Komunikacja to twoja praca edycja EXECUTIVE

Home > Szkolenia > Szkolenia menedżerskie i liderskie > Komunikacja to twoja praca edycja EXECUTIVE
Komunikacja to Twoja Praca
edycja Executive

Naucz się jak wykorzystywać swój potencjał komunikacyjny i sprawdź, jak odkrywać go u innych.

26-28 października 2022 Kraków W SALI
3 839 PLN + 23% VAT

Zapisz się

Odkryj potęgę świadomiej komunikacji interpersonalnej i dowiedz się jak efektywnie komunikować się z innymi.

Warsztat ten, będący swego rodzaju laboratorium społecznym, skierowany jest do Headów, dyrektorów i menedżerów C-level, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne i skuteczniej oddziaływać na otoczenie poprzez komunikację zarówno werbalną, jak i niewerbalną.

Jako menadżer doskonale wiesz, że relacje międzyludzkie i ich efektywność zbudowane są na świadomej i dobrej komunikacji. Świadomy i skuteczny lider czerpie z relacji energię i sam przekazuje ją innym. Dlatego kluczowe jest, abyś nauczył/a komunikować się w sposób świadomy, konstruktywny, planowy i przede wszystkim skuteczny.

To właśnie komunikacja międzyludzka jest fundamentem Twojej pracy, czymś, co menadżerowie i przywódcy robią przed, w trakcie i po podjęciu decyzji. Dlatego niezmiernie istotne jest, abyś efektywnie komunikował się w najczęściej spotykanych sytuacjach zawodowych.

Poznajmy się…
Nazywam się Błażej Pasiut

Rozwiązywanie problemów to moja specjalność.

Doświadczenie w zakresie prowadzenia rozmów w trudnych sytuacjach, radzenia sobie z kryzysami i rozwiązywania konfliktów zdobyłem w sposób najbardziej ekstremalny: jako mediator i negocjator kryzysowy. Od lat profesjonalnie wspieram innych w podejmowaniu decyzji, których stawką bywa ludzkie życie.

W roli mediatora sądowego pomagam stronom znaleźć optymalne rozwiązanie sporu. Umożliwiam ludziom wyjście z konfliktów, w których tkwią niekiedy dłużej, niż są w stanie sięgnąć pamięcią. Na koncie mam ponad 4 tysiące mediacji przeprowadzonych w postepowaniu sądowym i pozasądowym.

Mój zawód stał się moją pasją. Drugą z nich jest karate kyokushin, które określa się mianem drogi poszukiwania prawdy o sobie i o innych, sztuki dialogu. A ja pomagam ludziom, ucząc ich rozmawiać i uzgadniać wspólną prawdę zwłaszcza w sytuacjach najtrudniejszych. Udało mi się więc uzyskać porozumienie nawet między… pracą a hobby.

Błażej Pasiut Leadersisland
Błażej Pasiut Leadersisland
Błażej Pasiut Leadersisland
Błażej Pasiut Leadersisland

Forma warsztatu czyli co Cię czeka?

Szkolenie z wystąpień publicznych "Angażujące wystąpienia i prezentacje" - grafika oferty szkolenia

Zapraszamy do laboratorium społecznego, w którym wiedza przekazywana jest poprzez doświadczenie.

Podczas trzydniowych warsztatów czeka Cię szereg wyzwań, w których doświadczysz jak ważna jest świadoma komunikacja w relacjach z innymi.

Dowiesz się jak w swojej pracy, zwłaszcza w sytuacjach, gdy innym brakuje już słów, sprawnie wypowiedzieć swoje myśli, jak znaleźć odpowiedni wyraz i nadać mu właściwą formę, aby uzyskać pożądany efekt.

Wspólnie przejdziemy przez trudne sytuacje komunikacyjne, typowe dla pracy menadżera.

Przetestujesz samego siebie, doświadczysz w sytuacjach zbliżonych do rzeczywistości, aby pod moim okiem, w bezpiecznym otoczeniu dokonać refleksji i korekty swoich nawyków komunikacyjnych.

Szkolenie z komunikacji "Komunikacja to Twoja praca" - grafika oferty szkolenia
Szkolenie z komunikacji "Komunikacja to Twoja praca" - grafika oferty szkolenia

Poprzez pracę nad swoją samoświadomością odkryjesz potencjał komunikacyjny i rozpoczniesz fascynującą pracę nad samym/ą sobą w zakresie efektywnego komunikowania się z innymi.

Stworzysz satysfakcjonujące relacje – zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

W ciągu tych trzech dni skorzystasz z mojego warsztatu pracy i wieloletniego doświadczenia pracy z ludźmi w sytuacjach kryzysowych i konfliktowych, gdzie rozmowa jest podstawą efektywnego działania i skutecznej pomocy.

Pokażę Ci jak, mimo problemów, emocji, presji czasu, opanować myśli, uporządkować przekaz i skutecznie komunikować swoje intencje, równocześnie uważnie słuchać, obserwować a przez to świadomie zarządzać rozmową.

Błażej Pasiut - Szkolenie z komunikacji "Komunikacja to Twoja praca" - grafika oferty szkolenia

Podczas naszego warsztatu dowiesz się i nauczysz jak świadomie i skutecznie komunikować się w typowych sytuacjach zawodowych takich jak:

 • Komunikowanie z zespołem
 • Motywowanie pracowników
 • Rozwiązywanie konfliktów
 • Wzmacnianie postaw
 • Obrona trudnych decyzji
 • Rozmowa z przełożonymi
 • Udzielanie pochwały
 • Autoprezentacja

Z czym wrócisz po warsztacie?

Skorzystasz z wiedzy i doświadczenia praktyka, aby poznać istotne mechanizmy tworzące relacje międzyludzkie i kształtujące komunikację interpersonalną. Nauczysz się, jak wykorzystywać rozmowę do podnoszenia jakości relacji i zwiększania efektywności działania.
Podczas warsztatów poprzez szereg zadań i ćwiczeń:

 • Przekonasz się, jak sam/a komunikujesz się nie tylko w kontekście zawodowym,
 • Poznasz schematy myślenia i działania ludzi w interakcjach z współpracownikami,
 • Dowiesz się, jakie mechanizmy psychologiczne są odpowiedzialne za Twoje porozumiewanie się,
 • Nauczysz komunikować się tak, aby Twoi współpracownicy rozumieli Twoje intencje
 • Zbudujesz swój potencjał komunikacyjny w relacjach międzyludzkich, zapewniając sobie bezpieczeństwo emocji i interesów w rozmowach,
 • Będziesz posługiwał/a się praktycznymi wzorcami i narzędziami w trakcie codziennej komunikacji, która jest fundamentem Twojej pracy.

Nauczymy Cię wykorzystywać Twój potencjał komunikacyjny.

Sprawdzisz swój potencjał komunikacyjny w najczęstszych sytuacjach zawodowych.

Odkryjesz, jak być liderem w rozmowach z innymi ludźmi.

Ten warsztat jest dla Ciebie jeżeli:

 • chcesz poprawić jakość relacji z innymi,
 • bywasz w trudnych sytuacjach i nie wiesz, jak o nich rozmawiać,
 • chcesz być świadomy/-a, co dzieje się wokół Ciebie i chcesz mieć nad tym kontrolę,
 • masz potrzebę rozwoju osobistego i doskonalenia organizacji,
 • dążysz do zwiększania efektywności działania innych pracowników w Twojej organizacji,
 • jesteś odpowiedzialny/-a za innych i ich relacje,
 • Twoim zadaniem jest dbanie o efektywność zespołu,,
 • w sytuacjach konfliktowych chcesz być opanowany/-a i świadomie kontrolować przebieg zdarzeń.

Zapisz się na szkolenie

Jesteś tylko o krok od rozwoju! Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na warsztat:
„Komunikacja to Twoja Praca – edycja Executive”.

Termin i miejsce:
26-28 października 2022 (W SALI) Kraków
Cena:
3 839 PLN + 23% VAT

Poznaj opinie o szkoleniu

Moja przygoda z Leaders Island rozpoczęła się ponad rok temu, kiedy miałam okazje uczestniczyć w warsztatach „Komunikacja to Twoja Praca”. Do dziś wspominam to szkolenie jako jedne z najbardziej ciekawych doświadczeń. Dołączając do nowej firmy, bardzo ucieszyłam się z możliwości polecenia tych warsztatów naszym pracownikom. Dlatego chciałam podzielić się ich opinią po szkoleniu.

Zwrócili uwagę na profesjonalne przygotowanie prowadzącego, wysoką jakość prezentowanych treści i materiałów, ale również na element praktycznych ćwiczeń, które wyróżniają ten program szkoleń od pozostałych. Bardzo się cieszę, że poziom treści jakie są prezentowane przez Leaders Island są nadal na bardzo wysokim poziomie. Jestem przekonana, że to nie ostatnia grupa pracowników Printbox, która uczestniczyła w tych warsztatach.

Szkolenie z Komunikacji to najlepsze szkolenie, na jakimkolwiek byłam. Intensywność i poziom merytoryczny jest wprost nie do opisania. Trener Błażej to niesamowicie ciepła, serdeczna osoba, a przy tym cechuje go ogromna wiedza i profesjonalizm. Grupa biorąca udział w treningu była niewielka, dlatego atmosfera panująca podczas szkolenia była intymna i kameralna. Szkolenie nie składało się z dużej ilości teorii, ale za to zawierało masę praktycznych ćwiczeń, które nierzadko zmuszały do wyjścia poza strefę komfortu.

Jestem wdzięczna, że mogłam wziąć udział w tym wspaniałym szkoleniu, które zostanie w mojej pamięci na bardzo długo.

Umiejętność komunikacji w sferze zawodowej jak i prywatnej jest dzisiaj niezwykle ważnym elementem. Leaders Island poprzez swoje szkolenia zwraca uwagę na komunikację, słuchanie i bycie uważnym.

Warsztaty, ćwiczenia i późniejsza analiza tego co się dzieje podczas tego procesu pomaga zrozumieć drugiego człowieka i jego potrzeby. Zarówno przełożonego, podwładnego, ale też kolegę z pracy czy swoich najbliższych.

Wrzucanie uczestników szkolenia na głęboką wodę sprawia, że w codziennych sytuacjach każdy będzie pływał bez problemu. Mocno wierzę w to, co Józef i Błażej robią dla społeczności managerów i nie tylko.

Masz pytanie? Napisz do nas

Napisz na mail: biuro@leadersisland.com lub przez formularz:

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X