Odważ się być mądrym.

Horacy

Home > Szkolenia

FUNDAMENT MŁODEGO MENEDŻERA

Kraków  / 4-5, 19-20 listopada 2019 (4 dni szkolenia)

Naucz się zarządzać zespołem tak, aby poprowadzić go ku sukcesom,
w pełni wykorzystać potencjał swojego awansu i zyskać pewność siebie, która pozwoli Ci skutecznie zmierzyć się z nowymi wyzwaniami.

Więcej

2 500 PLN

+ 23% VAT

KOMUNIKACJA
TO TWOJA PRACA

Kraków  / 16-18 października 2019 (3 dni)

Naucz się rozmawiać tak, aby wpływać pozytywnie na swoje otoczenie, stymulować pożądane zmiany, uświadamiać współpracownikom znaczenie ich pracy, zachęcać ich do wsparcia waszego wspólnego celu.

Więcej

3 290 PLN

+ 23% VAT

Indywidualna skuteczność zespołowa

INDYWIDUALNA SKUTECZNOŚĆ ZESPOŁOWA

Kraków  / 24-25 września 2019

Jesteś gotowy do wejścia na poziom skuteczności pracy zespołowej analogiczny do jednostek specjalnych poprzez wykorzystanie swojej indywidualnej skuteczności?

Więcej

3 450 PLN

+ 23% VAT

ANGAŻUJĄCE WYSTĄPIENIA

Kraków  / 7-8 października 2019

Skorzystaj z nowych narzędzi storytellingu i dowiedz się, co i jak (o)powiedzieć, aby wywrzeć trwały wpływ na słuchaczy!

 

Więcej

1 650 PLN

+ 23% VAT

Rozwiązywanie konfliktów

OSIĄGANIE POROZUMIENIA

Kraków  / 5-6 listopada 2019

Konflikty mogą niszczyć jak i budować. Konflikt to też okazja do poznania siebie, jak i partnera w sporze. Konflikt to w końcu okazja do rozwoju – zarówno osobistego jak i rozwoju potencjału relacyjnego w Twojej firmie. Dlatego naucz się je rozwiązywać w sposób skuteczny!

Więcej

2 350 PLN

+ 23% VAT

leadership

LEADERSHIP DEVELOPMENT INTENSIVE

Kraków  / TBC

Znasz już podstawowe techniki zarządzania? Wykonaj więc kolejny krok na drodze od menedżera do lidera: zrozum samego siebie, aby stać się autentycznym przywódcą w myśl hasła: „chcesz przewodzić, zacznij od siebie”! A przy okazji zacznij żyć pełnią życia!

Więcej

6 500 PLN

+ 23% VAT

MASTERMIND by LEADERS ISLAND

Kraków  / Online

Grupa mastermind ułatwi Ci podejmowanie trafnych decyzji w sprawach zawodowych. A Ty, wspierając na tej samej zasadzie innych jej członków, zdobędziesz nowe kompetencje, wpadniesz na innowacyjne pomysły i rozwiniesz się jako menedżer!

Więcej

900 PLN

+ 23% VAT

MANAGEMENT THROUGH EMPLOYEE EXPERIENCE

Kraków

Dokonaj przeglądu okresowego swojej organizacji i wznieś przywództwo na wyższy poziom dzięki metodologii Design Thinking!

Więcej

MASTERCLASS – ONLINE

Understanding HUMAN NATURE
by Philip Zimbardo

Online

Nie musisz od razu stać się bohaterem obdarzonym władzą nad czasem i wyposażonym w „growth mindset”. Ale pasjonujące wykłady guru psychologii – profesora Philipa Zimbardo – sprawią, że zaczniesz o tym myśleć. A stąd już tylko kilka kroków do celu!

Więcej

149 USD

OD MENEDŻERA DO LIDERA
by John J. Scherer

Online

Pod okiem dr Johna Scherera, światowej klasy mentora biznesu i mówcy motywacyjnego pomożemy Ci wykorzystać Twój potencjał, wspierając przemianę od menedżera do prawdziwego lidera.

Więcej

149 USD

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X