O nas

Fuel your
leadership journey

W Leaders Island wierzymy, że liderzy i menedżerowie są w stanie zmieniać świat – także świat biznesu – na lepsze. Tworzymy dla nich przestrzeń ciągłego rozwoju. Na co dzień towarzyszymy organizacjom przygotowując liderów na wyzwania jutra.
W Leaders Island wierzymy, że liderzy i menedżerowie są w stanie zmieniać świat

Nasze podejście

Podczas warsztatów w Leaders Island przekazujemy esencję praktycznego doświadczenia naszych mentorów. Przez lata wspierania setek liderów wypracowaliśmy kompleksowe podejście i efektywne metody, dzięki którym skutecznie towarzyszymy liderom na każdym etapie rozwoju ścieżki zawodowej.

Nasze szkolenia tworzymy w oparciu o rzetelne źródła naukowe. Przygotowując programy bazujemy na rygorystycznie zweryfikowanej wiedzy z zakresu psychologii, kogniwistyki i neuropsychologii. Dzięki temu uczestnicy naszych szkoleń poznają mechanizmy wpływające na ich emocje, zachowania i podejmowane decyzje.

Warsztaty w Leaders Island mają formę uczenia przez doświadczenie. Biorąc udział w wykorzystywanych przez nas symulacjach wysokiej wierności, uczestnicy są częścią angażujących, stymulujących ćwiczeniach, podczas których łączą swoje doświadczenia zawodowe z programem szkolenia. Dzięki temu są doskonale przygotowani na szybkie wdrożenie nabytych umiejętności w codziennej pracy.

Leaders Island szkolenia
Leaders Island szkolenia

W Leaders Island zapraszamy Cię
do odwiedzenia czterech miejsc:

Leaders Island - Home

Fuel your
leadership journey

Wybierz interesujący Cię obszar i wyrusz z nami w podróż, której celem jest świadomy i mądry rozwój.

Scroll to Top