Podcast 81

Change management – nowe podejście do zarządzania zmianą – Adam Jaworski

Subskrybuj:

Change management. Nowe podejście do zarządzania zmianą

Odcinek 81 podcastu Z Warsztatu Lidera „Change management – nowe podejście do zarządzania zmianą” to rozmowa z Adamem Jaworskim – menedżerem, psychologiem, coachem. Adam od lat pełni funkcję globalnego lidera ds. projektowania UX i zwinnej transformacji w firmach z listy Fortune 500. Z pasją towarzyszy ludziom w zmianach zawodowych i życiowych, a także tworzy i wspiera zespoły w zmieniającym się środowisku technologicznym. Jest akredytowany w International Coach Federation, Registered Scrum Trainer™, Scrum Master and Product Owner™, PROSCI Change Management Practitioner, Kanban Management Professional.

W ostatnim czasie liderzy stają przed nowymi wyzwaniami związanymi z dużymi i nagłymi zmianami. Organizacje coraz częściej potrzebują wsparcia w zarządzaniu dynamiczną zmianą, której kierunek nie jest do końca określony.

Czy tradycyjny warsztat i sprawdzone metodyki zarządzania zmianą przestają być już wystarczające? Jakie kompetencje są kluczowe dla liderów stających w obliczu dynamicznych zmian?

Adam Jaworski proponuje 3 główne zasady, na których warto oprzeć przeprowadzanie zmiany:

  1. Porzucenie kurczowego trzymania się PLANU, na rzecz zwiększenia częstotliwości PLANOWANIA.
  2. Poważne traktowanie towarzyszących zmianie EMOCJI (zarówno swoich, jak i współpracowników).
  3. Nauka rozpoznawania, w których sytuacjach klasyczne frameworki przyniosą oczekiwany efekt, a w których potrzeba NOWEGO PODEJŚCIA.

Zapraszamy do wysłuchania 81 odcinka podcastu, w którym Adam Jaworski dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem w towarzyszeniu organizacjom w transformacji i podaje praktyczne wskazówki dla liderów, którzy stają przed wyzwaniem zarządzania zmianą.

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top