Create a masterful team | DAWID OSTREGA | LiGHT

Home > Film > Create a masterful team | DAWID OSTREGA | LiGHT

Dawid Ostręga

Najlepszy trener wśród menedżerów i odwrotnie.
CEO SKK, manager z 15-letnim doświadczeniem zdobytym w Anglii, USA i Polsce. Zarządzał takimi firmami jak EPAM Systems, IBM czy SolarWinds. Piłkarz futbolu amerykańskiego.
Człowiek szczególnie zorientowany na zespół. Kapitan drużyny University of Hertfordshire Hurricanes, z którą dwukrotnie zdobył mistrzostwo Anglii. Kapitan młodzieżowych mistrzów Wielkiej Brytanii.
Stanowisko prezesa łączy ze stanowiskiem trenera drużyny Kraków Kings, z którą zdobył mistrzostwo Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego.

DLACZEGO TO ROBIMY ?

Wierzymy, że jesteś w stanie zmienić świat – i świat biznesu – na lepsze. Teraz, odkąd zostałeś menedżerem, masz na to większą szansę.
Pomożemy Ci odkryć Twój wielki potencjał i być najlepszym.

JAK TO ROBIMY?

Wspieramy Twój awans, wyposażając Cię w narzędzia do budowania skutecznego przywództwa, pewności siebie i samoświadomości menedżerskiej. Opieramy to na wiedzy i doświadczeniu zdobytym podczas praktyki biznesowej. Inspirujemy Cię do rozwoju, abyś nie był sam na swojej ścieżce kariery.

CO ROBIMY ?

Szkolimy młodych menedżerów i przyszłych liderów, tworząc dla nich przestrzeń ciągłego rozwoju. Odkryjesz w nim swobodę świadomego doskonalenia swoich umiejętności i talentów. Fundamenty przywództwa odzwierciedlają Twój osobisty sukces oraz sukcesy organizacji, w której pracujesz lub będziesz pracować. A może, mamy nadzieję, w lepszej przyszłości.

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X