“DŁUŻEJ NIE WYTRZYMAM!” – CZYLI O KRYZYSIE U LIDERA Krystyna Pietrzykowska Leaders Island Podcast 60

“Dłużej nie wytrzymam!” – czyli o kryzysie u lidera

Odcinek 60 podcastu Z Warsztatu Lidera “Dłużej nie wytrzymam!” – czyli o kryzysie u lidera to rozmowa z Krystyną Pietrzykowską – dyrektorem Centrum Technologicznego Hitachi Energy i niezależnym doradcą wspomagającym firmy na drodze transformacji. Krystyna posiada ponad 20 letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w dużych, międzynarodowych firmach. Jest także współtwórcą Konsorcjum Suwak – Coaching & Mentoring Kryzysowy oraz mentorką Leaders Island wspierającą liderów w walce z kryzysem.

W ostatnim czasie coraz częściej zgłaszają się do nas liderzy organizacji z prośbą o pomoc w przezwyciężeniu kryzysu, którego doświadczają oni sami lub członkowie ich zespołów. Oprócz wielu czynników, które zazwyczaj powodują sytuacje kryzysowe, pojawiły się w ostatnich dwóch latach dodatkowe okoliczności, które w znaczący sposób wpłynęły na kondycję psychofizyczną wielu z nas.

Jaka jest definicja kryzysu i czym może być on spowodowany? Jak sobie radzić, kiedy wydaje się, że nie ma już wyjścia oraz jak pomóc innym odzyskać równowagę psychiczną?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w najnowszym odcinku podcastu, w którym wraz z zaproszonym gościem rozmawiamy o kryzysie u lidera, bazując na wieloletnim doświadczeniu we wspieraniu liderów i organizacji.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, dzięki której poznacie zarówno teoretyczne aspekty zagadnienia „kryzysu”, konieczne do jego prawidłowego zidentyfikowania i zrozumienia, jak i praktyczne sposoby radzenia sobie w takich sytuacjach.

Pamiętajmy, że każdy kryzys może prowadzić do rozwoju, jeśli odpowiednio go zidentyfikujemy, nazwiemy i przepracujemy!

Wszystkich, którzy potrzebują wsparcia lub chcą nauczyć się, jak pomóc swoim pracownikom, zapraszamy na sesje mentoringowe i coachingowe w Leaders Island, prowadzone m.in. przez Krystynę Pietrzykowską.

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

  • Czym jest kryzys emocjonalny i jak sobie z nim radzić?
  • Jak poradzić sobie z kryzysem w środowisku pracy?
  • Co odgrywa kluczową rolę w sytuacjach kryzysowych?
  • Czy umiejętność radzenia sobie z kryzysem zwiększa się wraz z wiekiem?
  • Jakie mogą być najczęstsze powody kryzysu u młodych liderów, a co może być przyczyną naruszenia równowagi psychologicznej u doświadczonych menedżerów?

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Twórz podcast „Z warsztatu menedżera” razem z nami!

Pragniemy zaprosić Cię do społeczności „Z Warsztatu Menedżera”. Aby dołączyć wystarczy wysłać maila na adres: zwm(at)leadersisland.com .

Możesz też zrobić to za pośrednictwem naszego formularza.

Dołączając do społeczności ZWM zyskujesz:

  • Dostęp do unikalnych materiałów wideo.
  • Z wyprzedzeniem dowiesz się kto będzie naszym kolejnym gościem.
  • Jako członek społeczności ZWM masz również wpływ na poruszaną przez nas tematykę podcastów.

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

The Light Book
Ostatnio dodane odcinki podcastu
 

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X