Leaders Island Podcast

Osiąganie Porozumienia w Organizacji

Czy wiesz, że…? Pracownicy poświęcają ponad 2 godziny tygodniowo swojego czasu na konflikty. Jaki jest koszt konfliktu w Twoim miejscu pracy lub w Twoim zespole?
Osiąganie Porozumienia Mediacje menedżerskie
Leaders Island Podcast Osiąganie porozumienia w organizacji

Konflikt nie musi przynosić negatywnych rezultatów. Skuteczne zarządzanie konfliktem może stymulować postęp, pogłębiać zaufanie i wzmacniać relacje – wszystko to zwiększa produktywność i optymalizuje wyniki finansowe.

Przed Tobą cykl podcastu OSIĄGANIE POROZUMIENIA W ORGANIZACJI, nagrany we współpracy z Błażejem Pasiut, negocjatorem sądowym, specjalistą od rozwiązywania konfliktów metodą mediacji.

Wiedza zawarta w poniższych odcinkach podcastu pozwoli Ci lepiej zarządzać konfliktami i rozwiązywać spory. Nauczysz się wykorzystywać konflikty, jako twórczą siłę, która może przynieść korzyści Twojej organizacji.

Odcinki podcastu z cyklu:
Osiąganie Porozumienia w Organizacji

Podcast 29
Podcast przedstawiający etapy i sposoby rozwiązywania konfliktów. Rozmowa na temat nieporozumień i przyczyn ich występowania. Rozważanie na temat tego, czego możemy spodziewać się wchodząc w interakcje międzyludzkie?
Podcast 21
Podcast, w którym rozmawiamy o narzędziach, kompetencjach i schematach towarzyszących mediacjom. Kiedy rozwiązujemy konflikt, dobrze jest mieć pod ręką żelazne zasady, które będą nas prowadziły- w odcinku 10 kroków, które wpłyną na proces rozwiązywania problemów w firmie.
Podcast 17
Podcast, w którym rozmawiamy na temat kompetencji psychologicznych, które należy rozwijać w kontekście umiejętności rozwiązywania konfliktów. Szukamy źródła konfliktów. Odcinek jest analizą procesu rozwoju kultury konfliktu każdego z nas.
Podcast 13
Podcast ukazuje podstawowe błędy, które prowadzą do powstania konfliktów oraz pomaga zrozumieć w jaki sposób można je niwelować, ponieważ konflikt jest nieuniknioną częścią naszego życia prywatnego oraz zawodowego.

Sprawdź szkolenia:

Fuel your
leadership journey

Wybierz interesujący Cię obszar i wyrusz z nami w podróż, której celem jest świadomy i mądry rozwój.

Scroll to Top