Warsztat: RUNNING A COMPANY WITHOUT BOSSES (practical tips) – Björn Lundén

Home > Warsztat: RUNNING A COMPANY WITHOUT BOSSES (practical tips) – Björn Lundén

Dziękujemy za dołączenie do społeczności podcastu “Z warsztatu menedżera”

Obejrzyj warsztat: RUNNING A COMPANY WITHOUT BOSSES (practical tips) – Björn Lundén

Björn Lundén

Wydaje poradniki biznesowe, które w przystępny sposób omawiają zagadnienia z zakresu ekonomii, marketingu, HR-u i prawa.

Twórca innowacyjnej metody zarządzania Speed Intuition Management, którą wdrożył w szwedzkim i polskim oddziale swojej firmy. Planowanie i procedury zastąpione w dużym stopniu działaniem intuicyjnym, płaska struktura, elastyczne godziny pracy, transparentność wynagrodzeń i ogólnie głęboko ludzkie podejście – brzmi jak utopia? A jednak to działa!

 

Warsztat został nagrany podczas Li Konferencji dla Menedżerów LiGHT 2018

CO ROBIMY?

 

Tworzymy przestrzeń rozwoju dla młodych menedżerów – przyszłych przywódców. Sprawiamy, że świadomie doskonalą kompetencje i talenty. Pomagamy przedsiębiorstwom budować przewagę konkurencyjną poprzez zwiększanie potencjału kadry kierowniczej.

DLACZEGO ROBIMY,
TO CO ROBIMY?

Wiemy, że nikt nie rodzi się wybitnym liderem, ale jesteśmy pewni, że każdy młody menedżer ma w sobie wielki potencjał i może osiągnąć mistrzostwo. Wierzymy, że każdy z nich może zmieniać świat – także biznesu – na lepsze.

JAK TO ROBIMY?

 

Opierając się na wiedzy i doświadczeniu praktyków biznesu, wyposażamy młodych menedżerów w narzędzia i techniki niezbędne do budowania przywództwa opartego na zaangażowaniu i mocnej osobowości lidera. Dążymy do tego, by trwałe fundamenty ich przywództwa przekładały się na sukcesy organizacji, w których pracują.

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X