Motywacja Wewnętrzna Miliard.0 Indywidualnie

Motywacja Wewnętrzna
Miliard.0 Indywidualnie

Badanie indywidualnego profilu potrzeb

Motywacja to siła napędowa tego co robimy, dlatego warto poznać, zrozumieć i zaadaptować indywidualne źródła motywacji wewnętrznej.

Prosimy o kontakt / ONLINE
Koszt badania wewnętrznej motywacji:
1000 PLN + VAT

Zapisz się

Opis

Motywacja to siła napędowa tego co robimy, dlatego warto poznać, zrozumieć i zaadaptować indywidualne źródła motywacji wewnętrznej i dzięki temu między innymi pracować w optymalnej strefie komfortu.

Jesteśmy praktykami, nasze doświadczenie łączymy z rzetelnym naukowym podejściem. Szanujemy różnorodność każdego z nas i złożoność świata, dlatego zamiast uproszczonych paradygmatów na tematy motywacji: 1.0, 2.0 czy 3.0 czy prostych rekomendacji w stylu: „motywacja to: autonomia, mistrzostwo i cel” zapraszam Cię w podróż, której celem jest nowa wiedza o sobie, a to punkt wyjścia do osiągnięcia większej satysfakcji, skuteczności i poczucia spełnienia w swoich działaniach.

Poznajmy się…
Józef Kącki.

Czy ktoś kto kończy jedną z czołowych uczelni technicznych , może pójść ścieżką inna niż inżynierska? Moja historia pokazuje, że to jakie otrzymujesz wykształcenie, to dopiero początek drogi, którą tworzysz…. Dlatego umiejętności menedżera a potem lidera budowałem po ukończeniu Akademii Górniczo-Hutniczej na bazie szkoleń, mentorów, studiów MBA i przede wszystkim reflektowania codziennych wyzwań, sukcesów i porażek. Doświadczenie zbierałem przez 10 lat w branży IT…

Jozef Kącki – Founder & CEO – Leaders Island
Jozef Kącki – Founder & CEO – Leaders Island
Jozef Kącki – Founder & CEO – Leaders Island
Jozef Kącki – Founder & CEO – Leaders Island
Poznaj Józefa Kąckiego!

Zaufali nam:

Kwestionariusz psychometryczny Reiss Motivation Profile®, czyli co Cię czeka?

Proponujemy Ci przeprowadzenie pomiaru Twojej wewnętrznej motywacji. Wykorzystamy w nim koncepcję opracowaną na bazie szeroko zakrojonych badań empirycznych przez zespół profesora Stevena Reissa z Ohio State University. Dzięki niej poznasz swoje indywidualne natężenie 16 podstawowych motywatorów, które cechują każdego człowieka. Reiss Motivation Profile® to badanie, które spełnia wszystkie 5 kryteriów naukowych odnoszących się do badań psychometrycznych: trafności, rzetelności, standaryzacji, obiektywności i znormalizowania.

Rekomendujmy Ci tę metodę pomiaru motywacji, ponieważ, jest ona mało wrażliwa na efekt „dostosowania społecznego”, czyli chęć wpływania na wyniki poprzez udzielanie pożądanych odpowiedzi. Wpływ tego efektu zmierzony za pomocą skali MCSDS (ang. Marlowe-Crowne Social Desirability Scale) wynosi poniżej 3% jest zatem niewielki.

Po wykonaniu badania on-line, podczas indywidualnej sesji mentoringowej z doświadczonym RMP Masterem omówisz otrzymane wyniki. Celem tej konsultacji jest określenie znaczących źródłem Twojej motywacji wewnętrznej i określenie jak przekładają się one Twoje zachowania.

16 potrzeb, które charakteryzują każdego z nas, ale to ich indywidualne natężenie decyduje o naszej motywacji

Co da Ci takie badanie?

Poznasz psychologiczne mechanizmy motywacji wewnętrznej i zweryfikujesz tę wiedzę na własnym przykładzie. Określisz własne motywatory i demotywatory a to pomoże Ci zdefiniować obszar, gdzie motywacja wewnętrzna ma istotny wpływ na Twoje zachowanie.

Reiss Motivation Profile® to czytelne przedstawienie Twojej indywidualności, bez kategoryzowania, oceniania i stereotypowego szufladkowania. Zobaczysz własną motywację jako niepowtarzalną kombinację natężenia 16 potrzeb spośród ponad 6 000 000 możliwości.

Zrozumiesz nie tylko to, co Cię motywuje, ale także to w jakim stopniu każdy z 16 uniwersalnych ludzkich motywatorów oddziałuje na Ciebie: pomarańczowy obszar na Twoim profilu to potrzeby neutralne, granatowe to duże potrzeby, a błękitne to małe potrzeby. Czym bliżej są on granicy skali po prawej lub lewej stronie tym mocniej wpływają na Twoje zachowania. Zaspokojenie tych potrzeb ma kluczowy wpływ na Twoje poczucie spełnienia.

Otrzymasz wiedzę na swój temat, która jest z punktu widzenia psychologicznego względnie stała w czasie. W praktyce oznacza to, że Twoje indywidualne natężenie danego motywatora może ulec jedynie nieznacznej zmianie. Wynika to z naukowego stanowiska, które wychodzi z założenia, że motywacja wewnętrzna jest częściowo uwarunkowana genetycznie a następnie kształtowana w procesie dziecięcym pod wpływem środowiska i otoczenia w którym się wychowaliśmy.

Nauczymy Cię,wykorzystywać potencjał motywacji wewnętrznej do budowania indywidualnej skuteczności idącej w parze z poczuciem spełnienia..

Sprawdzisz w jaki sposób motywacja wewnętrzna przekłada się na zachowania, decyzje i wybory..

Odkryjesz, własne motywatory i ich indywidualne natężenie.

To badanie profilu jest dla Ciebie, jeżeli:

  • Chcesz pogłębić samoświadomość bazując na rzetelnie zweryfikowanej wiedzy naukowej
  • Doceniasz różnorodność i chcesz z niej skorzystać jako alternatywy do rekomendacji bazujących na uproszczeniach w stylu „każdego motywuje…”
  • Chcesz poznać swoje naturalne predyspozycje i potencjał, które wynikają z indywidualnego systemu motywacji wewnętrznej.
  • Zależy Ci, aby żyć i pracować w sposób, który prowadzi do skuteczności, poczucia satysfakcji i spełnienia.
  • Chcesz lepiej rozumieć własne interakcje ze swoim otoczeniem, ludźmi jak i kontekstem w którym żyjesz i pracujesz.

Zapisz się na badanie wewnętrznej motywacji:

Jesteś tylko o krok od rozwoju! Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na badanie
„Motywacja Wewnętrzna Miliard.0 Indywidualnie”.

Termin i miejsce:
Prosimy o kontakt / ONLINE
Cena:
Koszt badania wewnętrznej motywacji: 1000 PLN netto

Cena zawiera:
· badanie psychometryczne Reiss Motivation Profile®,
· szczegółowy raport z wykonanego badania w postaci eletronicznej
· godzinna sesja on-line z certyfikowanym RMP Masterem, na temat uzyskanego profilu.

Profil motywacyjny RMP - raport indywidualny

FAQ

Jak wygląda badanie Reiss Motivation Profile®?

Profil Motywacyjny RMP to kwestionariusz online składający się ze 128 stwierdzeń. Jego wypełnienie trwa to około 25 minut, następnie w oparciu o Twoje wybory generowany jest raport, który omawiany jest w trakcie sesji indywidualnej.

Kto może omawiać mój raport?

Raport jest omawiamy w trakcie sesji indywidualnej. Może to robić wyłącznie certyfikowany RMP Master, czyli osoba mająca doświadczenie w pracy z teorią prof. Stevena Reissa

Kto pozna moje wyniki?

Raport określający Twoje indywidulne natężenie motywatorów wewnętrznych będzie dostępny wyłącznie dla Ciebie i RMP Mastera w trakcie indywidulanej sesji. W trakcie warsztatu pracując w grupie z innymi liderami nie musisz odwoływać się szczegółowo do własnej charakterystyki.

Czy Reiss Motivation Profile pokaże mi czy nadaję się do roli lidera?

Wyniki badania nie są w żaden sposób oceniające i różnicujące. Żaden profil z ponad 6 000 000 możliwości nie jest wskazaniem do pełnienia określonej roili w tym lidera.

Jak mogę się umówić na badanie?

Wypełnij formularz powyżej. Następnie skontaktujemy się z Tobą, otrzymasz link do badania. Ustalimy też termin omówienia Twojego profilu motywacji wewnętrznej z mentorem w dogodnym dla Ciebie terminie.

Masz pytanie? Napisz do nas

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X