Mastermind by Leaders Island

Home > Szkolenia > Szkolenia menedżerskie i liderskie > Mastermind by Leaders Island
Mastermind
by Leaders Island

Grupa Mastermind

Zdobędziesz nowe kompetencje, wpadniesz na innowacyjne pomysły i rozwiniesz się jako menedżer!

Kraków / Online
900 PLN + 23% VAT

Zapisz się
SPIS TREŚCI

Opis Szkolenia

Grupa mastermind ułatwi Ci podejmowanie trafnych decyzji w sprawach zawodowych. A Ty, wspierając na tej samej zasadzie innych jej członków, zdobędziesz nowe kompetencje, wpadniesz na innowacyjne pomysły i rozwiniesz się jako menedżer!

Regularne wartościowe rozmowy

Podczas spotkań mastermind wąskie grono praktyków biznesu wymienia się doświadczeniami i opiniami, inspiruje i motywuje nawzajem, a przede wszystkim szuka kreatywnych odpowiedzi na codzienne wyzwania menedżerskie każdego z członków grupy.

Spotkania odbywają się co dwa tygodnie, online (poza pierwszym, zapoznawczym na żywo), trwają 1,5 godziny i cechują się ścisłą dyscypliną – nie ma tu miejsca na jałowe dyskusje czy monologi bardziej dominujących uczestników.

Każda osoba może liczyć na taką samą uwagę i od każdej oczekuje się adekwatnego zaangażowania w sprawy innych. Wszystkie poruszane tematy są, oczywiście, objęte klauzulą poufności.

Jak równy z równym, ale z różnych światów

Siłą grup mastermind jest ich odpowiednio zbalansowany skład. Z jednej strony należą do nich osoby o bardzo zbliżonym stażu i doświadczeniu, co ułatwia zbudowanie płaszczyzny porozumienia.

Z drugiej strony zespół czerpie energię z dużego zróżnicowania członków pod względem środowisk, branż, organizacji i stanowisk. Dzięki temu menedżerowie poznają wypracowane już gdzieś indziej rozwiązania, które warto wdrożyć w obszarze ich biznesu, a także mogą spojrzeć na swoje sprawy z zupełnie innego punktu widzenia.

Starannie dopasowanych do siebie uczestników spotkań rekrutujemy spośród osób należących do mocno zdywersyfikowanej, a zarazem ponadprzeciętnie zmotywowanej społeczności Leaders Island.

Co sześć głów i mentor, to nie jedna!

Formuła spotkań mastermind zyskuje zupełnie nowy, bardziej efektywny wymiar nie tylko dzięki precyzyjnemu doborowi kontaktów z szerokiej bazy Leaders Island.

Istotną wartością dodaną jest również fakt, że nasze sześcioosobowe grupy działają pod opieką mentora, który dzieli się swoim doświadczeniem.

Będzie nim Dawid Ostręga, łączący wieloletnie doświadczenie menedżerskie zdobyte w Anglii, USA i Polsce z pasją trenera futbolu amerykańskiego. To lider, który jak mało kto zna się na grze (i pracy) zespołowej – jako kapitan drużyny dwukrotnie zdobył mistrzostwo Anglii.

Zorientowani na pozytywne zmiany

Dzięki dodatkowej moderacji ze strony mentora spotkania mastermind w Leaders Island wykraczają poza (nie mniej istotne) wspieranie się w codziennych wyzwaniach.

Rytuał regularnego omawiania planów, zdawania grupie relacji ze swoich postępów oraz publicznego zobowiązywania się do testowania/wdrażania wspólnie wypracowanych rozwiązań zwiększa samoświadomość i stymuluje długofalowy rozwój.

Zorientowani na cel uczestnicy pozbywają się frustracji wynikającej niekiedy z „samotności na szczycie” i zmierzają w kierunku efektywnego, konsekwentnego oraz sprawiającego satysfakcję działania.

W efekcie wykonują kolejny krok na drodze od menedżera do lidera, a niejako przy okazji nawiązują nowe, cenne z biznesowego punktu widzenia znajomości.

Podsumowanie, czyli jak to działa w praktyce?

 1. Zgłaszasz chęć udziału, wypełniając formularz poniżej.
 2. Przyjmujemy Twoje zgłoszenie i wysyłamy Ci potwierdzenie.
 3. Dobieramy dla Ciebie grupę spełniającą opisane powyżej warunki.
 4. Podczas spotkania inauguracyjnego onsite ustalamy terminy kolejnych – już online (co 2 tygodnie, przez 3 miesiące, 6 spotkań).
 5. Otrzymujesz dostęp do zamkniętego forum grupy.
 6. Działamy – spotykamy się i wspieramy!
 7. Po upływie 3 miesięcy możliwe są 3 scenariusze – grupa:
  • kontynuuje spotkania,
  • ulega rozwiązaniu, a Ty zaczynasz pracę w innej grupie,
  • ulega rozwiązaniu, a Ty jesteś już bardziej kompetentnym menedżerem!

Poznaj mentora grup Mastermind w Leaders Island
Dawid Ostręga.

Menedżer z 15-letnim doświadczeniem zdobytym w Anglii, USA i Polsce. Zarządzał w takich firmach jak EPAM System, IBM, SolarWinds, SKK. Zawodnik Futbolu Amerykańskiego.

Człowiek zorientowany na zespołowe osiągnie celów.

Kapitan drużyny University of Hertfordshire Hurricanes z którą zdobył dwukrotnie mistrzostwo Anglii. Kapitan młodzieżowych mistrzów Wielkiej Brytanii.

Stanowisko prezesa doskonale potrafi łączyć z funkcją trenera drużyny Kraków Kings, z którą zdobył mistrzostwo Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego.

przeczytaj więcej ...

Przez 20 lat zdobywałem doświadczenie poza Polską z myślą o tym, aby powrócić z nim do kraju. Po ukończeniu studiów w Londynie nie chciałem być postrzegany wyłącznie jako informatyk. Pragnąłem poszerzyć osobiste horyzonty i pokazać szerszy wachlarz umiejętności managerskich. W tym celu przyjąłem stypendium w amerykańskim Wesley College na kierunku MBA.

Już wtedy mogłem się pochwalić prowadzeniem drużyny harcerskiej, własnej firmy oraz zespołu mistrzów Anglii w futbolu amerykańskim. Do dziś uwielbiam łączyć te moje różne światy: sportu, harcerstwa i biznesu, aby przenosić między nimi różne doświadczenia i „lekcje” menedżerskie.

Poza biznesem odbudowałem drużynę harcerską, z którą uzyskałem tytuł najlepszej na światowym zlocie w Kanadzie. Jako zawodnik futbolu amerykańskiego byłem trzykrotnym mistrzem Wielkiej Brytanii i wielokrotnym kapitanem reprezentacji narodowej. Jako trener stworzyłem zespół Kraków Kings, z którym sięgnąłem po mistrzostwo i wicemistrzostwo Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego.

Najbardziej pasjonuje mnie identyfikowanie i umożliwianie realizacji osobistego potencjału osób w zespole. Z Leaders Island łączy mnie pasja szkolenia nowego pokolenia liderów przez praktyków. Przez ludzi takich jak ja, którzy dzielą się swoimi sukcesami (a także porażkami), aby tworzyć przestrzeń dla rozwoju kolejnych przywódców w naszym kraju.

Gdy jestem zmęczony obowiązkami dyrektorskimi w Shell Energy czy prowadzeniem młodzieżowej drużyny Kraków Kings, wsiadam na motocykl i relaksuję umysł, zwiedzając przepiękną Małopolskę. Na dwóch kołach dotarłem do każdego kraju w Europie i do większości stanów USA.

Dawid Ostręga - mentor Leaders Island
Dawid Ostręga - mentor Leaders Island
Dawid Ostręga - mentor Leaders Island

Z czym wrócisz po szkoleniu?

Dzięki temu programowi w Leaders Island:
Dzieląc się swoimi sprawami z zaufaną grupą, spojrzysz na codzienne obowiązki z szerszej, świeżej perspektywy. Ułatwi Ci to osiągnięcie wyższego poziomu umiejętności menedżerskich, ponieważ:

 • zyskasz niezawodne wsparcie w obliczu bieżących wyzwań,
 • rozwiniesz swoje kompetencje w oparciu o realne case studies,
 • wykształcisz nawyk kreatywnego rozwiązywania problemów,
 • będziesz mógł/mogła liczyć na konstruktywną krytykę w bezpiecznym środowisku,
 • uzyskasz dostęp do źródła inspiracji i pozytywnej motywacji,
 • skorzystasz z doświadczenia innych (i możliwości uczenia się na cudzych błędach),
 • weźmiesz udział w transferze kompetencji i rozwiązań między branżami,
 • wzmocnisz osobisty rozwój dzięki realizacji planów i sile publicznych zobowiązań,
 • nawiążesz wartościowe biznesowo znajomości.

Zapisz się na szkolenie

Jesteś tylko o krok od rozwoju! Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na szkolenie
„Mastermind by Leaders Island”.

Termin i miejsce:
Kraków / Online
Cena:
900 PLN + 23% VAT

Masz pytanie? Napisz do nas

Napisz na mail: biuro@leadersisland.com lub przez formularz:

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X