Nasze podejście

Home > Nasze podejście

DLACZEGO ROBIMY, TO CO ROBIMY?

Wierzymy, że liderzy i menedżerowie są w stanie zmieniać świat – także świat biznesu – na lepsze. Pomagamy im osiągnąć mistrzostwo w pracy z swoim zespołem.

JAK TO ROBIMY?

Kierujemy się trzema naczelnymi zasadami:

  1. Przekazujemy unikalne doświadczenie naszych wyjątkowych mentorów.
    Programy Leaders Island to spotkanie z doświadczeniem praktyka, który był lub aktualnie jest w miejscu, do którego dążą uczestnicy szkolenia.
  2. Bazujemy na rygorystycznie weryfikowanej wiedzy naukowej o człowieku: psychologii, kognitywistyce, neuropsychologii, które są podstawą naszych programów. Dzięki temu jesteśmy w stanie wytłumaczyć liderom mechanizmy wpływające na ich zachowania, uczucia, emocje i podejmowane decyzje.
  3. Łączymy dwie powyższe zasady w formę uczenia przez doświadczenie. Umożliwia to liderom udział w angażujących, stymulujących doświadczeniach, które odnoszą się do realnych sytuacji.

Stosowane przez nas symulacje wysokiej wierności pozwalają połączyć liderom swoje doświadczenia z programem szkolenia i wdrożyć nowe umiejętności w codziennej pracy.

CO ROBIMY?

Wspieramy liderów zespołów i organizacji w formie, która pozwala nam brać odpowiedzialność za rezultaty.

Tworzymy dla nich przestrzeń ciągłego rozwoju. Dzięki przekazywaniu doświadczenia w różnych formach, uczestnicy naszych szkoleń i warsztatów odkrywają swobodę świadomego doskonalenia swoich kompetencji i talentów.

CO ROBIMY?

 

Tworzymy przestrzeń rozwoju dla młodych menedżerów – przyszłych przywódców. Sprawiamy, że świadomie doskonalą kompetencje i talenty. Pomagamy przedsiębiorstwom budować przewagę konkurencyjną poprzez zwiększanie potencjału kadry kierowniczej.

DLACZEGO ROBIMY,
TO CO ROBIMY?

Wiemy, że nikt nie rodzi się wybitnym liderem, ale jesteśmy pewni, że każdy młody menedżer ma w sobie wielki potencjał i może osiągnąć mistrzostwo. Wierzymy, że każdy z nich może zmieniać świat – także biznesu – na lepsze.

JAK TO ROBIMY?

 

Opierając się na wiedzy i doświadczeniu praktyków biznesu, wyposażamy młodych menedżerów w narzędzia i techniki niezbędne do budowania przywództwa opartego na zaangażowaniu i mocnej osobowości lidera. Dążymy do tego, by trwałe fundamenty ich przywództwa przekładały się na sukcesy organizacji, w których pracują.

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X