Zaprojektuj z nami rozwój swojej organizacji

Programy dla firm

W Leaders Island od lat wspieramy organizacje, projektując programy rozwojowe dla kadry menedżerskiej i całych zespołów projektowych. W oparciu o potrzeby i oczekiwania naszych partnerów, opracowujemy cykl szkoleń i warsztatów adresujący aktualne wyzwania firmy.
Leaders Island Programy i ścieżki rozwoju dla firm

Szukasz programu dla swojej organizacji?

Leadership Academy

Warsztaty, szkolenia i konsultacje wzmacniające kompetencje menedżerskie liderów na każdym etapie ścieżki zawodowej. Leadership Academy to program, który projektujemy wspólnie z naszymi partnerami, wybierając kompetencje i obszary kluczowe dla organizacji. 

Change Management

Przygotowanie do zarządzania zmianą. Wsparcie w transformacji Twojej organizacji. Change Management to program przygotowujący do przejścia przez złożone i wymagające zmiany. Po zapoznaniu się z sytuacją i potrzebami firmy, projektujemy proces pozwalający na skuteczne przeprowadzenie liderów oraz zespoły przez transformację.

High Potential

Program wspierający wykorzystanie pełnego potencjału pracowników i liderów. High Potential to ścieżka, którą projektujemy wraz z organizacją, mająca na celu rozwój kompetencji i umiejętności u osób z wysokim potencjałem liderskim.

Women in Business

Program dla organizacji wspierających kobiety w wykorzystaniu ich liderskiego potencjału. Warsztaty, szkolenia i sesje indywidualne mające na celu rozpoznanie i rozwój kompetencji menedżerskich u kobiet.

Internal Mentoring Program

Rozwój pracowników przez wewnętrzny mentoring/coaching prowadzony przez liderów organizacji. Wsparcie kadry menedżerskiej w zdobyciu kompetencji pozwalających na efektywne prowadzenie sesji rozwojowych u członków swoich zespołów.

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas przez formularz lub bezpośrednio na adres: biuro@leadersisland.com
Możesz również zadzwonić na numer: tel: +48 669 530 113

Scroll to Top