Rekomendacje

Edyta Krawczyk-Król
Leading Elite IT Support at GE HealthCare

Dotyczy: Komunikacja To Twoja Praca Executive

W trakcie mojej kariery zawodowej przeszłam już przez wiele szkoleń, ale warsztat pt. “Komunikacja to Twoja Praca” przewyższył wszystkie moje oczekiwania. Szkolenie dopracowane jest w każdym calu, ale przede wszystkim pozwala nam, liderom, skonfrontować się z niewygodną prawdą na nasz własny temat. Ta konfrontacja umożliwia zmianę, która jest konieczna, by stać się bardziej autentycznym i skutecznym przywódcą. Całości dopełnia osoba prowadzącego, Błażeja, który dzieli się ogromnym doświadczeniem i wiedzą, a także nieoceniona praktyka – w trakcie warsztatów następuje natychmiastowe wyjście (albo poszerzenie) strefy komfortu i nic już po tym nie jest takie samo.

Justyna Zawada
Communications & Branding Specialist

Feedback od uczestników jednoznacznie wskazywał na pozytywne doświadczenia i zdobytą wiedzę, która była nie tylko teoretyczna, ale także praktyczna i zastosowana w realnych sytuacjach biznesowych. Najbardziej wartościowe aspekty naszej współpracy z Leaders Island, to: profesjonalnie podejście, doświadczenie oraz eksperckość.

Head of Marketing Operations, CMT

Skuteczna i otwarta komunikacja była jednym z kluczowych elementów, które odegrały istotną rolę podczas naszej współpracy nad projektem i przyczyniły się do jego sukcesu. Regularne rozmowy, jasne zrozumienie oczekiwań i przejrzystość w wymianie informacji były kluczowe dla uniknięcia nieporozumień. Obie strony wyraźnie zrozumiały cele współpracy, co umożliwiło łatwe dostosowanie strategii i działań w kierunku osiągnięcia wspólnego sukcesu. Wysokie zaangażowanie obu partnerów oraz pewność, że współpraca opiera się na zaufaniu i zorientowana jest na wspólne korzyści, znacznie przyczyniły się do skuteczności naszej współpracy.

Michał Kamoń
Software Engineering Manager, Motorola

Szkolenie “Fundament Początkującego Lidera” z perspektywy czasu było dla mnie bramą do innego świata, instrukcją do tego jak odejść od inżynierskiego “zamkniętego” podejścia do rzeczywistości i otwarcia się na innych (do zmiany Mindset-u). Do dziś korzystam ze zdobytej podczas szkolenia umiejętności rozmowy z pracownikami na temat ich motywacji. Dużą pomoc stanowi w tym przypadku Reiss Motivation Profile, dzięki któremu dowiadujemy się jak motywatory mogą determinować sposób współpracy z innymi oraz jaki mają wpływ na decyzje krótko i długoterminowe. Nadal wykorzystuję również wiedzę z zakresu zarządzania zmianą i skutecznego zespołowego osiągania celów (np. dzięki umiejętności delegowania). “Fundament Początkującego Lidera” to doskonały wstęp do kolejnego kluczowego warsztatu – “Komunikacja to Twoja Praca”. Patrząc wstecz mogę spokojnie stwierdzić, że bez solidnego “fundamentu” nie można zbudować czegoś, co “owocuje” przez lata.

Anna Gawlikowska
Head of People & Delivery at Miquido

Nasz zespół zdecydowanie podniósł kompetencje w zakresie samoświadomości, kompetencji zespołowych, jak komunikacja, oraz narzędzi, które pozwoliły nam lepiej poznać wzajemne potrzeby. Mam poczucie, że głębsze relacje zespołowe pozwoliły nam zbudować efektywniejszą grupę zarządczą dla firmy. W naszej branży każdy dzień to pożar do ugaszenia, więc wiedza dot. mocnych stron każdego z nas, pozwala nam skracać proces decyzyjny, podejmować rozważniejsze decyzje i budować spójną firmę, zgodną ze wspólnie wyznaczonymi wartościami.

Współpraca z Leaders Island odbywała się bazując na harmonogramie spotkań grupowych, 1:1, szkoleniach, analizie psychometrycznej i retrospektywach. Konkretnie i na temat.

Najbardziej wartościowe w kontekście współpracy było wsparcie specjalistów w skomplikowanym temacie budowania relacji między skrajnie różnymi jednostkami, w celu stworzenia zespołu, który razem walczy z chaosem.

Patrycja Szostakowska

To był dla mnie ogromny zaszczyt i przyjemność poznać Człowieka, który ma tak ogromny wpływ na to jak autoryty wpływają na nas w życiu codziennym, a jednocześnie nauczyć się o wielu wielkich inicjatywach, które choć mniej znane są równie cenne szczególnie w obecnej erze digitalizacji (time paradox, heroic imagination project etc.)

Projekt Bohaterskiej Wyobraźni, którego pomysłodawcą i założycielem jest Zimbardo jest obecny już w Polsce wdrażany przez dr.hab. Agnieszkę Wilczyńską- świetna inicjatywa za którą ogromnie trzymam kciuki!

Aleksandra Nowaczyk
Head of HR

Cykl szkoleń prowadzonych przez specjalistów z Leaders Island w znaczącym stopniu przełożył się na wzmocnienie naszych relacji zespołowych. Mieliśmy okazję zobaczyć się w zupełnie innym świetle i przekonać, że różnorodność naszej grupy i odmienne style myślenia są naszą ogromną siłą. Nauczyliśmy się jak to wykorzystać w praktyce.

Doceniam zaangażowanie i elastyczność Leaders Island w zaprojektowanie cyklu szkoleń, który był dopasowany zarówno do naszych potrzeb, jak i aktualnej sytuacji w firmie.

Polecam tą współpracę każdej organizacji, która dba o rozwój kadry managerskiej oraz wzmacnianie pozytywnych relacji w zespołach.

Aleksandra Favero
Director of People & Culture, BRAINLY

Leaders Island jest dla nas ważnym partnerem w budowaniu programów rozwojowych dla liderów. Szkolenia Fundament Początkującego Lidera oraz Komunikacja to Twoja Praca są świetnie oceniane przez naszych pracowników i często z nich korzystamy. Są to szkolenia, których treści na długo zostają w pamięci i przekładają się na realne umiejętności.

To co według mnie wyróżnia Leaders Island to budowanie poprzez swoje różnorodne propozycje (konferencje, podcasty, programy online) społeczności i możliwości wsparcia rozwoju nie tylko w trakcie klasycznych szkoleń.

Izabela Konik
Kierownik Działu Rekrutacji i Szkoleń, Eurovia

Leaders Island wyróżnia się profesjonalnym oraz indywidualnym podejściem do potrzeb szkoleniowych Eurovia. Z firmą współpracujemy od 2018 roku. Od tego czasu szkolenia Leaders Island zostały stałym elementem programu rozwojowego dla managerów w Eurovia.
Szkolenia realizowane są przez doświadczonych trenerów, którzy oprócz wiedzy merytorycznej dzielą się z naszymi pracownikami swoimi najlepszymi praktykami. Pracownicy Eurovia co roku wysoko oceniają jakość szkoleń i chętnie uczestniczą w kolejnych modułach szkoleniowych.

Dariusz Rybarski
CEO, Blumenbecker Engineering Polska

Firma BLUMENBECKER ENGINEERING POLSKA współpracuje z firmą Leaders Island od początku 2017. W ramach realizowanych programów szkoleniowych nasi pracownicy-menedżerowie wszystkich szczebli – wzięli udział w zamkniętych i otwartych szkoleniach z zakresu budowania i zarządzania zespołem oraz innych umiejętności managerskich m.in.: Fundament Początkującego Lidera, Komunikacja to Twoja Praca, Osiąganie Porozumienia w Organizacji.

Osoby uczestniczące w szkoleniach wysoko oceniły metody oraz zawartość merytoryczną i praktyczną szkoleń, a także ich profesjonalną organizację. Z całą pewnością możemy zarekomendować firmę Leaders Island jako profesjonalnego partnera w zakresie programów szkoleniowych dla kadry managerskiej.

Magdalena Krzysztoń
People and Organization Development Manager, Ailleron

Leaders Island okazał się świetnym partnerem na drodze rozwoju wielu managerów, z którymi miałam okazję współpracować. Sama przekonałam się, że wiedza i doświadczenie zgromadzone w LI są gwarantem, tego, że uczestnicy szkoleń wyposażeni są w narzędzia do budowania efektywnego przywództwa, czego najlepszym dowodem są dobrze zmotywowane i efektywniej pracujące zespoły. Osobiście uważam, że dużą wartością Leaders Island jest również to, że stwarza przestrzeń do dalszego rozwoju, po wyjściu uczestnika z sali szkoleniowej. Podcasty, konferencje Light, czy materiały szkoleniowe dostarczane zawsze w najwyższej jakości, zapewniają ciągłość w procesie rozwoju liderów. Polecam – naprawdę warto bliżej poznać Leaders Island!

Magdalena Podgórska
HR Director, Salumanus

Szkolenia, w których wzięłam udział dzięki Leaders Island były dla mnie wyjątkowym przeżyciem, czymś w rodzaju gry, w którą można się wciągnąć i z której nie chce się wyjść. To, co dla mnie stanowiło szczególną wartość, to kameralna atmosfera, ciekawe case studies, warsztatowe zajęcia i natychmiastowy feedback, dzięki którym nauczyłam się metodycznie podchodzić do trudnych wyzwań mając poczucie, że przez cały czas kontroluję sytuację.

Jakub Dżon
Volume DSP Tech Lead

Świetnie przygotowani prowadzący oraz precyzyjnie dopracowane scenariusze ekstremalnych sytuacji menadżerskich doskonale przygotowują do radzenia sobie ze „zwykłymi” rozmowami zawodowymi. Mantra „spodziewaj się niespodziewanego” i przeżycie rzeczywiście niespodziewanego daje poczucie gotowości do poradzenia sobie nawet z najtrudniejszymi sytuacjami. Najlepsze szkolenie w jakim do tej pory uczestniczyłem.

Łukasz Siódmok
Założyciel i Prezes Zarządu Fulco System sp. z o.o.

Na szkoleniach Leader’s Island spędziłem wraz z moim zespołem do tej pory 5 dni. To wystarczyło, żeby całkowicie zmieniła się moja dotychczasowa opinia o rozwoju kompetencji miękkich. Zresztą słowo „szkolenie” niewyobrażalnie spłyca to co wydarzyło się podczas tych spotkań. To co zaserwował nam Leader’s Island to zupełnie inny poziom podejścia do tego tematu, dzięki któremu warsztaty to głębokie doświadczenie i przeżycie, które każdemu polecam.
Poziom wiedzy, którym dysponują Panowie z Li oraz perfekcyjnie dopracowana i atrakcyjna forma jej przekazania, angażuje w 100%. Tym szeroko otwartym kanałem wlewa się do umysłu wiedza w niezwykle praktyczny i doświadczalny sposób. To drugi biegun względem książkowych teorii. Pomimo mojego analitycznego umysłu, nadal nie wiem jak Oni to robią. Czuję się jak po wyjściu z kina z filmu „Fightclub” i chętnie udam się na kolejny seans 🙂

Alicja Raczyńska
IT Recruiter, Ntiative

Szkolenia organizowane przez Leaders Island są przede wszystkim bardzo dobrze dopasowane do poziomu wiedzy i doświadczenia uczestników, a przy tym pełne profesjonalizmu.  Poruszane tematy, historie i przykłady są konkretne i autentyczne, z którymi każdy Lider ma albo wkrótce będzie miał do czynienia w praktyce. Do tego ogromne doświadczenie prowadzącego, jego niesamowite zaangażowanie i indywidualne podejście jest pełne podziwu i wpływa na motywację uczestników do działania, zmian oraz wychodzenia z własnej strefy komfortu. A to wszystko w bardzo przyjaznej, naturalnej atmosferze.

Marcin Talarek
Senior .NET Developer, ROCKWOOL Group

Szkolenie stwarza warunki laboratoryjne zbliżone do rzeczywistości, w których dobrze można sprawdzić swoje umiejętności. Serdecznie polecam!

Bartosz Piasecki
Digital Marketing Manager, The Software House

Niesamowicie wartościowe, pełne konkretów i praktyki szkolenie. Polecam każdemu menedżerowi i liderowi zespołu. Na 100% wrócę na szkolenia i projekty Leaders Island.

Michał Musiał
Simulation Team Supervisor, Aptiv

Szkolenie zdecydowanie warte uwagi. Bardzo dużo użytecznych, praktycznych informacji. Mnóstwo wartościowych algorytmów oraz wskazówek jak efektywnie się komunikować. Polecam!

Małgorzata Wieczorek
Software Developer, NOVOMATIC Technologies Poland S.A

Szkolenie otwiera oczy na nowe możliwości rozwoju i pracy nad sobą oraz zespołem. Pokazuje, że powinniśmy być liderami nie tylko w pracy, ale też w życiu 🙂

Tomasz Dziubiński
R&D Team Leader, Hitachi Energy

Bardzo ciekawe szkolenie dla liderów. Świetne prowadzenie grupy. Bardzo ciekawe warsztaty. Wzorcowa interakcja prowadzącej z grupą.

Mateusz Guzik
R&D Team Manager, Hitachi Energy

Świetnie prowadzone, bardzo ciekawe i angażujące szkolenie.

Aleksandra Grzybowska
Regional People Partnering Manager, Ocado Technology

Serdecznie polecam warsztat każdemu, kto chce oswoić się z zagadnieniem mediacji. Plan szkolenia pozwala odczuć na własnej skórze, jak potężnym narzędziem jest mediacja. Życzyłabym sobie, aby każdy HRowiec miał sposobność uczyć się tej techniki od Leaders Island. Dziękuję!

Szymon Targosz
Javascript Developer, Novomatic Technologies Poland

Warsztat porusza najważniejsze tematy dotyczące bycia liderem. Jeśli nie wiesz, z czym wiąże się rola lidera albo nie jesteś pewien, czy to dziedzina dla ciebie, to gwarantuję, że po tych kilku dniach nie będzie już żadnych wątpliwości.

Mariusz Zawistowicz
Senior Product Designer, Karhoo

Zdecydowanie polecam warsztaty pod względem merytorycznym, doskonałej atmosfery, różnorodności doświadczeń prowadzących, jak i uczestników. Doskonały wstęp i nakreślenie lub korekta działań w zakresie leadershipu na przyszłość.

Przemysław Węgrzynowicz
Software Developer, Cardiomatics

Kompleksowa wiedza przekazana w przystępny sposób. Analiza przypadków z życia firmy pozwoliła mi wprost przestudiować moje podejście. Zadałem sobie wiele ważnych pytań i udało mi się uzyskać mnóstwo sensownych odpowiedzi.

Aleksandra Gajoch
Koordynator Działu SEO, Delante

Świetny program! Gorąco polecam. Ogromna dawka wiedzy (i doświadczenia), genialny prowadzący, sporo przykładów z życia wziętych, nie tylko teoria, ale i praktyka – naprawdę warto, bardzo otwiera głowę. Myślę, że nie tylko dla początkujących liderów.

Mikołaj Prochownik
Radca prawny, Konieczny Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych

Świetnie przygotowane i przeprowadzone szkolenie. Szczególnie podobało mi się praktyczne nastawienie, dyskusje, ćwiczenia, dobrze dobrane, ciekawe case studies. Warte każdej spędzonej na nim minuty!

Olga Kozub
Team Lead, Codewise

Świetne szkolenie, świetny trener – polecam w 100%. Dużo konkretnych przykładów z życia, konkretne odpowiedzi na problemy z codziennego dnia lidera. Polecam!

Joanna Janiszewska
Quality Assurance Manager, Silgan Closures

Polecam inspirujące szkolenia organizowane przez Leaders Island.

Joanna Partyka
Project Manager, Brenntag

Polecam materiały, formę, a przede wszystkim prowadzącego szkolenie – Krzysztofa Rasia.

Magdalena Jabłońska
Innovation Engineer- Project Manager, Aptiv

Pozwala usystematyzować wiedzę i nakierować na najważniejsze aspekty bycia liderem. Dużo zadań praktycznych i nauki na realnych przykładach.

Julia Pucek
Senior Event Manager, Cyrek Events

Program oraz podręcznik zawiera dużo przykładów i konkrety, o których Krzysiek bardzo dobrze opowiedział i przedstawił, uzupełniając o swoje doświadczenie i zachęcając do dyskusji, również na podstawie case studies uczestników.

Małgorzata Orwińska
Finance Manager Poland, Ocado Technology

Fantastyczne warsztaty. Kompleksowo przekazana wiedza. Możliwość sprawdzenia i poznania siebie w sytuacjach wymagających, które można wykorzystać zarówno zawodowo jak i prywatnie.

Maciej Pietras
Team Lead/Product Owner, Nordic Semiconductor

Po wysłuchaniu kilku podcastów Józefa na temat RMP z oczekiwaniem czekałem na możliwość wykonania swojego profilu. Zdecydowanie warto poznać swój profil. Część wyników potwierdziła moje dotychczasowe obserwacje, ale część była dla mnie zaskoczeniem. Warto podzielić się swoim profilem ze współpracownikami, aby także rozumieli co nas motywuje, co nami kieruje przy podejmowaniu decyzji, co powoduje takie, a nie inne zachowania. Zdecydowanie polecam RMP dla każdego kto chciałby lepiej zrozumieć siebie.

Adrian Klekotko
Project Manager, Amsterdam Standard

Spodziewaj się niespodziewanego. Warsztat jest doskonałym poligonem, aby w bezpiecznych warunkach zmierzyć się z trudnymi sytuacjami konfliktowymi. Po jego zakończeniu wyjdziesz silniejszy i wyposażony w narzędzia, aby w ekologiczny sposób sobie z nimi radzić.

Paulina Świątańska
Software Project Manager, Aptiv

Warsztat ten to doskonała inwestycja w rozwój osobisty. Prowadzony jest przez profesjonalnego i doświadczonego trenera. Polecam wszystkim, którzy chcą rozwijać się zawodowo oraz doskonalić swoje umiejętności przywódcze.

Maciej Stawiszyński
Software Engineering Leader, Motorola Solutions

Już od wielu lat będąc menedżerem, zajmuję się samorozwojem i mam świadomość własnej motywacji. Wynik profilu RMP nie był dla mnie dużym zaskoczeniem, ale w doskonały sposób ukazał, podsumował i wytłumaczył to, czego domyślałem się o sobie, ale wcześniej nie wiedziałem z czego dokładnie wynika. Teraz już to wiem! Usystematyzowanie teorii motywacji wokół 16 potrzeb RMP dało mi spokój i pewność, że pracuję nad właściwymi obszarami mojego rozwoju. Jestem bardzo zadowolony z analizy RMP, ponieważ przyczyniła się do lepszego zrozumienia i świadomości, z czego wynika moje zachowanie w konkretnych sytuacjach i odczucia względem osób, czy rzeczy.

Grzegorz Niczyporuk
Engineering Manager, Trans.eu Group

Miałem okazję ostatnio być uczestnikiem warsztatów Motywacja Miliard.0, które prowadził Mariusz Dobrzycki. Muszę przyznać, że prawdopodobnie były to najlepsze warsztaty, w których brałem udział podczas mojej 12 letniej kariery zawodowej. Mariusz stworzył fantastyczne warunki do dyskusji i wymiany doświadczeń, jednocześnie trzymając nas w ryzach tematycznych. Sam temat to must have dla wszystkich, którzy chcą świadomie zarządzać nie tylko swoim zespołem, ale też i samym sobą. Polecam każdemu. Świetna sprawa!

Tomasz Gawryłow
Senior UX Designer, Ocado Technology

Dużo praktyki. Każdy uczestnik facylituje własne spotkanie, dzięki czemu ma okazję otrzymać spersonalizowane wskazówki. Polecam.

Dariusz Tarasek
Project Manager, Miquido

Gorąco polecam! Szkolenie skupione na praktycznych umiejętnościach poparte bogatym doświadczeniem prowadzącego. Świetna opcja dla wszystkich chcących prezentować lepiej i trafniej przekazywać swój przekaz.

Bartłomiej Kapuśniak
Global IS Domain Architect for IaaS, Compute & Storage

dot. Angażujące Wystąpienia i Prezentacje
Za bycie świetnym zespołem, który buduje WSPANIAŁYCH mówców publicznych.

Anna Brudek
UX Designer, Ocado Technology

Dużo praktycznych ćwiczeń z merytorycznym omówieniem i komentarzem prowadzącego. Warsztat pozwolił mi na zapoznanie się z różnymi scenariuszami spotkań z trudnymi sytuacjami. Wskazówki i różne praktyki pozwolą mi lepiej prowadzić spotkania biznesowe.

Paweł Rachwał
Product Manager, Ocado Technology

Zrozumiałem jakie fundamentalne błędy robię wysyłając zaproszenia na spotkanie, jak to robić lepiej oraz jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Mateusz Hoffman
Innovation Delivery Lead at IT Innovation Accelerator

dot. Angażujące Wystąpienia i Prezentacje
Świetne szkolenie! Doświadczenie Davida w biznesie / korporacji pomogło odnieść się do niektórych przykładów i naprawdę wyjść z praktycznym podejściem. Pewność siebie Dona, umiejętności aktorskie i świetna prezencja sprawiają, że ci dwaj tworzą idealną konfigurację – jak Ying & Yang.

Ewelina Malyszka
Sr Staff Technical Product Manager, GE HEALTHCARE

Ostatnie 2 dni uczyłam się osiągać porozumienie, szukać kompromisu i konsensusu. Sztuka jakże ważna, a w kontekście ostatnich wydarzeń nabiera innego znaczenia, innego wymiaru. Ten laboratoryjny eksperyment, który w bezpieczny sposób pokazał mi jakże trudną sztukę mediacji zostanie w mojej pamięci na długo a zdobyte doświadczenie zaowocuje wielokrotnie. Za każdą cenną uwagę i sugestię, za ogrom doświadczeń, moc emocji i możliwość przeżywania, za profesjonalizm w każdym calu – dziękuję!

Przemek Baranowski
Engineering Manager, Java Backend Dev, Codewise

Najlepsze szkolenie, na którym byłem. Pozwala dowiedzieć się o tajnikach komunikacji z drugim człowiekiem, o mechanice, która za tym stoi, ale co najważniejsze – pozwala dowiedzieć się nowych rzeczy o sobie samym. Polecam!

Seweryn Nawieśniak
Implementation Project Coordinator, Velis Real Estate Tech

Jestem zaskoczony, mimo wszystkich pozytywnych ocen i komentarzy dla Leaders Island, bo szkolenie jest na jeszcze wyższym poziomie – aż takiego profesjonalnego podejścia się nie spodziewałem. Czapki z głów.

Łukasz Szweblik
Project Development Manager, VELIS REAL ESTATE TECH

Świetne szkolenie wypełnione po brzegi ciekawymi ćwiczeniami i zadaniami – rollercoaster emocjonalny zakończony radością ze zrozumienia siebie i emocji.

Edy Lara
IT Global SIAM Operations Manager

dot. Angażujące Wystąpienia i Prezentacje
Dobry kurs podstawowy, aby rozpocząć przygodę z wystąpieniami publicznymi z pomocą doświadczonych trenerów i przyjaznych materiałów.

Anna Głuch
People Operations Specialist, BRAINLY

Szkolenie z Komunikacji to najlepsze szkolenie, na jakimkolwiek byłam. Intensywność i poziom merytoryczny jest wprost nie do opisania. Trener Błażej to niesamowicie ciepła, serdeczna osoba, a przy tym cechuje go ogromna wiedza i profesjonalizm. Grupa biorąca udział w treningu była niewielka, dlatego atmosfera panująca podczas szkolenia była intymna i kameralna. Szkolenie nie składało się z dużej ilości teorii, ale za to zawierało masę praktycznych ćwiczeń, które nierzadko zmuszały do wyjścia poza strefę komfortu.

Jestem wdzięczna, że mogłam wziąć udział w tym wspaniałym szkoleniu, które zostanie w mojej pamięci na bardzo długo.

Małgorzata Sobota
Recruitment & Employer Branding Specialist, PRINTBOX

Moja przygoda z Leaders Island rozpoczęła się ponad rok temu, kiedy miałam okazje uczestniczyć w warsztatach „Komunikacja to Twoja Praca”. Do dziś wspominam to szkolenie jako jedne z najbardziej ciekawych doświadczeń. Dołączając do nowej firmy, bardzo ucieszyłam się z możliwości polecenia tych warsztatów naszym pracownikom. Dlatego chciałam podzielić się ich opinią po szkoleniu.

Zwrócili uwagę na profesjonalne przygotowanie prowadzącego, wysoką jakość prezentowanych treści i materiałów, ale również na element praktycznych ćwiczeń, które wyróżniają ten program szkoleń od pozostałych. Bardzo się cieszę, że poziom treści jakie są prezentowane przez Leaders Island są nadal na bardzo wysokim poziomie. Jestem przekonana, że to nie ostatnia grupa pracowników Printbox, która uczestniczyła w tych warsztatach.

Dawid Bała
Industrial Design Team Leader, Green Cell

Szkolenie (przyp. Fundament Początkującego Lidera) było świetne. Bardzo podoba mi się formuła gdzie po krótkim wprowadzeniu pracuje się w mniejszych grupach nad problemem, a później wspólnie dyskutujemy efekty. Skłania to do myślenia, zastanowienia się. Przybliża nas do poznania samych siebie, a to wydaje się być jedną z kluczowych rzeczy w drodze do efektywnego prowadzenia zespołu. Cenię sobie to gdy osoby dzielące się wiedzą nie są tylko teoretykami, a mają za sobą też doświadczenie praktyczne. Po Józefie widać, że jest praktykiem uzupełnionym o dobre przygotowanie teoretyczne.

Zdecydowanie mogę polecić to szkolenie każdemu kto dąży do bycia lepszym liderem.

Grzegorz Miłkowski
CEO, Content House

Szkolenie przeprowadzone przez Leaders Island to kwintesencja tego, czym takie szkolenie powinno być. „Angażujące wystąpienia publiczne” w ciągu zaledwie dwudniowych warsztatów pozwoliło mi podnieść mój warsztat prelegencki na wyższy poziom, wyeliminować błędy, których – jako mówca – nie byłem świadomy i zmienić sposób planowania wystąpień na bardziej efektywny w kontekście biznesu, który prowadzę.

Polecam szkolenie każdemu, kto wiąże swoją aktywność zawodową z występowaniem przed publicznością i chce być pewien, że jego prezentacje na długo pozostaną w pamięci.

Wojciech Ortynecki
Design Engineering Manager, DELPHI TECHNOLOGIES

17 lat pracy w korporacjach które chętnie inwestowały w rozwój pracowników dało mi szanse uczestnictwa w wielu szkoleniach. Mnogość tych szkoleń powodowała nawet pewne znudzenie tematem, postawę „ale to już było”. Jednocześnie w codziennej pracy dalej zdarzały się tarcia które po tym jak opadły emocje można było streścić do krótkich stwierdzeń: zawiodła komunikacja, źle zareagowałem, puściły mi nerwy.

Tu pojawia się Leaders Island ze szkoleniami Komunikacja to Twoja Praca oraz Akademia Komunikacji Menedżerskiej. Ich koncepcja to oddanie szkolonym to ręki prostych narzędzi i zasad postępowania, czegoś podobnego do checklisty używanej między innymi przez pilotów w sytuacjach awaryjnych. Potem wyposażeni w checklisty zostaliśmy wyrwani ze strefy komfortu lub wręcz wrzuceni do strefy dyskomfortu czyli „welcome to the real life”. Praktyczne ćwiczenia w sytuacjach ekstremalnych. Ale to nie koniec dyskomfortu bo istotną częścią szkolenia jest analiza nagrań, a w sytuacjach ekstremalnych czasem reagujemy inaczej niżbyśmy tego chcieli. Kamera to wychwytuje boleśnie dokładnie. Ale to działa. Dyskomfort zamienia się w niezłą zabawę a przez tą zabawę rozwijają się umiejętności. Pod koniec szkolenia coraz częściej myśleliśmy to już? Tak łatwo? Zaskoczcie mnie bardziej. I pewnie trochę w tym duchu powstało trzecie szkolenie Indywidualna Skuteczność Zespołowa gdzie „Wyspiarze” wspólnie z Wojtkiem Weryszko poszli jeszcze dalej w kreowaniu sytuacji stresujących, poznania siebie w tych sytuacjach oraz wypracowania właściwych reakcji.

To szkolenia które zdecydowanie zostają w głowie. Będąc w sytuacji trudnej będziecie również gdzieś ponad tą sytuacją, zdolni do obserwacji siebie i innych z dystansu, a dzięki temu reakcje będą właściwsze.

Mateusz Winiarski
IT Manager, Team Manager, MakingWaves

Umiejętność komunikacji w sferze zawodowej jak i prywatnej jest dzisiaj niezwykle ważnym elementem. Leaders Island poprzez swoje szkolenia zwraca uwagę na komunikację, słuchanie i bycie uważnym.

Warsztaty, ćwiczenia i późniejsza analiza tego co się dzieje podczas tego procesu pomaga zrozumieć drugiego człowieka i jego potrzeby. Zarówno przełożonego, podwładnego, ale też kolegę z pracy czy swoich najbliższych.

Wrzucanie uczestników szkolenia na głęboką wodę sprawia, że w codziennych sytuacjach każdy będzie pływał bez problemu. Mocno wierzę w to, co Józef i Błażej robią dla społeczności managerów i nie tylko.

Wojciech Dworakowski
CEO SecuRing

Specyfiką firmy konsultingowej jest to że często trzeba prezentować swoją wiedzę ekspercką zarówno na publicznych konferencjach jak i na zamkniętych spotkaniach z klientami. Warsztaty w Leaders Island pozwoliły nam na nowo przemyśleć sposób prezentowania, tak żeby w ograniczonym czasie dotrzeć do odbiorcy z tym co najistotniejsze a przede wszystkim wywołać pożądaną zmianę. Forma warsztatów daje możliwość przećwiczenia zdobytej wiedzy i wprowadzenia niezbędnych korekt. No i „last but not least” – te zajęcia były fajną zabawą dla całego zespołu.

Marcin Tomkowicz
COO, Automationstechnik Sp. z o.o.

Warsztaty prowadzone przez Leaders Island opierają się na konkretnych sytuacjach które mogą zaistnieć/istnieją w większości firm – przydatne w codziennej pracy, można zobaczyć samego siebie z drugiej strony i lepiej zrozumieć innego człowieka. Polecam wszystkim menadżerom którzy lubią/chcą współpracować z kompetentnymi trenerami.

Grzegorz Szydełko
V-ce Prezes, Dyrektor Operacyjny, COO, teamtechnik

Niekonwencjonalne, nietuzinkowe, świetnie poprowadzone i angażujące uczestników szkolenie. Do tego profesjonalnie przygotowani prowadzący i wzięte z życia biznesowego praktyczne sytuacje, z którymi mierzymy się codziennie – to wszystko sprawia poczucie gotowości radzenia sobie w ekstremalnych sytuacjach. Polecam każdemu poszukującemu czegoś więcej…

Maciej Rogowski
CTO, Velis

Szkolenia prowadzone przez Leaders Island w szczególności wyróżniają się niestandardowym podejściem w połączeniu wiedzy teoretycznej i praktycznej. Formuła warsztatów dokładnie odzwierciedla codzienną naszą pracę, co dodatkowo pozwala na podnoszenie swoich kompetencji.

Nie zdradzając szczegółów, rekomenduję, aby przekonać się osobiście. Piszę to jako uczestnik oraz w imieniu swojego zespołu, który uczestniczył w licznych szkoleniach. Pełen profesjonalizm – Leaders Island – tak trzymać!

Przemek Berendt
CEO/Co-founder, Talent Alpha

Warsztat Indywidualna Skuteczność Zespołowajest doskonałą okazją do poznania najlepszych praktyk elitarnych zespołów, pogłębienia swojej samoświadomości i określenia swojego potencjału.

Wiedzę, narzędzia i refleksje wyniesione w tego warsztatu można wykorzystać do tworzenia zwinnych i bardzo skutecznych zespołów, które poradzą sobie z dzisiejszymi i przyszłymi wyzwaniami w miejscach ich pracy.

Jarosław Bodnar
Head Of Software Development, Miquido

Wynikało to ze złych doświadczeń – ze szkoleń, które były nieinteresujące lub poziom uczestników nie był odpowiednio dostosowany… Zaś konferencje kończyłem z reguły pracując, ponieważ prelegenci mnie skutecznie usypiali. To spowodowało moje zamknięcie się na zewnętrzną wiedzę przez lata.

Gdy ktoś mi polecił Leaders Island, byłem bardzo sceptyczny. Do tego stopnia (godnie zadufanego w sobie menedżera), że zadzwoniłem do Józefa (założyciela Leaders Island) z pytaniami, czy na pewno szkolenie jest dla mnie. Wszak jestem młody wiekiem ale niekoniecznie stażem, a Fundament Młodego Menedżera pewnie nie jest dla mnie. Finalnie ‘zaryzykowałem’ i nie skończyło się na jednym szkoleniu.

Każde szkolenie jest wyjątkowe. Ze specjalistami z branży, z osobami mającymi ogromne doświadczenie w tym co robią. Ani przez chwilę na szkoleniu się nie nudziłem a wiele ćwiczeń i wydarzeń zostały w mojej pamięci, wracam do nich w codziennym życiu menedżerskim.

Po trzech szkoleniach mogę polecić każde, stąd jeśli tylko tematyka Ciebie interesuje, to bądź pewien, że otrzymasz to czego oczekujesz. W mojej firmie obecnie szkolenia Leaders Island są na liście najbardziej rekomendowanych. Zarówno dla menedżerów jak i osób technicznych zainteresowanych czymś więcej niż technologią…
Indywidualna skuteczność zespołowa – Leaders Island

Kierowane do osób, które chcą sprawdzić w jaki sposób podejmują decyzje, czy je podejmują i czy efektywnie pracują pod stresem. Nie jest to szkolenie dla każdego, bardziej do osób na wyższych stanowiskach lub większych stażem, dojrzałe, które chcą poznać motywacje swoich zachowań. Bo p o tym szkoleniu może wyjść, że praca w stresie nie jest dla Ciebie (na przykład na stanowisku menedżerskim). Szkolenie pokazuje także, jak ważna jest selekcja zespołowa. Dużo zagadnień z wojska i tamtejszego budowania zespołów, które można przełożyć na naszą codzienność menedżerską.

Fundament młodego menedżera – Leaders Island

Polecam dla osób z krótszym stażem w celu poznania dobrych praktyk menedżerskich. A dla osób z większym stażem, które utknęły w pewnej pętli bez wyjścia/rozwoju – daje możliwość konsultacji pomysłów lub inspiracji. Bardzo dobrze porządkuje wiedzę od A do Z i polecam każdemu, nawet tym, którym się wydaje, że są bardzo doświadczeni.

Tomasz Włodarczyk
HR Manager, Green Cell

Liderzy z Green Cell uczestniczyli w szkoleniach Fundamenty Młodego Managera i Komunikacja to Twoja Praca.

Pierwsze – pomaga First time managerom zbudować warsztat i “wejść w rolę” lidera.

Drugie – poddać w wątpliwość własne umiejętności i przesunąć granicę komfortu.

Praktyczny wymiar szkoleń prowadzonych w Leaders Island daje szanse na wykorzystanie zdobytych umiejętności w pracy.

Zdecydowanie polecam

Piotr Efler
Inżynier Procesu, Paroc

Fundament Młodego Menedżera – według mnie to podstawowe szkolenie dla wszystkich osób, które mają objąć bezpośrednio stanowisko lidera lub ich praca opiera się na efektach innych, kiedy nie są przełożonymi. Szkoleniu przyświeca jedna myśl:
Wolę zawsze człowieka przekonać, że powinniśmy iść razem. Jeśli mi się uda, mam go z sobą na stałe. Jeśli go zmuszę, będzie ze mną, dopóki będzie się mnie bać, później natychmiast mnie porzuci. – Dwight Eisenhower

Program jest bardzo spersonalizowany, zajęcia są powadzone w małych grupach co jest dużym plusem.
Każdy ma szansę przedstawić się, poznać siebie w nowej odsłonie. Zapoznać się ze swoim bagaż doświadczenia z czym przychodzi, z czym ma problem, jakie wobec niego są oczekiwania.

Osobiście w trakcie tego szkolenia patrzyłem na swoje realia z całkiem innej perspektywy.
Szkolenie prowadzone jest w otwartej i miłej atmosferze, można bardzo poszerzyć swój punkt widzenia na temat kim jest lider.
Pan Józef jest mentorem jakich mało a to szkolenie jest idealnym kamieniem milowy, aby poznać siebie.
Ciężko jest zmieniać coś, jak się dla siebie jest zagadką.

Polecam wszystkim!

Bartosz Wieczorek
HR Manager, innogy

innogy Business Services współpracuje z Leaders Island już od 2016 roku i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Korzystając ze szkoleń Fundament Młodego Menadżera mamy pewność, że uczestnicy wrócą zainspirowani jak być dobrym liderem oraz bogatsi o wartościową wymianę doświadczeń z innymi uczestnikami szkolenia. Zaobserwowaliśmy również, że otwarta forma szkoleń liderskich jest cennym doświadczeniem odkrywania, że w innych firmach oraz innych branżach są podobne problemy.

Bardzo mnie cieszę, że firma Leaders Island się rozwija proponując nowe tematy szkoleń, trzymam kciuki za udane projekty.

Dariusz Klupi
co-Founder, Scrum Master, Agile Coach, Trainer adaptacja.works

Co? Kolejny kurs przywództwa? Cóż… OK… zobaczmy. Hej, naprawdę sprawia mi to przyjemność! Genialny! Muszę to zanotować. I to także. OK, potrzebuję nowej sekcji w moich notatkach. I to jest zabawne! Dziwne… Czytałem o tym wcześniej, ale bardzo wzmacniające było to, że John opowiedział to z perspektywy jego ogromnego doświadczenia. Zarządzanie przejściem, psychologia rozwojowa, transformacja oporu, zaangażowanie, duch zespołowy… a wszystko to w zwięzłej, jasnej i łatwej do przyswojenia formie. Wysoce polecany.

Katarzyna Mierzejewska
Head of People and Culture, Codewise

Moja przygoda z Leaders Island zaczęła się w Codewise, które już od dobrych kilku lat wysyła swoich liderów na szkolenia menedżerskie. W rozmowach z naszymi leadami usłyszałam same pozytywne rekomendacje, postanowiłam także sama przekonać się o skuteczności szkolenia “Komunikacja to Twoja praca”. I ile było racji w tym opiniach!

Niezwykle angażujące ćwiczenia, możliwość skonfrontowania się z trudnymi sytuacjami menedżerskimi, świetnie wsparcie trenerskie i psychologiczne od prowadzącego. Z tych właśnie powodów warsztaty menedżerskie Leaders Island na stałe są wpisane w rozwój naszych liderów.

Karen Wright
Learning and Development Manager, Novitex Enterprise Solutions

Łatwa i zachęcająca postawa Johna może prowadzić do wniosku, że nie ma on profesjonalnych “towarów” do świadczenia najnowocześniejszych usług. Byłbyś w ogromnym błędzie. To właśnie ta obecność faceta z sąsiedztwa w połączeniu z niezwykłą duchową mądrością i ogromnym doświadczeniem biznesowym daje Johnowi niezwykłą zdolność do łączenia się na głębokim poziomie z praktycznie każdą osobą, którą spotyka. Osobiście zostałem pobłogosławiony możliwością uczenia się od Johna i pracy u jego boku.

Randy Morgan
Owner, Red Shoe Solutions LLC

John jest przyjacielem i mentorem od wielu lat. Ma wyjątkowy sposób pomagania innym w odkrywaniu tego, co w nich najlepsze. Niezależnie od tego, czy kierujesz organizacją, utrzymujesz równowagę w rodzinie, czy robisz kolejny krok w rozwoju osobistym, John jest przewodnikiem, który może Cię tam zabrać. Jego dowcip, humor i mądrość są zarówno przekonujące, jak i pouczające. Był prawdziwie transformacyjną osobą w moim życiu i mam nadzieję, że masz szczęście, że jest częścią twojego.

Joanna Wolczanska
HR Lead, Kontakt.io

Dobrze spędzony czas. Nie ma znaczenia, czy jesteś menadżerem, czy nie, czy zarządzasz zespołem 2, 10, 100 lub większym. Warsztaty przeznaczone są dla osób chcących pracować nad sobą. Bycie liderem nie jest czymś, co po prostu się zdarza – to umiejętność, którą musimy stale rozwijać. Warsztaty z Johnem Schererem uświadomiły mi, nad czym muszę popracować. Zawiera mnóstwo inspirujących porad, jak poprowadzić siebie i firmę do sukcesu. Podczas rozmów od razu przypomniały mi się sytuacje z mojego życia biurowego, w których mogłem zastosować sugestie Johna. Z tego jednodniowego warsztatu wyszłam z głodem więcej i listą pomysłów do wdrożenia. Co więcej, miałem okazję poznać nie tylko Johna – prawdziwego motywatora – ale także innych ludzi o przemyśleniach dających do myślenia.

Mariusz Domaradzki

dotyczy: Fundament Młodego Menedżera i Komunikacja to Twoja Praca

Na szkolenie „Fundament Młodego Menedżera” trafiłem kilka miesięcy po tym jak objąłem rolę liderską w mojej ówczesnej organizacji. Było to bardzo dobrze przygotowane i poprowadzone szkolenie, solidnie gruntujące wcześniej zdobytą wiedzę i inspirujące do dalszego jej poszerzania.

Kilka miesięcy później ochoczo zapisałem się na warsztat „Komunikacja to Twoja praca” i to był strzał w dziesiątkę. Duet prowadzących posiadał świetne kompetencje biznesowe, komunikacyjne i psychologiczne.

Dodatkowo, ćwiczenia z profesjonalnym aktorem i możliwość późniejszego obejrzenia siebie w roli lidera, świetnie obnażało mankamenty naszej komunikacji, równocześnie pokazując nad czym warto pracować.

Wojciech Muras
CEO, net-o-logy

Leaders Island gra w innej lidze. Z roku na rok coraz bardziej własnej. Własnej marce spotkań, inspiracji i treningów dostosowanych do każdego poziomu rozwoju menedżerskiego. Jakość z najwyższej półki, cena polska a metody pracy takie, które pozwalają przetrwać wielogodzinne treningi i inspiracje, które inni oferują jako szkolenia, w dobrej formie i z niezapomnianymi wrażeniami.

Czy polecam? Zdecydowanie tak.
I to nie tylko dlatego, że za tym wszystkim stoi człowiek z pasją, charyzmatyczny założyciel.
Też i dlatego, że to dobre miejsce na zaczerpnięcie doświadczeń, inspiracji i poznanie nowych ludzi.

Grzegorz Podkowa
Kierownik działu, Blumenbecker Engineering

Możesz być świetny w swojej dziedzinie technicznej, jednak kiedy do wachlarza swoich kompetencji chcesz dodać zarządzanie, to szkolenia w Leaders Island są tym czego potrzebujesz. Kompetentni trenerzy nauczą Cię: na czym polega zarządzanie, jak skutecznie się komunikować, jak nawiązywać relacje z podwładnymi, jak przekuwać konflikty w rozwój swojego zespołu, a także jak zadbać o swoje dobre samopoczucie na stanowisku kierowniczym.

Od Leaders Island otrzymasz narzędzia potrzebne do codziennej pracy menadżera

Paulina Guzik
Scrum Master, Motorola Solutions Poland

Szkolenie zdecydowanie najlepsze na jakim byłam. Wyróżnia je ogrom praktyki, uporządkowany i nieprzeładowany konspekt oraz unikalne spojrzenie na omawiane problemy z perspektywy biznesowej oraz psychologicznej. Wszystkie te zalety wzmacnia dodatkowo pełen profesjonalizm prowadzących.

Maciej Sikora
EMEA CAD and Engineering IT Manager, Aptiv

Staniecie w obliczu okoliczności w jakich nigdy nie byliście, a nawet sobie nie wyobrażaliście. Zaskoczenie będzie Wam towarzyszyć od samego początku do końca szkolenia. Łatwo nie będzie.

Jeśli przetrwacie, będziecie gotowi na każdą realną sytuację.

Tego nie da się opisać słowami, to trzeba przeżyć. Zdecydowanie polecam.

Michał Kamoń
ME EGM - Engineering Group Manager, APTIV

dotyczy: Akademia Komunikacji Menedżerskiej

Szkolenia obowiązkowe dla każdego młodego managera. Każde szkolenie „formatuje” człowieka na nowo, podnosi samoświadomość, obnaża jego słabe strony i jednoczenie umożliwia autokorektę.

Uczestnicy są „testowani” w ekstremalnych często przerysowanych sytuacjach które później pozwalają pozostać opanowanym na co dzień w trudnych momentach.

Ogólnie bardzo polecam i pewnie będę ponownie uczestnikiem jak pojawi się jakieś nowe ciekawe szkolenie.

Piotr Torka
Project Manager, Blumenbecker Engineering

Szkolenia oferowane przez Firmę Leaders Island stanowią bardzo dobrze skomponowaną mieszankę wiedzy teoretycznej, przykładów wyciągniętych z doświadczenia oraz praktycznych ćwiczeń.

Są to szkolenia oparte o autorski program i bogate doświadczenie prowadzących co sprawia, że nie tylko uczą bycia menadżerem, ale także motywują do takiej pracy. Zaangażowanie i pasję Firmy można odczuć od samego początku, kiedy szkolenie jest organizowane, do okresu po szkoleniu, gdzie cały czas można korzystać z dodatkowych materiałów na bieżąco uzupełnianych.

Z zajęć można wyciągnąć wiele praktycznych i pomocnych umiejętności, które sprawdzają się zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym, a atmosfera szkolenia sprawia, że zapadają w pamięci na długo. Polecam 🙂

Przemysław Dziedzic
Group Manager NAV Projects & Operations, Blumenbecker Gruppe

Nie da sie tego opisać, trzeba to koniecznie przeżyć 😉 …polecam !

Marek Uszkur
Start Ceneter Leader, APTIV

Szkolenia, jako doświadczenie samo w sobie wspominam bardzo dobrze i to chyba jedne z niewielu szkoleń, które pamiętam. I nie chodzi tylko, że scenki i aktorzy byli ciekawi.

Przede wszystkim chodzi o narzędzia dostarczone w formie ćwiczeń zadawanych co tydzień. Chyba to było dla mnie najcenniejsze, ponieważ to one dawały szansę na stopniowy rozwój swoich umiejętności.

Jako kierownicy, nieustannie zaskakiwani jesteśmy nowymi, bardziej lub mniej stresującymi sytuacjami (scenkami), a na równą i usystematyzowaną pracę nie wielu nas stać, lub po prostu nie wiemy jak to robić.

V. Robinson
Toronto

Do not take this course if you have any fears about examining who you are, or why you work, lead, live and breathe as you do now. Take it as climbers and divers take the heights and depths. Take it in order to know where it is possible to go.

Andrzej Sowa
Tribe Lead, ING Bank Śląski

LDI daje życiowe i spersonalizowane podpowiedzi. Dotyka sedna, tego co możemy usprawnić. Jedno z najbardziej praktycznych szkoleń!
Polecam każdemu kto chce lepiej zrozumieć siebie i tego jak inni nas odbierają.

Edward Rejmer
Head of Finance

Dwa lata temu uczestniczyłem w programie LDI. Z obecnej perspektywy mogę powiedzieć, że to szkolenie zapoczątkowało nowy rozdział w moim życiu. To był moment, w którym sobie uświadomiłem, jak wielką rolę odgrywają miękkie umiejętności oraz jak wewnętrzna harmonia, równowaga oraz samoświadomość mogą pomóc mi w życiu prywatnym i zawodowym. Czerpię olbrzymią satysfakcję z mojego rozwoju osobistego oraz czuję się wyraźniej szczęśliwszy.

Michał Kamoń
ME EGM - Engineering Group Manager, APTIV

Kiedy stanąłem przed wyzwaniem zmiany ścieżki inżynierskiej na ścieżkę menedżerską, LI towarzyszyło mi od samego początku (i dalej zresztą towarzyszy). Pierwszym moim szkoleniem i z perspektywy czasu chyba najważniejszym, był Fundament Początkującego Lidera. Szkolenie to było dla mnie bramą do innego świata, instrukcją do tego jak odejść od inżynierskiego “zamkniętego” podejścia do rzeczywistości i otwarcia się na innych (do zmiany Mindset-u). Fundament Początkującego Lidera to doskonały wstęp do kolejnego bardzo ważnego, kluczowego szkolenia “Komunikacja to Twoja praca”. Patrząc wstecz mogę spokojnie stwierdzić, że bez solidnego “fundamentu” nie można zbudować czegoś, co ma “owocować” przez lata.

Scroll to Top