21 PAŹDZIERNIKA 2016
Leaders Island Insights

book

„Jeśli chcesz gdzieś dojść,
najlepiej znajdź kogoś,
kto już tam doszedł
.”

– R. Kiyosaki

Najlepsi menedżerowie chcą podzielić się z Tobą swoim

doświadczeniem. Sprawdź, jak osiągnęli szczyt! 

 

Jeśli Twoja droga zawodowa ma zaprowadzić Cię na szczyt kariery menedżerskiej, będziesz potrzebował silnego wsparcia i pomocnej dłoni. Dlatego właśnie zapraszamy Cię na niezwykłe wydarzenie, spotkanie LiGHT.

Robert Kiyosaki powiedział, że „Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł”. Jako doświadczeni praktycy, chcemy Ci pokazać miejsce, w jakim jesteśmy oraz opowiedzieć o drodze, jaką przeszliśmy, by to osiągnąć. Dostaniesz mnóstwo inspiracji, całe pokłady pozytywnej energii i wsparcie – o które czasem najtrudniej.

Józef Kącki
Twórca Leaders Island

LiGHT to praktyczna wiedza i doświadczenie, jak, również spotkanie z ludźmi takimi jak Ty – menedżerami i młodymi przedsiębiorcami, którzy mają przed sobą nieograniczone perspektywy. Każdy z Was ma swoją własną drogę, ale również ciekawe doświadczenia i spostrzeżenia, którymi warto się podzielić nawet, jeśli pozornie wędrujecie różnymi drogami. Okaże się, że świat biznesu może być kreatywny i nastawiony na budowanie wartości, zwłaszcza, jeśli budują go i zmieniają na lepsze ludzie tacy, jak Ty.

Co z tego będziesz mieć?

#KNOW-HOW

Informacja to dziś największy kapitał. Nie przegap więc wyjątkowej okazji, by zdobyć wiedzę, której próżno szukać w podręcznikach czy na nudnych seminariach. Gwarantujemy, że z wystąpień charyzmatycznych liderów wyjdziesz z głową pełną pomysłów i energią do ich zrealizowania!

#NETWORKING

W biznesie liczy się nie tylko to, co wiesz, ale i kogo znasz. Podczas Insights poznasz wielu zdolnych ludzi, którzy podzielają Twoją pasję i chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami. Kto wie, co razem osiągniecie?

#COMMUNITY

Uczestnicząc w LiGHT, stajesz się częścią społeczności Leaders Island. To przyjazna przestrzeń, w której zyskasz możliwość świadomego rozwijania swoich kompetencji i talentów. Dzięki Leaders Island nigdy nie zostaniesz sam/-a w drodze na szczyt.

Swoim doświadczeniem podzielą się

Phil Chambers

Człowiek, który wie, co motywuje Twoich pracowników.

Absolwent Uniwersytetu w Manchesterze. Prezes i współzałożyciel firmy Peakon z siedzibą w Kopenhadze, której celem jest pomoc menedżerom w lepszym zrozumieniu pracowników i usprawnieniu procesu zarządzania zespołem.

Peakon to ogólnoświatowa platforma, która pomaga w analizie personelu i zespołu w czasie rzeczywistym daje ma codzień wgląd w globalne potrzeby pracowników.

Wcześniej był prezesem i menedżerem w kilku europejskich start-upach, takich jak Podio, Quype i Gumtree.

John Lynch

Amerykański pionier gospodarki wolnorynkowej w Polsce.

Przedsiębiorca, który tuż po upadku komunizmu w 1991 roku przyjechał do Polski jako wolontariusz programu rządowego USA, którego celem była pomoc w budowaniu gospodarki wolnorynkowej w Europie Środkowo-Wchodniej. W 1992 roku założył start-up „Lynka”, firmę odzieżową, która obecnie zatrudnia ponad 300 sprzedawców w 25 krajach Unii Europejskiej.

Jest absolwentem Inżynierii Mechanicznej na Uniwersytecie w Lehigh. Uzyskał MBA w Wharton Business School w Filadelfii. Jest założycielem i członkiem Rady Nadzorczej Amrykańskiej Izby Handlowej w Polsce.

Otrzymał najwyższe cywilne odznaczenie państwowe w Polsce, Złoty Krzyż Zasługi za wkład w budowanie gospodarki wolnorynkowej w Polsce. 

Dawid Ostręga Agile Kraków Football Kings

Dawid Ostręga

Najlepszy trener wśród menedżerów i odwrotnie. 

Prezes firmy SKK, menedżer z 15-letnim doświadczeniem zdobytym w Anglii, USA i Polsce. Zarządzał w takich firmach jak EPAM System, IBM, SolarWinds. Zawodnik Futbolu Amerykańskiego.

Człowiek zorientowany na zespołowe osiągnie celów. Kapitan drużyny University of Hertfordshire Hurricanes z którą zdobył dwukrotnie mistrzostwo Anglii. Kapitan młodzieżowych mistrzów Wielkiej Brytanii.

Stanowisko prezesa łączy z funkcją trenera drużyny  Kraków Kings, z którą zdobył mistrzostwo Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego.

dr John Scherer

Jeden z najlepszych na świecie specjalistów z zakresu przywództwa.

Oficer Marynarki USA, pastor, psycholog, konsultant i przedsiębiorca. Autor bestsellerowych książek w tym „Five Questions that Change Everything: Life Lessons at Work”, która określana jest jako najlepsza książka o rozwoju w biznesie, jaka została kiedykolwiek napisana.

Najlepsi menedżerowie z 28 krajów ukończyli stworzony przez niego  Program Rozwoju Umiejętności Kierowniczych i Przywódczych

Jego praktyczne doświadczenie wynika z współpracy z takimi firmami jak Boeing, Exxon, Ford, Marriott, Microsoft, Siemens, Hewitt, Amway,  DHL, Rząd Kanady. W Polsce wpierał zarządy takich spółek jak Orlen, Netia, AMRest, PLAY.

Jarosław Zagórowski

Odważny menedżer. Ten, który zmienia polski przemysł.

Prezes Huty Bankowa w Dąbrowie Górniczej. Menedżer, który nie boi się trudnych wyzwań.

Przez 8 lat kierował z odwagą największym producentem węgla w Europie – Jastrzębską Spółką Węglową, którą wprowadził na warszawską giełdę. Podsekretarz stanu  w Ministerstwie Gospodarki. Absolwent studiów doktoranckie na Akademii Górniczo Hutniczej.

Uhonorowany  tytułem „Dla tego, który zmienia polski przemysł” oraz nagrodą Manager Award.

Podczas spotkania będzie możliwość skorzystania z tłumaczenia symultanicznego. 

Jesteś o krok od rozwoju!

Nie zwlekaj, zaznacz liczbę biletów i już dziś dołącz do uczestników LiGHT

Z przyjemnością przedstawiamy specjalną ofertę cenową dla tych, którzy sami pokrywają koszty LiGHT.

Jeśli Twoja firma nie pokrywa ani nie zwraca Ci kosztów uczestnictwa w spotkaniu LiGHT, możesz otrzymać od nas specjalną ofertę. Wyślij nam swoje zgłoszenie i wiadomość na adres insights@leadersisland.com, chętnie pomożemy!

Program

17:00

Rejestracja

17:30

Rozpoczęcie

18:00

John Lynch – „Prawdziwy test przywództwa”

Umiejętności przywódcze w czasie kryzysu. Kiedy rynek jest stabilny, a biznes się rozwija, większość przywódców wypada bardzo dobrze. Prawdziwy test przywództwa zaczyna się, kiedy uderza kryzys. Lynch podzieli się własnymi wyzwaniami i trudnościami z którymi sam się zmierzył prowadząc swój biznes przez ostatnie 20 lat.

18:25

Dawid Ostręga – „Od czego zacząć budowę mistrzowskiego zespołu?”

Zdobycie mistrzostwa kraju w Futbolu Amerykańskim, stworzenie najlepszej drużyny harcerskiej na świecie czy osiąganie nieprzeciętnych wyników w biznesie to proces czyli sekwencja kroków, które musisz wykonać jako menadżer. Dawid Ostręga opowie Wam od czego bezwzględnie zaczyna budowę każdego zespołu.

Dawid Ostręga Kraków Football Kings agile
18:50

Phil Chambers – „Doświadczenia Pracownicze – przyszłość zarządzania”

„Millenialsi” to obecnie największa pracująca grupa demograficzna. Pracownicy się zmieniają, ale wiele praktyk zarządzania pochodzi jeszcze z poprzedniego wieku. Zwiększa się rotacja i firmom ciężko jest rekrutować i zatrzymać wybitnych pracowników. W wyniku tego, międzynarodowe firmy takie jak Accenture, Deloitte czy GE – zmieniają metody. Nowa fala w zarządzaniu to spojrzenie w przyszłość, oparcie na danych i koncentracja na pracownikach. Witamy w erze Doświadczeń Pracowniczych.

19:15

Networking

20:00

Jarosław Zagórowski – „”Opór przy wdrażaniu zmiany”

Nieodłącznym elementem każdej zmiany, czy to w życiu prywatnym, czy w firmie, jest opór ludzki. Opór motywowany lękiem, niechęcią zmiany czy brakiem poczucia bezpieczeństwa. Jarosław Zagórowski opowie, jak sobie z nim radzić, szczególnie w sytuacjach ekstremalnych.

20:25

dr John Scherer – „Linia wody – to na niej skupiają się najwięksi menedżerowie”

Przywódcy często skupiają się wyłącznie na przedmiocie zarządzania: tworzą efektywny plan działania i zarządzają czasem swoich pracowników. Z drugiej strony, wielu menedżerów ma zupełnie inną optykę, którą John określa hasłem „poniżej linii wody”, czyli wszelkie interakcje i emocje między pracownikami. Umiejętność poruszania się między dwoma przestrzeniami sprawia, że menedżerowie wchodzą na wyższy poziom zarządzania.

20:50

Networking

22:00

Zakończenie

Nie przegap okazji - trzymaj rękę na pulsie

Zapisz się na bezpłatny newsletter poświęcony konferencji LiGHT

Spotkanie odbędzie się:

MPTI2

w intrygującym obiekcie MPTI – Małopolskiego Parku Technologii Informacyjnych przy ulicy Podole 60
w Krakowie. Budynek jest częścią KPT- Krakowskiego Parku Technologicznego.

Kraków, ul. Podole 60

Partnerzy spotkania

logo-kpt logo-malopolska-h-rgb biznesmama
aktywacja_logo-copy malopolska-erp arsena
 dziennik_polski_rgb  biznesmusisprzedawac

Skontaktuj się z nami
Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X