19 MAJA 2016
KRAKÓW

book

Poznaj dobre praktyki menedżerskie
i skorzystaj z doświadczenia zawodowców!

 

Wspinasz się na szczyt kariery menedżera? W takim razie przyjmij zaproszenie na konferencję Leaders Island Insights i ułatw sobie dalszą drogę dzięki asyście kompetentnych przewodników!

Jako wieloletni praktycy chcemy się dzielić dobrym doświadczeniem menedżerskim. Na spotkanie zaprosiliśmy sprawdzonych liderów, którzy opowiedzą, z czym się zmagali, gdy byli tam, gdzie jesteś Ty, i czego się od tamtego momentu nauczyli. Wskażą Ci też wiele inspiracji w zakresie technik skutecznego przywództwa.

Józef Kącki
Twórca Leaders Island

Li Insights to także okazja, aby nawiązać znajomości z koleżankami i kolegami, którzy tak jak Ty mają  przed sobą nieograniczone perspektywy. Nawet jeśli powędrujecie zupełnie innymi ścieżkami, na pewno wielokrotnie się one przetną. A wspólnie łatwiej piąć się w górę, by zmieniać świat biznesu na lepsze!

Co z tego będziesz mieć?

#KNOW-HOW

Informacja to dziś największy kapitał. Nie przegap więc wyjątkowej okazji, by zdobyć wiedzę, której próżno szukać w podręcznikach czy na nudnych seminariach. Gwarantujemy, że z wystąpień charyzmatycznych liderów wyjdziesz z głową pełną pomysłów i energią do ich zrealizowania!

#NETWORKING

W biznesie liczy się nie tylko to, co wiesz, ale i kogo znasz. Podczas Insights poznasz wielu zdolnych ludzi, którzy podzielają Twoją pasję i chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami. Kto wie, co razem osiągniecie?

#COMMUNITY

Uczestnicząc w Insights, stajesz się częścią społeczności Leaders Island. To przyjazna przestrzeń, w której zyskasz możliwość świadomego rozwijania swoich kompetencji i talentów. Dzięki Leaders Island nigdy nie zostaniesz sam/-a w drodze na szczyt.

Swoim doświadczeniem menedżerskim podzielą się

Dariusz Marzec

Zawodnik ekstraklasy
w marketingu i sprzedaży

Prezes Zarządu Ekstraklasy SA. Współzałożyciel klastra doradczego SAIA. Niegdyś profesjonalny koszykarz w pierwszoligowej drużynie Stali Stalowa Wola. Absolwent m.in. AE w Krakowie i SWPS w Warszawie. Zarządzał działami sprzedaży i marketingu wielkich korporacji (w tym L’Oreal i Monster Energy), a do niedawno także Klubem Legia Warszawa. Jak przystało na menedżera ze sportowym zacięciem, wyznaczył sobie ambitny KPI: podwojenie frekwencji na polskich stadionach.

Jurek Sikorski

Menedżer branży medycznej,
który stawia na inkubatory biznesu

Niezależny konsultant, doradca i członek zarządu licznych spółek, wykładowca London Business School i Business Development Lead & Executive w Henley Business School. Ostatnio głównym obszarem jego zainteresowania są start-upy, które wspiera profesjonalnie od etapu powstawania pomysłu po zarządzanie w chwili, kiedy… przestają być start-upami. Jego droga życiowa od urodzin w obozie dla polskich uchodźców wojennych w UK po najwyższe stanowiska w biznesie (głównie w branży medycznej i biotechnologicznej) to temat na długą i fascynującą powieść.

Szymon Niemczura

Młody (ale tylko wiekiem) twórca
start-upu zmieniającego świat

CEO i współzałożyciel Kontakt.io, start-upu z Krakowa, który w ciągu trzech lat stał się firmą o zasięgu ogólnoświatowym, działającą na rzecz spółek z listy Fortune 500. W tym roku kończy 30 lat, ale doświadczenia biznesowe – głównie w obszarze IT i consultingu – zbiera już od 15 roku życia. Jeden z pionierów rynku beaconów, które pierwotnie miały uczynić muzea przyjaznymi dla niewidomych, a stają się zarzewiem rewolucji w świecie marketingu lub nawet poza nim, bo stoją u podstaw futurystycznej koncepcji tzw. Internetu rzeczy (Internet of Things).

Jesteś o krok od rozwoju!

Nie zwlekaj, zaznacz liczbę biletów i już dziś dołącz do uczestników Li Insights

Program

17:00

Rejestracja

17:30

Rozpoczęcie

Przekazywanie  dobrego doświadczenia menedżerskiego czyli nasz pomysł na wpieranie Cię w odkrywaniu potencjału
i osiąganiu mistrzostwa.

18:00

Kiedy start-up szybko wyrasta z ubrań…

Przybliżę Wam historię mojego wyzwania menedżerskiego, jakim była błyskawiczna zmiana skali biznesu. Znam się na tym jak mało kto: w ciągu 3 lat rozwinąłem start-up, który dziś jest liderem innowacyjnej branży smart hardware i obsługuje 15 tys. klientów ze 120 krajów.

18:30

Sportowe DNA: rozgrywający na boisku
i w biznesie

Podczas spotkania przybliżę, jak z pozoru nie wiążące się ze sobą zdarzenia układają się w całkiem logiczną ścieżkę, która doprowadziła mnie tam, gdzie dziś jestem. Opowiem, co przeniosłem ze sportu do biznesu i jak odrębne z pozoru doświadczenia złożyły się w synergiczną całość, gdy stanąłem do rywalizacji o pozycję prezesa Ekstraklasy.

19:00

Networking

20:00

The truths on building a successful business

Starting a business is easy but keeping it going and growing it is tough and not without its many challenges. I will talk about the ten truths of successfully growing businesses based on my 35 year experience working both in the UK and internationally. I conclude to say take pride in what you do, always believe in and exercise your creative talents to build and deliver solutions that in some way improve people’s lives and be sure to have fun.

20:30

Zakończenie

Nie przegap okazji - trzymaj rękę na pulsie

Zapisz się na bezpłatny newsletter poświęcony konferencji Insights

Spotkanie odbędzie się:

MPTI2

w intrygującym  obiekcie MPTI – Małopolskiego Parku Technologii Informacyjnych przy ulicy Podole 60
w Krakowie. Budynek jest częścią KPT- Krakowskiego Parku Technologicznego.

Szukasz noclegu

Zarezerwuj miejsce w hotelu na preferencyjnych warunkach z hasłem: Leaders Island

Kraków, ul. Podole 60

Partnerzy spotkania

menu_logo copy rtck logo-kpt
og_logo dagmara hotel
logo_saia Businesswomanlife-logo rise
adrena spotkania2 OnePress
>

Skontaktuj się z nami
    Dołącz do społeczności Leaders Island
    i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
    10 zasad skutecznego menedżera

    X
    X