Leaders Island Podcast

Budowa Mistrzowskiego Zespołu

Zaczynasz pracę z zespołem lub budujesz go od podstaw? Gratulacje!
Przed Tobą wielka przygoda, w której z chęcią Ci pomożemy dzieląc się praktycznym doświadczeniem mentorów z przestrzeni Leaders Island.

Leaders Island Podcast Budowanie mistrzowskiego zespołu
Leaders Island Podcast Budowanie mistrzowskiego zespołu

Skorzystaj z wiedzy przekazywanej w odcinkach Podcastu, która pozwoli Ci wystartować w dobrym kierunku.

Jesteśmy przekonani, że w oparciu o poniższe wskazówki będziesz w stanie zbudować swój własny MISTRZOWSKI ZESPÓŁ!

Poniżej znajdziesz cykl trzech odcinków podcastu z zakresu BUDOWANIA ZESPOŁU, nagranych wraz z Dawidem Ostręgą. Dawid to osoba z ogromnym doświadczeniem, które zdobywał nie tylko w branży biznesowej, ale również sportowej – był kapitanem narodowej drużyny futbolu amerykańskiego oraz trenerem tej dyscypliny w USA i Polsce. Bazując na swoich doświadczeniach dzieli się wiedzą i przekazuje praktyczne wskazówki.

Odcinki podcastu z cyklu:
Budowa Mistrzowskiego Zespołu

Podcast 11
Podcast na temat roli właściwej struktury zespołu, rekrutacji i podejściu do przewodzenia. Mówimy o właściwym dopasowaniu członków zespołu oraz o tym, że w tworzeniu najlepiej funkcjonującego zespołu musimy mieć świadomość jakim rodzajem lidera jesteśmy my sami.
Podcast 4
Podcast, w którym skupiamy się na budowaniu kultury organizacyjnej, która jest integralną częścią biznesu i wpływa na prawie każdy aspekt działalności firmy. Definicja nowej kultury organizacyjnej. Zasady, na których powinna bazować organizacja.
Podcast 1
Podcast o tym jak sprawić, by w zarządzanej przez nas grupie ludzi zrodził się prawdziwy duch zespołowy. Zastanawiamy się czy mistrzostwo jest osiągnięciem zespołu, czy raczej indywidualnych osób? Mówimy o wartość pojedynczej osoby w zespole oraz o jego budowie.

Sprawdź szkolenia:

Fuel your
leadership journey

Wybierz interesujący Cię obszar i wyrusz z nami w podróż, której celem jest świadomy i mądry rozwój.

Scroll to Top