Odważ się być mądrym.

Horacy

Home > Szkolenia

MASTERCLASS – ONLINE

Understanding HUMAN NATURE
by Philip Zimbardo

Online

Nie musisz od razu stać się bohaterem obdarzonym władzą nad czasem i wyposażonym w „growth mindset”. Ale pasjonujące wykłady guru psychologii – profesora Philipa Zimbardo – sprawią, że zaczniesz o tym myśleć. A stąd już tylko kilka kroków do celu!

Więcej

149 USD

OD MENEDŻERA DO LIDERA
by John J. Scherer

Online

Pod okiem dr Johna Scherera, światowej klasy mentora biznesu i mówcy motywacyjnego pomożemy Ci wykorzystać Twój potencjał, wspierając przemianę od menedżera do prawdziwego lidera.

Więcej

149 USD

SZKOLENIA – WARSZTATY

FUNDAMENT MŁODEGO MENEDŻERA

Kraków  / 30-31 stycznia, 6-7 lutego 2019

Naucz się zarządzać zespołem tak, aby poprowadzić go ku sukcesom,
w pełni wykorzystać potencjał swojego awansu i zyskać pewność siebie, która pozwoli Ci skutecznie zmierzyć się z nowymi wyzwaniami.

Więcej

2 500 PLN

+ 23% VAT

KOMUNIKACJA
TO TWOJA PRACA

Kraków  / 11-13 lutego 2019

Naucz się rozmawiać tak, aby wpływać pozytywnie na swoje otoczenie, stymulować pożądane zmiany, uświadamiać współpracownikom znaczenie ich pracy, zachęcać ich do wsparcia waszego wspólnego celu.

Więcej

3 290 PLN

+ 23% VAT

MASTERMIND by LEADERS ISLAND

Kraków  / Online

Grupa mastermind ułatwi Ci podejmowanie trafnych decyzji w sprawach zawodowych. A Ty, wspierając na tej samej zasadzie innych jej członków, zdobędziesz nowe kompetencje, wpadniesz na innowacyjne pomysły i rozwiniesz się jako menedżer!

Więcej

900 PLN

+ 23% VAT

ANGAŻUJĄCE
WYSTĄPIENIA

Kraków  / 7-8 stycznia 2019

Skorzystaj z nowych narzędzi storytellingu i dowiedz się, co i jak (o)powiedzieć, aby wywrzeć trwały wpływ na słuchaczy!

 

Więcej

1 600 PLN

+ 23% VAT

leadership

LEADERSHIP DEVELOPMENT INTENSIVE

Kraków  / 20-23 lutego 2019

Znasz już podstawowe techniki zarządzania? Wykonaj więc kolejny krok na drodze od menedżera do lidera: zrozum samego siebie, aby stać się autentycznym przywódcą w myśl hasła: „chcesz przewodzić, zacznij od siebie”! A przy okazji zacznij żyć pełnią życia!

Więcej

6 500 PLN

+ 23% VAT

MANAGEMENT THROUGH EMPLOYEE EXPERIENCE

Kraków

Dokonaj przeglądu okresowego swojej organizacji i wznieś przywództwo na wyższy poziom dzięki metodologii Design Thinking!

Więcej

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X