KOMUNIKACJA Executive

Komunikacja
to Twoja
praca – wersja executive

Wrzesień 2019

Kraków

Zobacz, co mówią o szkoleniu
uczestnicy

Świetny, praktyczny program zarówno dla początkujących jak i doświadczonych liderów. Ekspercka wiedza, praktyczne podejście i elastyczność tworzą ofertę, której po prostu nie znajdziesz nigdzie indziej.  Polecam na każdym etapie rozwoju biznesu.Szymon Niemczura
Szymon Niemczura
CEO of Kontakt.io
Linked In

Sukces w XXI wieku zależy od umiejętności połączenia technologii i wiedzy
o człowieku i jego emocjach. Emocjach klientów związanych z pojawieniem się nowego produktu czy  usługi. Emocjach pracowników gotowych do podążania za liderami i tworzonymi przez nich ideami i wartościami.

Operacyjne zarządzanie i transfer idei coraz silniej zależą od skutecznej komunikacji.

I z taką motywacją podjąłem decyzje o udziale w szkoleniu „Komunikacja to Twoja praca”. Pomimo ponad 15 letniego doświadczenia na stanowiskach menedżerskich oczekiwałem „nie oczekiwanego”.  Nie zawiodłem się.

Metodyka podtrzymująca zainteresowania przez 8 godzin dzienne, mierzenie się z oceną innych uczestników dokonując expose szefa czy rozwiązanie konfliktu stanowiły najlepszą refleksję dla własnych postaw. W tym wszystkim pomogli nie tylko doświadczenie trenerzy, ale również selektywnie dobrani uczestnicy.Wojciech Muras

Wojciech Muras
CEO of Netology
Linked In

Praktyczne uwagi w różnych sytuacjach, możliwość zobaczenia się na nagraniu i przeanalizowaniu swojego zachowania, przykłady życiowe.
Po takim szkoleniu Ja jako manager wyszedłem „odmieniony”. Diametralnie zmienia się pogląd na zdarzenia i interakcje z innymi w firmie. Świadomość, że postawa, gesty czy doboru słów ma taki wpływ na komunikowanie się z innymi dodaje pewności siebie, a w niektórych sytuacjach psychologiczną przewagę. Polecam to szkolenie każdemu manager-owi ale nie mojemu szefowi 🙂

Michał Kamoń

Michał Kamoń
Mechanical Engineering Group Manager B&S
Linked In

Dziękuję za to szkolenie, które dla mnie osoby „raczkującej” na stanowisku Leadera było bardzo pouczające i rozwijające. Już zaczęłam stosować w praktyce wiedzę zdobytą podczas tych 3 owocnych dni szkolenia.

The Author

Marta Suchańska-Drechny
EMEA GSM Indirect/M&E Process Center Supervisor
Linked In

Szkolenie wniosło trwałe zmiany do mojej codziennej pracy.  Zastosowane algorytmy sprawdzają się w 100%. Podniosły skuteczność moich rozmów w biurze. Na żadnym innym szkoleniu nie spotkałem się z tak perfekcyjnie opracowanymi materiałami szkoleniowymi.

The Author

Jarosław Filipiak
Owner w Jarosław Filipiak "Planowanie Finansowe"
Linked In

Opis

Szkolenia

Rozmawiaj tak, aby wpływać pozytywnie na swoje otoczenie,

stymulować pożądane zmiany, uświadamiać współpracownikom znaczenie ich pracy, zachęcać ich do wsparcia waszego wspólnego celu i inspirować do działań, które pozwolą osiągać coraz lepsze wyniki.
Jednym z istotnych narzędzi Twojego odziaływania, na powierzonych Ci ludzi, jest rozmowa. Rozmowa jest codziennym nośnikiem wielu istotnych informacji w Twojej firmie. Na Twoją skuteczność, składa się między innymi to w jakim stopniu świadomie komunikujesz się z innymi, jak bardzo jesteś świadomy co inni Ci komunikują oraz w jakiej mierze wypowiadane przez Ciebie komunikaty są czytelne dla innych. Twoim zadaniem, poprzez wysoką samoświadomość komunikacji, jest na miarę potrzeb, kontrolować proces komunikowania w swojej organizacji i dbać aby rozmowy budowały porozumienie i ułatwiały współpracę. Zadaniem Twoim i zadaniem budowanej przez Ciebie kultury komunikacji w firmie jest podnoszenie poziomu całościowego rozumienia przez pracowników podejmowanych przez nich zadań, zwiększanie stopnia zaangażowania w te działania i motywowania do ich sprawnej realizacji.

Nauczymy Cię technik komunikacji

popartych aktualną wiedzą psychologiczną. Podzielimy się z Tobą doświadczeniem praktyków w zakresie najczęściej prowadzonych rozmów menedżerskich. Otrzymasz konkretne, dostosowane do Twoich potrzeb algorytmy konwersacji zapewniające bezpieczeństwo emocji i interesów po stronie zarówno Twojej, jak i Twoich podwładnych.

 

Bądź skuteczny w codziennej komunikacji

Kluczem do zwiększenia zaangażowania pracowników, do podniesienia stopnia utożsamiania się ludzi z firmą jest jasne i precyzyjne komunikowanie swoich intencji, zamiarów i oczekiwań. Każda rozmowa, jeśli jest starannie zaplanowana, staje się skutecznym narzędziem odziaływania, zarówno w komunikacji w „cztery oczy” jak i podczas większych spotkań. Dzięki precyzji komunikowania przez osoby zarządzające, pracownicy lepiej rozumieją nadrzędne cele firmy, dostrzegają kontekst swoich działań, a poprzez to zwiększają zaangażowanie i efektywność w wykonywanych zadaniach.

 • komunikowaniu zasad pracy zespołowej,
 • korygowaniu niepożądanych zachowań współpracowników,
 • udzielaniu pochwały,
 • motywowaniu malkontenta w zespole,
 • rozwiązywaniu konfliktów,
 • asertywnej odmowie,
 • obronie trudnej decyzji,
 • komunikowaniu i słuchaniu zespołów w strukturze firmy.

Zrozum, czym jest komunikacja

Będziesz się prawidłowo komunikował, jeśli współpracownicy dobrze Cię usłyszą, zrozumieją jasno Twój przekaz i poczują się zmotywowani, by myśleć i działać jeszcze skuteczniej. O komunikacji możemy mówić tylko wówczas, jeśli Twoje słowa będą wywierały na nich istotny wpływ, a Ty będziesz mógł dzięki temu realizować swoje cele.

Chcemy, abyś zyskał umiejętność rozpoznawania i redukowania:

 • błędów w ocenie sytuacji,
 • barier w komunikowaniu międzyludzkim,
 • blokad w kształtowaniu efektywnych relacji społecznych.

Dowiedz się, jak działa Twój umysł

Skuteczna komunikacja to kontrola na emocjami, konstruktywne myślenie, wywieranie wpływu, budowanie relacji itd., czyli w skrócie… posługiwanie się swoim umysłem.

Dlatego dostarczymy Ci sprawdzonej wiedzy psychologicznej z zakresu:

 • mechanizmów ludzkiego myślenia,
 • strategii podejmowania decyzji,
 • pułapek umysłu.

Rozwiązuj konflikty umiejętnie, wykorzystując doświadczenie negocjatorów i mediatorów

W przywództwie chodzi przede wszystkim o budowanie relacji, wyznaczanie i upowszechnianie wspólnych celów, wywieranie wpływu, angażowanie i inspirowanie. Nie mniej istotne jest zwiększanie kompetencji członków zespołu, by mogli pracować efektywniej, by nauczyli się odnosić sukcesy, a także dowiedzieli się, jak smakuje porażka.

Dobry menedżer nie obawia się złych informacji. Dzięki nim może podejmować bardziej świadome decyzje i usprawniać dążenie do postawionych celów. Właściwie wykorzystany konflikt to szansa na rozwój pracowników i podwyższenie efektywności zespołowej.

O jakości każdej relacji decyduje umiejętność rozwiązywania konfliktów. Są one nieodłącznym elementem każdej relacji społecznej, za ich sprawą poznajemy się i rozwijamy. Dlatego warto nauczyć się nimi zarządzać.

 Nauczymy Cię, jak:
 • rozpoznawać sytuacje konfliktowe i konstruktywnie je wykorzystywać,
 • używać swojego potencjału do rozwiązywania sporów,
 • efektywnie rozwiązywać konflikty przez negocjacje i mediacje.

 

Dzięki temu treningowi w Leaders Island:

 • wykorzystasz potencjał swojego umysłu i ominiesz jego ograniczenia w procesie komunikacji;
 • będziesz komunikował się tak, aby Twoi współpracownicy rozumieli Twoje intencje;
 • będziesz efektywnie zarządzał konfliktami w relacjach zawodowych poprzez negocjacje i mediacje;
 • zbudujesz swój potencjał komunikacyjny w relacjach międzyludzkich, zapewniając sobie bezpieczeństwo emocji i interesów;
 • będziesz posługiwał się praktycznymi wzorcami w trakcie codziennej komunikacji, która jest przecież fundamentem Twojej pracy.

Opinie z anonimowych ankiet

Wszystko opracowane i dopracowane. Forma warsztatów: bezcenna.

Holistyczne, eksperckie podejście prowadzących, częste i głębokie opuszczanie strefy komfortu.

Dużo zajęć praktycznych, zorganizowanych w niestandardowy sposób.
Zajęcia pokazują cel i ogrom dalszej pracy – zachęcają do jej podjęcia.

Forma szkolenie to dużo zajęć praktycznych dających dużą informację zwrotną.

Solidny warsztat dla każdego z uczestników. Ogromna ilość zadań i ćwiczeń praktycznych.

Zobaczyłem, jakie błędy popełniłem w przeszłości i teraz rozumiem reakcje innych na nie.

Starannie zaplanowane, dobrze omówione zagadnienia.
Możliwość sprawdzenia się w trudnych sytuacjach.

Zajęcia praktyczne, konfrontacja z sytuacjami trudnymi, symulacja rzeczywistych wyzwań.

Jesteś o krok od rozwoju !

Nie zwlekaj więc i już dziś zapisz się na szkolenie „Komunikacja to Twoja praca – wersja executive”.

Wybierz odpowiadający Ci termin

 • 18-20 września 2019

Aby zapisać się na szkolenie wybierz termin.

Komunikacja executive/ Kraków

3 290 PLN + 23% VAT

Zapisz się

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X