Szkolenia

Home > Szkolenia
Szkolenie "Fundament początkującego lidera"

Fundament Początkującego Lidera

Kraków  / 31 stycznia, 1,7,8 lutego 2022
(ONLINE, 4 dni szkolenia)

Naucz się zarządzać zespołem tak, aby poprowadzić go ku sukcesom, w pełni wykorzystać potencjał swojego awansu i zyskać pewność siebie, która pozwoli Ci skutecznie zmierzyć się z nowymi wyzwaniami.

Zobacz szkolenie

3 289 PLN

+ 23% VAT

Szkolenie "Komunikacja to Twoja praca"

Komunikacja to Twoja Praca edycja Menedżer

Kraków / 2-4 lutego 2022
(ONLINE, 3 dni szkolenia)

Naucz się rozmawiać tak, aby wpływać pozytywnie na swoje otoczenie, stymulować pożądane zmiany, uświadamiać współpracownikom znaczenie ich pracy, zachęcać ich do wsparcia waszego wspólnego celu.

Zobacz szkolenie

3 839 PLN

+ 23% VAT

Szkolenie "Wdrożenie rekomendacji w zespole"

Wdrożenie Rekomendacji w Zespole

23 lutego 2022 ( 5 x 1,5h co 2 tygodnie)
(ONLINE)

Naucz się wydobywać ze swojego zespołu jego najwyższy potencjał. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zbudować i utrzymać zwyciężający zespół, który skutecznie odnosi powtarzalne sukcesy – to szkolenie pokaże Ci jak to osiągnąć.

Zobacz szkolenie

1 757 PLN

+ 23% VAT

Akademia Komunikacji Menedżerskiej

Akademia Komunikacji Menedżerskiej

Kraków / 15 marca 2022 – cykl 6 spotkań
(W SALI)

Budowanie trwałych i dobrych relacji w zespole jest kluczem do sukcesu, a zaczyna się od skutecznej komunikacji. Szkolenie pozwala menadżerom w praktyce przećwiczyć sytuacje bezpośrednio wzięte z praktyki liderskiej i na podstawie tego doświadczenia poprawić złe nawyki komunikacyjne.

Zobacz szkolenie

7 425PLN

+ 23% VAT

Osiaganie Porozumienia w Organizacji / Rozwiązywanie konfliktów i mediacje

Kraków / 21-22 marca 2022
(W SALI)

Naucz się wykorzystywać konflikty do swojego rozwoju osobistego. Nieodłącznym elementem funkcjonowania każdej sieci społecznej są konflikty różnego rodzaju i intensywności. Potrafią one zarówno niszczyć więzi, jak i je budować. Jak zostaną wykorzystane, zależy tylko i wyłącznie od nas.

Zobacz szkolenie

2 299 PLN

+ 23% VAT

Ja i mój zespół w czasie zmian

Kraków / 24 marca 2022
(ONLINE)

Zmiany naruszają status quo organizacji i zespołów w różnych aspektach. Pomożemy Ci zrozumieć Twoją rolę w procesie zmian i zapanować nad komunikacją w jej trakcie.
Poznasz główne przyczyny nieefektywności wprowadzonych zmian i jak możesz na nie wpływać.

Zobacz szkolenie

1 375 PLN

+ 23% VAT

Komunikacja to Twoja Praca edycja Pracownik

Kraków / 24-25 lutego 2022
(W SALI lub ONLINE)

Naucz się rozmawiać tak, aby wpływać pozytywnie na swoje otoczenie, stymulować pożądane zmiany, uświadamiać współpracownikom znaczenie ich pracy, zachęcać ich do wsparcia waszego wspólnego celu.

WIĘCEJ

2 299 PLN

+ 23% VAT

Angażujące Wystąpienia

Kraków / 17-18 lutego 2022
(W SALI lub ONLINE)

Skorzystaj z nowych narzędzi storytellingu i dowiedz się, co i jak (o)powiedzieć, aby wywrzeć trwały wpływ na słuchaczy!

WIĘCEJ

2 299 PLN

+ 23% VAT

INDYWIDUALNA SKUTECZNOŚĆ ZESPOŁOWA

Kraków / 2022
(Termin do ustalenia)

Jesteś gotowy do wejścia na poziom skuteczności pracy zespołowej analogiczny do jednostek specjalnych poprzez wykorzystanie swojej indywidualnej skuteczności?

WIĘCEJ

3 795 PLN

+ 23% VAT

Inteligencja emocjonalna

Kraków / 28.02-1.03 2022
(W SALI)

Odkryj potęgę uważności w kształtowaniu relacji i naucz się jak rozwijać inteligencję emocjonalną i świadomie podejmować decyzje – poznaj siłę empatii w kontaktach z innymi!

WIĘCEJ

2 299 PLN

+ 23% VAT

MASTERCLASS - ONLINE

Understanding HUMAN NATURE by Philip Zimbardo

ONLINE

Nie musisz od razu stać się bohaterem obdarzonym władzą nad czasem i wyposażonym w „growth mindset”. Ale pasjonujące wykłady guru psychologii – profesora Philipa Zimbardo – sprawią, że zaczniesz o tym myśleć. A stąd już tylko kilka kroków do celu!

WIĘCEJ

149 USD

99 USD

Od menedżera do lidera by John J. Scherer

ONLINE

Dokonaj przeglądu okresowego swojej organizacji i wznieś przywództwo na wyższy poziom dzięki metodologii Design Thinking!

WIĘCEJ

149 USD

99 USD

Opinie o szkoleniach

Jakub Rzeszutko

Project Manager

Brałem udział w szkoleniu dla Młodych Menedżerów. Uważam, że było to jedno z najciekawszych oraz najbardziej wartościowych szkoleń, w jakich do tej pory uczestniczyłem. Dzięki niemu otworzyłem oczy na kwestie, z których wcześniej nie zdawałem sobie sprawy. Jestem przekonany, że po wprowadzeniu w życie przedstawionych tematów polepszyły się relacje w moim zespole oraz jego efektywność. Zauważyli to nawet sami pracownicy. Mam również wrażenie, że moja postawa została doceniona przez moich przełożonych, gdyż od marca rozpoczynam pracę na nowym stanowisku.

Agnieszka Więckowska

Dyrektor sprzedaży

Dziękuję! Za te cztery ciekawe spotkania, które pozwolą mi odważniej podejmować działania w zakresie zarządzania (choć nie tylko). Uczestniczyłam w kilku, a może i więcej szkoleniach. Żadne nie było dla mnie tak interesujące, dobrze przygotowane i poprowadzone. Aż mi milej pracować nad sobą.

Jest to pierwsze szkolenie po którym od razu widzę pewne elementy, które u mnie w zespole są do poprawienia i wiem, że zostawiając je samym sobie nie rozwiążą się a będą potęgować niechęć i frustrację jego członków. Nie mogę się doczekać możliwości przetestowania siebie pod względem komunikacji, która tak naprawdę jest obecna na każdym etapie pracy menedżera i błędy na tym polu mogą mieć ogromny wpływa na motywację, rozmowę korygującą, wyznaczanie celów, delegowanie zadań, „zarządzanie zmianą” … itd. itp.

Zobacz więcej rekomendacji

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X