Czy wiesz, że…? Pracownicy poświęcają ponad 2 godziny tygodniowe swojego czasu na konflikty.

Jaki jest koszt konfliktu w Twoim miejscu pracy lub w Twoim zespole?
Konflikt nie musi przynosić negatywnych rezultatów. Skuteczne zarządzanie konfliktem może stymulować postęp, pogłębiać zaufanie i wzmacniać relacje - wszystko to zwiększa produktywność i optymalizuje wyniki finansowe.

Przed Tobą cykl podcastu OSIĄGANIE POROZUMIENIA W ORGANIZACJI, nagrany we współpracy z Błażejem Pasiut, negocjatorem sądowym, specjalistą od rozwiązywania konfliktów metodą mediacji.

Wiedza zawarta w poniższych odcinkach podcastu pozwoli Ci lepiej zarządzać konfliktami i rozwiązywać spory. Nauczysz się wykorzystywać konflikty, jako twórczą siłę, która może przynieść korzyści Twojej organizacji.

FACYLITACJA- ETAPY I SPOSOBY ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW. Błażej Pasiut Leaders Island Podcast 29

30 lipca, 2019 by

Podcast przedstawiający etapy i sposoby rozwiązywania konfliktów. Rozmowa na temat nieporozumień i przyczyn ich występowania.
Rozważanie na temat tego, czego możemy spodziewać się wchodząc w interakcje międzyludzkie?

0 0 więcej

10 KROKÓW W ROZWIĄZYWANIU KONFLIKTÓW W ORGANIZACJI. Błażej Pasiut Leaders Island Podcast 21

4 marca, 2019 by

Podcast, w którym rozmawiamy o narzędziach, kompetencjach i schematach towarzyszących mediacjom. Kiedy rozwiązujemy konflikt, dobrze jest mieć pod ręką żelazne zasady, które będą nas prowadziły- w odcinku 10 kroków, które wpłyną na proces rozwiązywania problemów w firmie.

0 0 więcej

ŹRÓDŁO KONFLIKTU, ZACZNIJ ZMIANĘ OD SIEBIE! Błażej Pasiut Leaders Island Podcast 17

6 stycznia, 2019 by

Podcast, w którym rozmawiamy na temat kompetencji psychologicznych, które należy rozwijać w kontekście umiejętności rozwiązywania konfliktów. Szukamy źródła konfliktów. Odcinek jest analizą procesu rozwoju kultury konfliktu każdego z nas.

0 0 więcej

KONFLIKT- JAK WYKORZYSTAĆ GO W ROZWOJU OSOBOWOŚCI I FIRMY. Błażej Pasiut Leaders Island Podcast 13

31 października, 2018 by

Podcast ukazuje podstawowe błędy, które prowadzą do powstania konfliktów oraz pomaga zrozumieć w jaki sposób można je niwelować, ponieważ konflikt jest nieuniknioną częścią naszego życia prywatnego oraz zawodowego.

0 0 więcej
Wróć do listy odcinków podcastu

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X