniu praktyków biznesu, wyposażamy młodych menedżerów w narzędzia i techniki niezbędne do budowania przywództwa opartego na zaangażowaniu i mocnej osobowości lidera. Dążymy do tego, by trwałe fundamenty ich przywództwa przekładały się na sukcesy organizacji, w których pracują.

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X