Należy do obszaru

Od menedżera do lidera

Jak doskonałym liderem możesz się stać!
Czy wiesz, co różni zwykłego menedżera od prawdziwego przywódcy? Doświadcz tej przemiany na sobie dzięki szkoleniu pod okiem światowej klasy mentora biznesu dr. Johna Scherera!

Od menedżera do lidera
najbliższe szkolenia - Leaders Island

E-learning / English Specjalna cena!

Skorzystaj z doświadczenia dr. Johna Scherera i dołącz do elitarnego grona liderów.
ONLINE
149 USD   99 USD

Szukasz programu dla grupy liderów w Twojej firmie?

Jeśli chcesz poznać ofertę na to szkolenie w formie dostosowanej do Twoich potrzeb, to zapraszamy do kontaktu na adres: biuro@leadersisland.com

Spis treści

Spis Treści

Opis szkolenia

Od menedżera do lidera. Jak doskonałym liderem możesz się stać!

Jesteś już liderem, czy tylko menedżerem?

Urodziłeś/-aś się menedżerem? Nie! - zaprzeczysz. To się nie stało ot tak, przecież osiągnięcie wyższego szczebla kariery było ukoronowaniem Twoich zdolności, wiedzy, ambicji i pracy. Masz już jednak ten krok za sobą. Czas wykonać kolejny, bo awans nie czyni Cię automatycznie przywódcą. W Leaders Island podzielimy się z Tobą najlepszą wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu unikniesz wielu błędów i rozwiniesz w pełni swój potencjał, przechodząc przemianę od menedżera do prawdziwego lidera. Dojrzejesz do swojej roli.

Czy stać Cię na kosztowną porażkę?

Spójrzmy prawdzie – a właściwie faktom – w oczy. 40% osób świeżo awansowanych na stanowisko kierownicze, traci je w ciągu 18 miesięcy. Wśród tych, którzy je utrzymają, 60% tak naprawdę działa na szkodę firmy. 80% odchodzących z pracy podwładnych, jako przyczynę deklaruje błędy w zarządzaniu popełniane przez przełożonych. Oczywiście, mówi się, że niektórzy rodzą się z pewnymi zdolnościami przywódczymi… ale, czy stać Cię na to, aby sprawdzić, czy je po prostu masz? Rozsądniej wkroczyć na drogę rozwoju!

Stać Cię, aby uwolnić potencjał i zostać liderem!

Nasze dynamiczne, pełne praktycznych wskazówek szkolenie, wyposaży Cię w narzędzia niezbędne do przemiany od menedżera do lidera. Niektóre z porad docenisz pewnie już następnego dnia w pracy. Inne skłonią Cię do refleksji i staną się inspiracją do długotrwałego rozwijania swoich kompetencji. Zaczniemy od absolutnych podstaw – przekonasz się, że to, jakim jesteś menedżerem, zależy tak naprawdę od tego, jakim jesteś człowiekiem. Pokonaj swoje słabości, rozwiń talenty i stań się najlepszą wersją samego siebie w roli lidera. A także… w życiu.

Stań się liderem dzięki doświadczeniu najlepszych!

Najlepsi uczą się od najlepszych. A Ty masz szansę rozwinąć się jako lider pod okiem doktora Johna Scherera, światowej klasy mentora biznesu i mówcy motywacyjnego, menedżera z ponad 40-letnim stażem w największych globalnych firmach oraz twórcy bestsellerów takich jak 5 Questions that Change Everything: Life Lessons at Work. Jego autorski Program Rozwoju Umiejętności Zarządczych i Przywódczych wyniósł na sam szczyt najlepszych menedżerów z 23 krajów.

Trailer Leaders Island MASTERCLASS

Motorola
Mitsubishi logo
Lufthansa logo
Miquido logo
Hitachi logo
Brainly logo
GE Healthcare logo
Ocado Technology logo

Program szkolenia - zakres merytoryczny

Od menedżera do lidera to ponad 4-godzinne szkolenie dostępne w formule e-learningu, obejmujące następujące tematy:

Co wyniesiesz z warsztatu

Dzięki temu szkoleniu w Leaders Island wkroczysz na drogę prawdziwego przywództwa i:

Poznaj opinie o szkoleniu

Poznaj rekomendacje dziesiątek zadowolonych specjalistów.

Poznaj mentora tego programu

Dr. John J. Scherer - Od menedżera do lidera
dr. Johna Scherera

Czy wiesz, co różni zwykłego menedżera od prawdziwego przywódcy? Doświadcz tej przemiany na sobie dzięki szkoleniu pod okiem światowej klasy mentora biznesu!

John Scherer to światowej sławy ekspert w dziedzinie przywództwa i rozwoju w organizacji. Jako były oficer marynarki wojennej, luterański pastor i terapeuta psychoterapii Gestalt, stworzył Program Leadership Development Intensive (LDI), w którym brali udział najlepsi menedżerowie z 23 krajów. Jest założycielem Scherer Leadership International i od ponad 30 lat współpracuje z organizacjami i ich przywódcami z całego świata. Do tej pory wspierał takie firmy jak Boeing, Microsoft, GTE, Ford, Pratt & Whitney, Sisters of Mercy Health Corporation, Polaroid, The US Army, Northern Telecom, TV New Zealand, Blue Cross-Blue Shield, Siemens, DHL, Rząd Kanady i inne. W Polsce współpracował z zarządami m.in. spółek: Orlen, Netia, AMRest i PLAY.

Dr John J. Scherer jest autorem bestsellerowych książek, w tym „Five Questions That Change Everything: Life Lessons at Work”. W 2008 został umieszczony przez The Stephen Covey Organization na liście 100 najważniejszych innowatorów w dziedzinie rozwoju osobistego i przywództwa.

Na zaproszenie Leaders Island przygotował wyjątkowe szkolenie: „Od menedżera do lidera. Jak doskonałym liderem możesz się stać?”

Zapisz się na szkolenie

Jesteś o krok od rozwoju!  Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na szkolenie „Od menedżera do lidera”.
ONLINE
149 USD   99 USD

e-learning, język szkolenia: angielski

Leaders Island szkolenia
Leaders Island szkolenia

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas przez formularz lub bezpośrednio na adres: biuro@leadersisland.com
Możesz również zadzwonić na numer: tel: +48 669 530 113

Scroll to Top