Rekomendacja

Maciej Pietras

Engineering Manager APTIV

Udając się na szkolenie w LI spodziewałem się kolejnego szablonowego szkolenia jakich to widziałem już wiele. Większość z nich była po prostu przeciętna, więc i tym razem nie spodziewałem się niczego przełomowego. Wkrótce jednak okazało się jak bardzo się myliłem.

Szkolenia prowadzone są przez profesjonalistów wiedzących o czym mówią z własnych doświadczeń, a nie tylko przeczytanych książek. Możliwość zobaczenia siebie, swoich zachowań, ruchów, gestów na nagraniach była dla mnie czymś nowym, a zaskakujące i bardzo wymagające sytuacje odgrywane z profesjonalnymi aktorami były często jak oberwanie pałką po głowie – człowiek wychodzi z tego totalnie skołowany, zastanawia się co się właściwie stało i długo dochodzi do siebie. Cieszę się, że wiele z tych zaskakujących, ale bardzo realnych sytuacji przeżyłem pierwszy raz pod okiem LI, bo gdy przeżyję je kolejny raz, tym razem już w prawdziwym życiu, to nie będą miały już takiego elementu zaskoczeniu i będę na nie dużo lepiej przygotowany.

To nie jest ten typ szkoleń, o których się zapomina po wyjściu z nich, a niektóre szczegóły pamiętam do dziś bardzo dokładnie mimo, że od pierwszego naszego spotkania minęło już wiele miesięcy.

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X