Podcast 54

Czy musisz opuszczać strefę komfortu? – Tomasz Manugiewicz

Subskrybuj:

Czy musisz opuszczać strefę komfortu?

Odcinek 54 „Czy musisz opuszczać strefę komfortu? podcastu Z Warsztatu Lidera to rozmowa z Tomkiem Manugiewiczem, General Managerem – Krakow Site w Grand Parade/WilliamHill.

Psychologowie zgodnie twierdzą, że nasza strefa komfortu z jednej strony pozwala nam unikać lęku i porażek, ale z drugiej strony tylko umacnia nasze słabości. Jeśli się z tym zgadzamy, to właściwie nie mamy wyboru – kierunek jest jeden.

A jednak! Podczas naszej dyskusji przedstawimy Wam dwa różne podejścia do wychodzenia poza swoją bezpieczną i znaną przestrzeń. Bez wątpienia warto ją poszerzać, ale czy zawsze przekłada się to na kreatywne i optymalne działania?

Żeby nadać ramy naszej dyskusji, opiszemy trzy modele działania. Każdy z nich pomoże Wam opracować swoje własne strategie działania poza Waszą strefą komfortu i sukcesywnego poszerzania jej wraz z nowymi kompetencjami. Wreszcie spróbujemy powiedzieć co robić, aby czuć się komfortowo także w nie do końca komfortowych sytuacjach oraz jak wspierać w tym innych. Zapraszamy!

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Sprawdź The Light Book:

Misją Leaders Island jest przekazywanie dobrych praktyk liderskich. Zależy nam na wsparciu liderów również po zakończeniu sesji szkoleniowej, dlatego każdy z uczestników otrzyma od nas The Light Book – zbiór 52 felietonów napisanych przez wybitnych liderów z całego świata. 

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top