Podcast 56

Granica komfortu z perspektywy lidera – Łukasz Siódmok

Subskrybuj:

Granica komfortu z perspektywy lidera

Odcinek 56 podcastu Z Warsztatu Lidera “Granica komfortu z perspektywy lidera” to inspirująca rozmowa z Łukaszem Siódmokiem – prezesem Fulco System – człowiekiem doświadczonym w podróżowaniu poza granice strefy komfortu.

Tematem dyskusji jest praktyczne ujęcie pokonywania swoich granic oraz szanse i zagrożenia, jakie możemy spotkać decydując się na taką wyprawę.

Jeśli chcesz przekonać się, dlaczego warto wyruszyć w podróż poza własną strefę komfortu i jak nie przegapić peronu, na który przyjeżdża pociąg zwany okazją, a także w co wyposażyć “podróżniczy plecak”, aby z sukcesem zakończyć wyprawę, to koniecznie posłuchaj naszego podcastu!

Mawia się, że podróże kształcą – skorzystaj z cennego doświadczenia, jakie wyniósł Łukasz Siódmok z przygód napotkanych na drodze kariery i poznaj praktyczne narzędzia, które pomogą Ci przygotować się na przekraczanie granicy własnego komfortu!

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Sprawdź The Light Book:

Misją Leaders Island jest przekazywanie dobrych praktyk liderskich. Zależy nam na wsparciu liderów również po zakończeniu sesji szkoleniowej, dlatego każdy z uczestników otrzyma od nas The Light Book – zbiór 52 felietonów napisanych przez wybitnych liderów z całego świata. 

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top