Warsztat: JAK MYŚLĘ? JAK DZIAŁAM? POMYŚL CO WPŁYWA NA EFEKTYWNOŚĆ! – Wojciech “Wery” Wereszko

Home > Warsztat: JAK MYŚLĘ? JAK DZIAŁAM? POMYŚL CO WPŁYWA NA EFEKTYWNOŚĆ! – Wojciech “Wery” Wereszko

Dziękujemy za dołączenie do społeczności podcastu “Z warsztatu menedżera”

Obejrzyj warsztat: JAK MYŚLĘ? JAK DZIAŁAM? POMYŚL CO WPŁYWA NA EFEKTYWNOŚĆ! – Wojciech “Wery” Wereszko

Wojciech “Wery” Wereszko

 

O swoich doświadczeniach mógłby długo opowiadać, gdyby tylko informacje te nie były… tajne. Były oficer GROM i Formoza z 22-letnim stażem służby. Dowodził Polskim Kontyngentem Wojskowym w Zatoce Perskiej i w trakcie misji ISAF w Afganistanie. Praktykę w zakresie przywództwa zdobył w najtrudniejszych możliwych warunkach.

Obecnie jako mentora, konsultanta i project managera najbardziej interesują obszary związane z efektywnością zespołów projektowych, zarządzaniem zmianą, oceną ryzyka i tworzeniu struktur i strategii biznesowych.

 

Warsztat został nagrany podczas Li Konferencji dla Menedżerów LiGHT 2018

CO ROBIMY?

 

Tworzymy przestrzeń rozwoju dla młodych menedżerów – przyszłych przywódców. Sprawiamy, że świadomie doskonalą kompetencje i talenty. Pomagamy przedsiębiorstwom budować przewagę konkurencyjną poprzez zwiększanie potencjału kadry kierowniczej.

DLACZEGO ROBIMY,
TO CO ROBIMY?

Wiemy, że nikt nie rodzi się wybitnym liderem, ale jesteśmy pewni, że każdy młody menedżer ma w sobie wielki potencjał i może osiągnąć mistrzostwo. Wierzymy, że każdy z nich może zmieniać świat – także biznesu – na lepsze.

JAK TO ROBIMY?

 

Opierając się na wiedzy i doświadczeniu praktyków biznesu, wyposażamy młodych menedżerów w narzędzia i techniki niezbędne do budowania przywództwa opartego na zaangażowaniu i mocnej osobowości lidera. Dążymy do tego, by trwałe fundamenty ich przywództwa przekładały się na sukcesy organizacji, w których pracują.

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X