Podcast 60

“Dłużej nie wytrzymam!” – czyli o kryzysie u lidera – Krystyna Pietrzykowska

Subskrybuj:

“Dłużej nie wytrzymam!” – czyli o kryzysie u lidera

Odcinek 60 podcastu Z Warsztatu Lidera “Dłużej nie wytrzymam!” – czyli o kryzysie u lidera to rozmowa z Krystyną Pietrzykowską – dyrektorem Centrum Technologicznego Hitachi Energy i niezależnym doradcą wspomagającym firmy na drodze transformacji. Krystyna posiada ponad 20 letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w dużych, międzynarodowych firmach. Jest także współtwórcą Konsorcjum Suwak – Coaching & Mentoring Kryzysowy oraz mentorką Leaders Island wspierającą liderów w walce z kryzysem.

W ostatnim czasie coraz częściej zgłaszają się do nas liderzy organizacji z prośbą o pomoc w przezwyciężeniu kryzysu, którego doświadczają oni sami lub członkowie ich zespołów. Oprócz wielu czynników, które zazwyczaj powodują sytuacje kryzysowe, pojawiły się w ostatnich dwóch latach dodatkowe okoliczności, które w znaczący sposób wpłynęły na kondycję psychofizyczną wielu z nas.

Jaka jest definicja kryzysu i czym może być on spowodowany? Jak sobie radzić, kiedy wydaje się, że nie ma już wyjścia oraz jak pomóc innym odzyskać równowagę psychiczną?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w najnowszym odcinku podcastu, w którym wraz z zaproszonym gościem rozmawiamy o kryzysie u lidera, bazując na wieloletnim doświadczeniu we wspieraniu liderów i organizacji.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, dzięki której poznacie zarówno teoretyczne aspekty zagadnienia „kryzysu”, konieczne do jego prawidłowego zidentyfikowania i zrozumienia, jak i praktyczne sposoby radzenia sobie w takich sytuacjach.

Pamiętajmy, że każdy kryzys może prowadzić do rozwoju, jeśli odpowiednio go zidentyfikujemy, nazwiemy i przepracujemy!

Wszystkich, którzy potrzebują wsparcia lub chcą nauczyć się, jak pomóc swoim pracownikom, zapraszamy na sesje mentoringowe i coachingowe w Leaders Island, prowadzone m.in. przez Krystynę Pietrzykowską.

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Sprawdź szkolenia:

Sprawdź The Light Book:

Misją Leaders Island jest przekazywanie dobrych praktyk liderskich. Zależy nam na wsparciu liderów również po zakończeniu sesji szkoleniowej, dlatego każdy z uczestników otrzyma od nas The Light Book – zbiór 52 felietonów napisanych przez wybitnych liderów z całego świata. 

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top