Inteligencja emocjonalna

Home > Szkolenia > Szkolenia z rozwoju osobistego > Inteligencja emocjonalna
Inteligencja emocjonalna

Warsztat uczy jak rozwijać inteligencję emocjonalną i kształtować relacje ze współpracownikami w klimacie wzajemnego zrozumienia.

Naucz się jak wykorzystywać uwagę w relacjach z innymi i świadomie podejmować decyzje.

Nowy termin wkrótce / Kraków (W SALI)
2664 PLN + 23% VAT

Zapisz się

Szkolenie z rozwoju osobistego “Inteligencja emocjonalna” – opis

Warsztat ten, będący swego rodzaju laboratorium społecznym, skierowany jest do osób, które chcą rozwinąć swój potencjał inteligencji emocjonalnej i skuteczniej oddziaływać na otoczenie poprzez tworzenie z innymi pozytywnych i świadomych relacji.

Ten warsztat to pogłębienie świadomości w obszarze kształtowania relacji społecznych, to wskazanie jak powinno się kształtować relacje z osobami z którymi współpracujemy w klimacie wzajemnego zrozumienia.

Poznajmy się…
Nazywam się Błażej Pasiut

Rozwiązywanie problemów to moja specjalność.

Doświadczenie w zakresie prowadzenia rozmów w trudnych sytuacjach, radzenia sobie z kryzysami i rozwiązywania konfliktów zdobyłem w sposób najbardziej ekstremalny: jako mediator i negocjator kryzysowy. Od lat profesjonalnie wspieram innych w podejmowaniu decyzji, których stawką bywa ludzkie życie.

Błażej Pasiut Leadersisland
Błażej Pasiut Leadersisland
Błażej Pasiut Leadersisland
Błażej Pasiut Leadersisland
Poznaj Błażeja Pasiuta

Zaufali nam:

Forma warsztatu czyli co Cię czeka?

Szkolenie z rozwoju osobistego "Inteligencja emocjonalna", psychologia emocjonalna, świadomość emocjonalna - Leadersisland - grafika na ofercie szkolenia

Podczas dwudniowych warsztatów czeka Cię szereg wyzwań, w których doświadczysz, jak ważna jest inteligencja emocjonalna (a także świadomość emocjonalna) w relacjach z innymi.

Odkryjesz jak ważne jest, aby w relacjach z innymi być uważnym i świadomie tworzyć i zarządzać relacjami w środowisku pracy. Doświadczysz siły swojego oddziaływania na innych w typowych relacjach zawodowych.

Podczas naszego warsztatu dowiesz się, jakie mechanizmy rządzą naszym myśleniem, emocjami i działaniami oraz w jaki sposób podejmujemy decyzje, co wpływa na nasz sposób myślenia o innych i ich postrzegania, nauczysz jak świadomie i skutecznie komunikować się w relacjach pracowniczych i z klientami (tzw. psychologia emocjonalna).

Wspólnie przejdziemy przez sytuacje typowe dla Twojego środowiska pracy. Przetestujesz samego siebie, doświadczysz w sytuacjach zbliżonych do rzeczywistości, aby pod moim okiem, w bezpiecznym otoczeniu dokonać refleksji i korekty swoich sposobów myślenia, nawyków komunikacyjnych i schematów działania w relacjach społecznych.

Szkolenie z rozwoju osobistego "Inteligencja emocjonalna", psychologia emocjonalna, świadomość emocjonalna - Leadersisland - grafika na ofercie szkolenia
Szkolenie z rozwoju osobistego "Inteligencja emocjonalna", psychologia emocjonalna, świadomość emocjonalna - Leadersisland - grafika na ofercie szkolenia

Poprzez pracę nad swoja samoświadomością odkryjesz swój potencjał relacyjny związany z Twoją inteligencją emocjonalną i rozpoczniesz fascynującą pracę nad samym sobą w zakresie efektywnego komunikowania się z innymi i tworzenia z nimi satysfakcjonujących relacji – zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Odkryjesz jak być świadomym i uważnym w rozmowach z innymi. Jak swoją postawą umiejętnie wpływać na proces kształtowania postaw innych osób w sposób ekologiczny.

W ciągu tych dwóch dni skorzystasz z mojego warsztatu pracy i wieloletniego doświadczenia pracy z ludźmi w sytuacjach kryzysowych i konfliktowych, gdzie uważność, świadomość, empatia czyli inteligencja emocjonalna jest podstawą efektywnego działania i skutecznej pomocy.

Dowiesz się, jak mimo problemów, emocji, presji czasu, opanować myśli, uporządkować przekaz i skutecznie komunikować swoje intencje, równocześnie uważnie słuchać, obserwować a przez to świadomie kreować relacje w Twoim środowisku.

Szkolenie z rozwoju osobistego "Inteligencja emocjonalna", psychologia emocjonalna, świadomość emocjonalna - Leadersisland - grafika na ofercie szkolenia

Dzięki temu treningowi w Leaders Island:

Skorzystasz z wiedzy i doświadczenia praktyka, aby poznać istotne mechanizmy tworzące relacje międzyludzkie, modelujące nasze myślenie i kształtujące komunikację interpersonalną.

Nauczysz się, jak budować i wykorzystywać inteligencję emocjonalną do rozwoju siebie i w relacjach z innymi.
Nauczysz się, jak wykorzystywać rozmowę do podnoszenia jakości relacji i zwiększania efektywności działania.

Z czym wrócisz po warsztacie?

Podczas warsztatów poprzez szereg zadań i ćwiczeń oraz doświadczeń:

  • Określisz jakie są Twoje zasoby w zakresie inteligencji emocjonalnej.
  • Doświadczysz i odkryjesz jak bardzo wpływasz na innych i jak to jest ważne w waszym życiu.
  • Dowiesz się jak emocje wpływają na nasze myślenie i działanie.
  • Jak odbierasz otoczenie i jak podejmujesz decyzje.
  • Jak rozpoznawać emocje u siebie i innych i jak nimi zarządzać.
  • Jak radzić sobie ze stereotypowym myśleniem w przełamywaniu barier relacyjnych.
  • Poznasz schematy myślenia i działania ludzi w interakcjach społecznych.
  • Dowiesz się jakie mechanizmy psychologiczne są odpowiedzialne za nasze porozumiewanie się i podejmowanie decyzji.
  • Przekonasz się jak świadomie i celowo oddziaływać na innych w klimacie empatii i szacunku.

Nauczymy Cię, jak rozmawiać aby podnosić jakość relacji.

Poznasz istotne mechanizmy tworzące relacje międzyludzkie.

Skorzystasz z wiedzy i doświadczenia praktyka.

Zapisz się na szkolenie z rozwoju osobistego Kraków

Jesteś tylko o krok od rozwoju! Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na warsztat:
„Inteligencja emocjonalna”.

Termin i miejsce:
Nowy termin wkrótce / Kraków (W SALI)
Cena:
2664 PLN + 23% VAT

Szkolenie z rozwoju osobistego – opinie

Paulina Guzik - Scrum Master - Motorola Solutions Poland

Szkolenie zdecydowanie najlepsze na jakim byłam. Wyróżnia je ogrom praktyki, uporządkowany i nieprzeładowany konspekt oraz unikalne spojrzenie na omawiane problemy z perspektywy biznesowej oraz psychologicznej. Wszystkie te zalety wzmacnia dodatkowo pełen profesjonalizm prowadzących.

Wojciech Ortynecki - Design Engineering Manager / Delphi Technologies

Ich koncepcja to oddanie szkolonym to ręki prostych narzędzi i zasad postępowania, czegoś podobnego do checklisty używanej między innymi przez pilotów w sytuacjach awaryjnych. Potem wyposażeni w checklisty zostaliśmy wyrwani ze strefy komfortu lub wręcz wrzuceni do strefy dyskomfortu czyli „welcome to the real life”. Praktyczne ćwiczenia w sytuacjach ekstremalnych. To szkolenia które zdecydowanie zostają w głowie. Będąc w sytuacji trudnej, będziecie również gdzieś ponad tą sytuacją, zdolni do obserwacji siebie i innych z dystansu, a dzięki temu reakcje będą właściwsze.

Jakub Dżon - Tech Lead - Voluum DSP Codewise

Świetnie przygotowani prowadzący oraz precyzyjnie dopracowane scenariusze ekstremalnych sytuacji menadżerskich doskonale przygotowują do radzenia sobie ze „zwykłymi” rozmowami zawodowymi. Mantra „spodziewaj się niespodziewanego” i przeżycie rzeczywiście niespodziewanego daje poczucie gotowości do poradzenia sobie nawet z najtrudniejszymi sytuacjami. Najlepsze szkolenie w jakim do tej pory uczestniczyłem.

Masz pytanie? Napisz do nas

Napisz na mail: biuro@leadersisland.com lub przez formularz:

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X