Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś,
kto już tam doszedł.

R. Kiyosaki

Home > Nasi mentorzy

Józef Kącki

Twórca Leaders Island zdobył szlify menedżerskie w branży IT, gdzie był m.in. dyrektorem zarządzającym spółki giełdowej. Pracę w biznesie łączy z dzieleniem się wiedzą w roli trenera. Jako maratończyk uczy, jak być wytrwałym, a jako żeglarz – jak obrać właściwy kurs.

Ponad 2 300 godzin poświęciłem do tej pory na zarządzanie ludźmi
52 000 000 000 USD – kapitalizacja największej spółki, z którą współpracowałem w Polsce

Błażej Pasiut

Rozwiązywanie trudnych spraw to jego specjalność: jest negocjatorem, mediatorem i psychologiem sądowym, a oprócz tego (co stanowi pewnie nie mniejsze wyzwanie) akademickim pracownikiem naukowym. Od lat tworzy i prowadzi szkolenia z zakresu umiejętności interpersonalnych i pracy zespołowej.

Ponad 3 000 godzin spędziłem na trudnych rozmowach w mediacjach sądowych
78 osób przy jednym stole – moja największa przeprowadzona i zakończona ugodą mediacja

Wojciech Gabryelczyk

Od dwóch dekad zarządza zespołami zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i w dynamicznych małych organizacjach. Jako coach pomaga budować przywództwo, pozbyć się ograniczających przekonań i uwolnić potencjał. Inspiruje zmiany w biznesie i w życiu.

112 osób – największy zespół sprzedaży, którym zarządzałem
2 000 000 000 PLN – najwyższy roczny obrót, jaki zrealizowałem z swoim zespołem

Dagmara Plata-Alf

Trening z menedżerką znającą na wylot branżę turystyczno-hotelarską to interesująca podróż prosto do oczekiwanego celu. Ekspertka w dziedzinie zarządzania i marketingu, stale poszerza horyzonty na licznych studiach (obecnie doktoranckich), kursach i w… praktyce. Profesjonalna doradczyni i trenerka biznesu.

972 h trenerskich w ramach przeprowadzonych szkoleń biznesowych
298 pokoi – tyle liczą hotele należace do sieci, w której zarządzam marketingiem

Dariusz Pierzak

Człowiek, który z pasją mówi nawet o finansach i kontrolingu. Ma doświadczenie menedżerskie w wielu branżach. Jako trener udowadnia, że logika świata biznesu przekłada się na inne dziedziny życia. I odwrotnie. Uczy myśleć wprost, na opak, w poprzek i wzdłuż otaczającej rzeczywistości. Poszukuje związków przyczynowo-skutkowych między decyzjami, które podejmujemy, a ich wpływem na biznes. Pasjonuje go analiza czynników wpływających na nasze decyzje.

60 – 80 mln euro – średnie przychody spółek, których finansami zarządzałem
300 000 osób – największa korporacja, w której pracowałem

Paweł Piwowar

Solista, muzyk kameralny i orkiestrowy. Dyrygent chórów Gospel i muzyki pop. Specjalista od przestępstw finansowych w Królewskim Banku Szkocji. Specjalizuje się w przygotowywaniu
i kierowaniu dużych zespołów wykonawców podczas koncertów na żywo. Jako instruktor udziela wskazówek jak opanować stres przy wystąpieniach publicznych.

25 700 – suma osób zgromadzonych podczas moich koncertów i szkoleń
110 – liczba osób w chórze Gospel i zespole jazz/pop, którymi dyrygowałem „na żywo”

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X