Należy do obszaru

Osiąganie Porozumienia w Organizacji

Mediacje menedżerskie.
Opanuj narzędzia mediatora. Naucz się wykorzystywać konflikty do rozwijania siebie i organizacji.

Osiąganie Porozumienia Mediacje menedżerskie
najbliższe szkolenia - Leaders Island

Najbliższe szkolenia

Poznaj istotne mechanizmy konfliktów międzyludzkich i naucz się rozwiązywać je poprzez mediację.
26-27 września 2024 / Kraków (2 dni szkolenia, w sali)
2930 PLN + 23% VAT

Szukasz programu dla grupy liderów w Twojej firmie?

Jeśli chcesz poznać ofertę na to szkolenie w formie dostosowanej do Twoich potrzeb, to zapraszamy do kontaktu na adres: biuro@leadersisland.com

Spis treści

Spis Treści

Osiąganie Porozumienia Mediacje menedżerskie

Opis warsztatu

Konflikty są nieodłącznym elementem funkcjonowania każdej sieci społecznej. Mogą zarówno niszczyć więzi, jak i je budować. To, jak zostaną wykorzystane, zależy tylko i wyłącznie od nas.

Poznaj

Konflikt to okazja do poznania siebie, drugiej osoby i potencjału drzemiącego w relacji. To dla Ciebie unikalna szansa, aby wejść na wyższy poziom rozwoju osobistego oraz poprawić jakość relacji w Twojej organizacji.

Naucz się

Konflikt może być potężnym motorem pozytywnej zmiany, bo zmusza do refleksji i szukania nowych rozwiązań. Jeśli jednak nie stawisz mu czoła, lecz zamieciesz go pod dywan, to z pewnością w końcu wybuchnie siłą destrukcyjnego kryzysu. Właśnie dlatego kluczowe jest, abyś nauczył/-a się rozwiązywać problemy w sposób konstruktywny, planowy i skuteczny.

Wykorzystaj

Podczas dwudniowych warsztatów sprawdzisz się w roli mediatora i zdobędziesz praktyczne narzędzia, które umożliwią Ci rozwiązywanie konfliktów we własnej organizacji. Odkryjesz swój osobisty potencjał do zarządzania trudnymi sytuacjami i nauczysz się jak stać się liderem w budowaniu porozumienia.

Jeżeli chcesz świadomie kontrolować przebieg zdarzeń w sytuacjach konfliktowych i skutecznie wykorzystywać je do poprawny efektywności w Twoim otoczeniu, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!

Trailer Mediacje menedżerskie

Motorola
Mitsubishi logo
Lufthansa logo
Miquido logo
Hitachi logo
Brainly logo
GE Healthcare logo
Ocado Technology logo

Program warsztatu - zakres merytoryczny

Osiąganie Porozumienia w Organizacji to dwudniowy warsztat, podczas którego czeka Cię szereg wyzwań, w których sprawdzisz się jako negocjator i mediator.

Mechanizmy konfliktów

Podczas warsztatu poznasz istotne mechanizmy konfliktów międzyludzkich. Zrozumiesz, jakie są ich przyczyny i skutki. Mentor przeprowadzi Cię przez proces, podczas którego uświadomisz sobie, jaki jest Twój osobisty potencjał i jak sam/-a działasz w konflikcie.

Zachowanie w sytuacji konfliktowej

Po zapoznaniu się z najczęściej występującymi przyczynami konfliktów w organizacjach, dowiesz się jak struktura relacji wpływa na ich odbiór, a także dlaczego ludzie reagują na nie w określony sposób. Nauczysz się jak pozostać spokojnym i opanować trudną sytuację, w chwilach, gdy inni tracą nad sobą kontrolę. Rozwiniesz również umiejętność odkrywania potencjału innych osób i poznasz techniki pracy z różnymi postawami uczestników sporów.

Praktyka

Warsztat z mediacji będzie dla Ciebie doskonałą okazją do sprawdzenia się w roli mediatora. Nauczysz się sprawdzonych narzędzi, które wypróbujesz podczas angażujących ćwiczeń wykorzystujących symulacje wysokiej wierności. Podczas treningu mediacji poznasz oraz wypracujesz strategie kreatywnego myślenia w rozwiązywaniu konfliktów. Nauczysz się także jak angażować innych do szukania wspólnych, efektywnych dróg wyjścia z sytuacji konfliktowych.

Doświadczenie mentora

Podczas warsztatu z Osiągania Porozumienia w Organizacji, mentor prowadzący uchyli przed Tobą drzwi do swojego świata i podzieli się doświadczeniem pracy w roli mediatora. Pokaże Ci, jak mimo negatywnych emocji, trudnych spraw i skomplikowanych relacji pozostać opanowanym i skutecznym w działaniu oraz jak zaszczepić tę zdolność u innych w Twoim otoczeniu.

Co wyniesiesz z warsztatu Osiąganie porozumienia w organizacji?

Poznaj opinie
Mediacje szkolenie Kraków

Mediacje – szkolenie menedżerskie

Poznaj rekomendacje dziesiątek zadowolonych specjalistów.

Poznaj mentora tego szkolenia

Błażej Pasiut - - Mentorzy Leaders Island
Błażej Pasiut

Rozwiązywanie problemów to moja specjalność.

Doświadczenie w zakresie prowadzenia rozmów w trudnych sytuacjach, radzenia sobie z kryzysami i rozwiązywania konfliktów zdobyłem w sposób najbardziej ekstremalny: jako mediator i negocjator kryzysowy. Od lat profesjonalnie wspieram innych w podejmowaniu decyzji, których stawką bywa ludzkie życie.

Zapisz się “mediacje szkolenie” Kraków

Osiąganie porozumienia w organizacji

Jesteś o krok od rozwoju!  Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na warsztat z komunikacji dla pracowników.
2930 PLN +23% VAT

FAQ

Najbliższy termin znajdziesz powyżej. Jeśli chcesz poznać kolejne napisz do nas na adres: biuro@leadersisland.com
Wszystkie informacje znajdziesz w naszym regulaminie szkoleń pod tym adresem.
W razie dodatkowych pytań napisz do nas na adres: biuro@leadersisland.com

Warsztat odbywa się stacjonarnie w Krakowie (ul. Podole 60) i trwa w przedziale 9:00 – 16:30 / 17.00 (z 1h przerwą na lunch). 

Leaders Island szkolenia
Leaders Island szkolenia

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas przez formularz lub bezpośrednio na adres: biuro@leadersisland.com
Możesz również zadzwonić na numer: tel: +48 669 530 113

Scroll to Top