Wybierz obszar, w którym chcesz się rozwijać

Leaders Island

Zapraszamy do podróży po naszej wyspie. Czekają na Ciebie 4 obszary, w których wraz z naszymi mentorami rozwiniesz swoje kompetencje społeczne i liderskie. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
Leaders Island Programy i ścieżki rozwoju dla firm

Leadership Campus

Praktyczne programy dla liderów
na każdym etapie ścieżki zawodowej

W tym obszarze rozwiniesz swój warsztat liderski pracując z doświadczonymi mentorami nad rozwojem kompetencji menedżerskich. Leadership Campus to strefa, w której przekazujemy dobre praktyki i rzetelnie zweryfikowaną wiedzę z zakresu zarządzania i prowadzenia zespołów.

Social Skills Lab

Treningi komunikacji i kompetencji relacyjnych
w unikalnej formie warsztatowej

W tym obszarze rozwiniesz swoje kompetencje komunikacyjne poprzez uczestnictwo w praktycznych warsztatach wykorzystujących symulacje wysokiej wierności. Zapraszamy do laboratorium społecznego, w którym będziesz pracować na własnych zasobach pod okiem doświadczonego eksperta. Social Skills Lab to strefa, w której nauczymy Cię efektywnej komunikacji w najczęściej spotykanych sytuacjach zawodowych.

Powerful Speaking Arena

Przygotowanie do angażujących
wystąpień i prezentacji

W tym obszarze rozwiniesz swoje kompetencje z zakresu wystąpień publicznych i tworzenia angażujących prezentacji. Nauczymy Cię, jak przemawiać, aby skutecznie przekazać swoje myśli i intencje oraz wywrzeć zamierzony wpływ na odbiorcę – niezależnie od tego, czy przemawiasz na dużej konferencji, czy komunikujesz się w relacji 1:1. Powerful Speaking Arena to strefa, w której zbudujesz pewność siebie i nauczysz się perswazyjnie komunikować swoje potrzeby.

Personal Development Center

Rzetelne narzędzia i programy
wspierające rozwój osobisty

W tym obszarze pomożemy Ci poznać siebie i zrozumieć swoje potrzeby. Korzystając z rzetelnej wiedzy i sprawdzonych badań psychometrycznych, pogłębisz swoją samoświadomość, co przełoży się na skuteczniejsze działanie i podejmowanie trafniejszych decyzji. Personal Development Center to strefa, w której skupiamy się na jednostce i indywidualnym podejściu do rozwoju.

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas przez formularz lub bezpośrednio na adres: biuro@leadersisland.com
Możesz również zadzwonić na numer: tel: +48 669 530 113

Scroll to Top