“DŁUŻEJ NIE WYTRZYMAM!” – CZYLI O KRYZYSIE U LIDERA Krystyna Pietrzykowska Leaders Island Podcast 60

“Dłużej nie wytrzymam!” – czyli o kryzysie u lidera

Odcinek 60 podcastu Z Warsztatu Lidera “Dłużej nie wytrzymam!” – czyli o kryzysie u lidera to rozmowa z Krystyną Pietrzykowską – dyrektorem Centrum Technologicznego Hitachi Energy i niezależnym doradcą wspomagającym firmy na drodze transformacji. Krystyna posiada ponad 20 letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w dużych, międzynarodowych firmach. Jest także współtwórcą Konsorcjum Suwak – Coaching & Mentoring Kryzysowy oraz mentorką Leaders Island wspierającą liderów w walce z kryzysem.

W ostatnim czasie coraz częściej zgłaszają się do nas liderzy organizacji z prośbą o pomoc w przezwyciężeniu kryzysu, którego doświadczają oni sami lub członkowie ich zespołów. Oprócz wielu czynników, które zazwyczaj powodują sytuacje kryzysowe, pojawiły się w ostatnich dwóch latach dodatkowe okoliczności, które w znaczący sposób wpłynęły na kondycję psychofizyczną wielu z nas.

Jaka jest definicja kryzysu i czym może być on spowodowany? Jak sobie radzić, kiedy wydaje się, że nie ma już wyjścia oraz jak pomóc innym odzyskać równowagę psychiczną?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w najnowszym odcinku podcastu, w którym wraz z zaproszonym gościem rozmawiamy o kryzysie u lidera, bazując na wieloletnim doświadczeniu we wspieraniu liderów i organizacji.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, dzięki której poznacie zarówno teoretyczne aspekty zagadnienia „kryzysu”, konieczne do jego prawidłowego zidentyfikowania i zrozumienia, jak i praktyczne sposoby radzenia sobie w takich sytuacjach.

Pamiętajmy, że każdy kryzys może prowadzić do rozwoju, jeśli odpowiednio go zidentyfikujemy, nazwiemy i przepracujemy!

Wszystkich, którzy potrzebują wsparcia lub chcą nauczyć się, jak pomóc swoim pracownikom, zapraszamy na sesje mentoringowe i coachingowe w Leaders Island, prowadzone m.in. przez Krystynę Pietrzykowską.

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

  • Czym jest kryzys emocjonalny i jak sobie z nim radzić?
  • Jak poradzić sobie z kryzysem w środowisku pracy?
  • Co odgrywa kluczową rolę w sytuacjach kryzysowych?
  • Czy umiejętność radzenia sobie z kryzysem zwiększa się wraz z wiekiem?
  • Jakie mogą być najczęstsze powody kryzysu u młodych liderów, a co może być przyczyną naruszenia równowagi psychologicznej u doświadczonych menedżerów?

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Twórz podcast „Z warsztatu menedżera” razem z nami!

Pragniemy zaprosić Cię do społeczności „Z Warsztatu Menedżera”. Aby dołączyć wystarczy wysłać maila na adres: zwm(at)leadersisland.com .

Możesz też zrobić to za pośrednictwem naszego formularza.

Dołączając do społeczności ZWM zyskujesz:

  • Dostęp do unikalnych materiałów wideo.
  • Z wyprzedzeniem dowiesz się kto będzie naszym kolejnym gościem.
  • Jako członek społeczności ZWM masz również wpływ na poruszaną przez nas tematykę podcastów.

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

The Light Book
Ostatnio dodane odcinki podcastu
Leaders Island Podcast 73
Motywacja wewnętrzna - potrzeba władzy
 

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X