Wykorzystaj budżet szkoleniowy na projekty Leaders Island

Voucher na szkolenia

Jeśli chcesz zabezpieczyć swój budżet szkoleniowy, to zachęcamy do zakupu vouchera na szkolenie. Poniżej znajdziesz oferowane przez nas możliwości.
Leaders Island - Voucher na szkolenia

Zastanawiasz się nad zakupem vouchera?

Jeśli masz dodatkowe pytania lub chcesz poznać opcje zakupu vouchera dla grup zamkniętych, to serdecznie zapraszamy do kontaktu na adres: biuro@leadersisland.com lub pod numerem +48 669 530 113

Voucher szkoleniowy Leaders Island

Vouchery szkoleniowe wprowadziliśmy w odpowiedzi na potrzebę zabezpieczenia budżetu szkoleniowego pod koniec roku, ale można z nich korzystać w dowolnym momencie.

Jeśli Twój budżet wygasa, a Ty nie możesz w tym czasie zrealizować szkolenia, to jest to doskonała opcja dla Ciebie!

Voucher jest produktem kupowanym i fakturowanym w 2024 r., umożliwiającym wykonanie usługi w ciągu 12 miesięcy od momentu zakupu. Wysyłamy go wraz z fakturą e-mailem od razu po zakupie.
Możesz wykupić voucher o określonej wartości, bez konieczności wskazywania konkretnego szkolenia ani terminu. Jeśli interesuje Cię szkolenie, którego cena przewyższa wartość vouchera, to w momencie realizacji możesz dopłacić brakującą wartość np. z przyszłorocznego budżetu.

Co zyskujesz kupując voucher szkoleniowy?

  • nie musisz się martwić koniecznością zrealizowania szkolenia w ciągu najbliższych miesięcy
  • masz dostęp do katalogu naszych szkoleń i warsztatów zachowując przy tym tegoroczną cenę (od nowego roku ceny naszych programów będą wyższe)
  • masz pewność, że nie kupujesz “kota w worku”, tylko szkolenie/warsztat, przy którym dokładamy naszych wszelkich starań i korzystając z wyjątkowego doświadczenia naszych Mentorów, zapewniamy bardzo praktyczny i angażujący program*.

* wg. naszych anonimowych ankiet zebranych w 2022 r. aż 94% Uczestników poleciłoby nasze szkolenia

Leaders Island - zarządzanie zmianą - szkolenia

Sprawdź na co możesz przeznaczyć swój budżet szkoleniowy

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas przez formularz lub bezpośrednio na adres: biuro@leadersisland.com
Możesz również zadzwonić na numer: tel: +48 669 530 113

Scroll to Top