Rozwój osobisty

Home > Szkolenia > Rozwój osobisty

W ofercie i filozofii Leaders Island szczególne miejsce zajmują szkolenia z rozwoju osobistego. Uważamy, że mogą one przynieść korzyść każdemu, niezależnie od tego, na jakim etapie swojej drogi zawodowej się znajduje, i są doskonałą podstawą do dalszego rozwijania swoich kompetencji. Trening rozwoju osobistego może też stać się świetną okazją do rozpoznania swoich mocnych i słabych stron i podniesienia swoich kompetencji miękkich.
Nasze szkolenia wspierające rozwój osobisty opieramy na rzetelnej wiedzy naukowej popartej badaniami i eksperckim, praktycznym doświadczeniu naszych mentorów . Duży nacisk kładziemy także na praktykę – przyjęta przez nas formuła to warsztat samorozwoju, oparty o autorskie ćwiczenia zmuszające uczestników do wyjścia poza swoją strefę komfortu, dzięki czemu mogą oni – pod czujnym i wspierającym okiem trenera – uczyć się i rozwijać na własnych błędach.

Jakie szkolenia z rozwoju osobistego znajdują się w ofercie?

W doborze tematów szkoleń rozwoju osobistego stawiamy przede wszystkim na szkolenia interpersonalne, mając świadomość, że skuteczna współpraca z innymi jest kluczem do sukcesu. Znajdziesz u nasz szkolenie uczące skutecznej komunikacji, które pomogą ci dogadać się nie tylko ze współpracownikami, ale także z bliskimi osobami, a także takie, które nauczy Cię radzić sobie w sytuacjach konfliktowych, rozwiązywać własne spory i mediować w cudzych. Ponieważ w dzisiejszych czasach coraz ważniejszym aspektem rozwoju osobistego jest umiejętność angażującego prezentowania swoich pomysłów, oferujemy także szkolenie, które pokaże Ci, jak przykuć uwagę każdej grupy – od zarządu firmy, po pełną salę słuchaczy.

KOMUNIKACJA TO TWOJA PRACA edycja Pracownik

Kraków / 24-25 lutego 2022
(W SALI lub ONLINE)

Naucz się jak uwolnić swój potencjał komunikacyjny i jak odkrywać go u innych. Te szkolenia kierujemy do wszystkich, którzy w ramach swojego rozwoju osobistego chcą nauczyć się świadomej i dobrej komunikacji oraz podnieść swoje kompetencje interpersonalne. Wspólnie przechodzimy przez trudne sytuacje komunikacyjne, typowe dla środowiska pracy, a następnie w bezpiecznym otoczeniu dokonujemy refleksji i korekty swoich nawyków komunikacyjnych.

WIĘCEJ

2 290 PLN

+ 23% VAT

Inteligencja emocjonalna

Kraków  / 28.02-1.03 2022
(W SALI)

Odkryj potęgę uważności w kształtowaniu relacji i naucz się jak rozwijać inteligencję emocjonalną i świadomie podejmować decyzje – poznaj siłę empatii w kontaktach z innymi!

WIĘCEJ

2299 PLN

+ 23% VAT

Angażujące Wystąpienia i Prezentacje Online

Kraków / 17-18 lutego 2022
(W SALI lub ONLINE)

Naucz się co i jak (o)powiedzieć, aby wywrzeć trwały wpływ na słuchaczy przy pomocy narzędzi storytellingowych. W dzisiejszych czasach wystąpienia przed publicznością, zarówno online, jak i na żywo, są nieodłączną częścią rzeczywistości. Zmień więc nawet najnudniejsze zestawienie danych w pasjonującą opowieść, która porwie twoich odbiorców. Podczas tego szkolenia podpowiemy Ci techniki, które możesz zastosować by przykuć i podtrzymać uwagę słuchaczy – nawet jeśli nie jesteś urodzonym mówcą. Przygotujesz też z nami prezentację według sprawdzonej przez nas 10-stopniowej formuły. Jeśli chcesz nakierować swój rozwój osobisty na umiejętność tworzenia angażujących treści – to szkolenie jest dla Ciebie!

WIĘCEJ

2 299 PLN

+ 23% VAT

Indywidualna Skuteczność Zespołowa / Skuteczny Project Management

Kraków / 2022
(Termin do ustalenia)

Jesteś gotowy do wejścia na poziom skuteczności pracy zespołowej analogiczny do jednostek specjalnych poprzez wykorzystanie swojej indywidualnej skuteczności?

WIĘCEJ

3 795 PLN

+ 23% VAT

Szkolenia interpersonalne podniosą Twoje kompetencje

Twój rozwój osobisty to fundament, na którym możesz budować kompetencje przydatne na ścieżce zawodowej. To jakim będziesz liderem bezpośrednio wynika z Twoich zdolności interpersonalnych – dlatego warto zainwestować w ich rozwój i warto wybrać w tym celu profesjonalne szkolenia, które przyniosą najlepsze efekty.

Zobacz inne nasze szkolenia

Opinie o szkoleniach

Warsztat Indywidualna Skuteczność Zespołowajest doskonałą okazją do poznania najlepszych praktyk elitarnych zespołów, pogłębienia swojej samoświadomości i określenia swojego potencjału.

Wiedzę, narzędzia i refleksje wyniesione w tego warsztatu można wykorzystać do tworzenia zwinnych i bardzo skutecznych zespołów, które poradzą sobie z dzisiejszymi i przyszłymi wyzwaniami w miejscach ich pracy.

Grzegorz Miłkowski

CEO / Content House

Szkolenie przeprowadzone przez Leaders Island to kwintesencja tego, czym takie szkolenie powinno być. „Angażujące wystąpienia publiczne” w ciągu zaledwie dwudniowych warsztatów pozwoliło mi podnieść mój warsztat prelegencki na wyższy poziom, wyeliminować błędy, których – jako mówca – nie byłem świadomy i zmienić sposób planowania wystąpień na bardziej efektywny w kontekście biznesu, który prowadzę.

Polecam szkolenie każdemu, kto wiąże swoją aktywność zawodową z występowaniem przed publicznością i chce być pewien, że jego prezentacje na długo pozostaną w pamięci.

Wojciech Dworakowski

CEO SecuRing

Specyfiką firmy konsultingowej jest to że często trzeba prezentować swoją wiedzę ekspercką zarówno na publicznych konferencjach jak i na zamkniętych spotkaniach z klientami. Warsztaty w Leaders Island pozwoliły nam na nowo przemyśleć sposób prezentowania, tak żeby w ograniczonym czasie dotrzeć do odbiorcy z tym co najistotniejsze a przede wszystkim wywołać pożądaną zmianę. Forma warsztatów daje możliwość przećwiczenia zdobytej wiedzy i wprowadzenia niezbędnych korekt. No i „last but not least” – te zajęcia były fajną zabawą dla całego zespołu.

Zobacz więcej rekomendacji

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X