Polityka prywatności

Home > Polityka prywatności

Ten tekst ma na celu poinformowanie, jakie dane na temat odwiedzającego niniejszą witrynę są zbierane i w jaki sposób mogą być wykorzystywane. Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki wyrażasz zgodę. Podanie danych osobowych i zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Podanie danych osobowych jest niezbędne w celu realizacji przez nasz serwis zamówienia, w przypadku gdy postanowisz jednak nie podawać tych danych i nie wyrazisz zgody na ich przetwarzanie, niestety nie będziemy w stanie zrealizować Twojego zamówienia.

W naszym serwisie zawsze masz prawo w każdej chwili zaktualizować lub całkowicie usunąć swoje dane osobowe. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, obsługa naszego serwisu udzieli Ci w tym zakresie pomocy. Skontaktuj się z nami poprzez email biuro@leadersisland.com. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo zakupów, dlatego zapewniamy, że nasza firma bardzo restrykcyjnie przestrzega polityki bezpieczeństwa danych osobowych. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Twoje dane osobowe były u nas bezpieczne, a użytkownik czuł się bezpiecznie, korzystając z strony  internetowej www.leadersisland.com.

Poniżej znajdziesz wszystkie odpowiedzi na pytania dotyczące polityki prywatności naszego serwisu. Zachęcamy do zapoznania się z nią. Jeśli będziesz mieć jeszcze jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy.

1. Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych www.leadersisland.com (dalej Administrator), czyli podmiotem odpowiedzialnym za zapewnienie bezpieczeństwa Twoim danym osobowym jest: Leaders Island Józef Kącki. ul. Podole 60, 30-394 Kraków. NIP: 7342787946. REGON: 362184181

 

2. Ochrona Twoich danych osobowych

Administrator dopełnia wszelkich starań i obowiązków określonych prawem, aby chronić Twoje dane osobowe. Wdrożyliśmy zaplecze techniczne i organizację pracy zgodne z wymaganiami określonymi w przepisach o ochronie danych osobowych, w tym rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz. 1024) oraz wytycznymi Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dzięki tym wdrożeniom zapewniamy, że:

– nasz system informatyczny spełnia najwyższe standardy ochrony

– stale śledzimy i unowocześniamy nasz system zgodnie z pojawiającymi się na rynku IT zmianami.

Reagujemy zawsze, aby Twoje dane były najlepiej zabezpieczone i chronione. Jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami.

 

3. Jakie dane osobowe podajesz i dlaczego?

3.1 PROCES REJESTRACJI NA SZKOLENIE

W trakcie rejestracji prosimy o podanie danych niezbędnych do zapisanie się na szkolenie w www.leadersisland.com.

W trakcie rejestracji prosimy o:

a. imię i nazwisko – niezbędne do wystawienia dokumentu sprzedaży,
b. adres (ulica, numer domu/lub numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – niezbędne do wystawienia dokumentu sprzedaży,
c. adres e-mail – niezbędny do komunikacji związanej z uczestnictwem w szkoleniu,
d. numer telefonu – niezbędny do komunikacji związanej z uczestnictwem w szkoleniu. Dane podane w trakcie rejestracji są przetwarzane wyłącznie przez www.leadersisland.com i nie są wykorzystywane w żaden inny sposób.

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X