Podcast 25

Jak wygrywać w sporcie i biznesie? – Czesław Lang

Subskrybuj:

Jak wygrywać w sporcie i biznesie?

Odcinek 32 „Jak wygrywać w sporcie i biznesie?” podcastu Z Warsztatu Lidera to rozmowa z Czesławem Langiem- sportowcem, menedżerem sportu. Rozmawiać będziemy o osiągnięciach sportowych i menedżerskich.

Czesław Lang to wicemistrz olimpijski, dwukrotny medalista szosowych mistrzostw świata. Lang to nie tylko nazwisko, to nazwa firmy rodzinnej (Lang Team), która zajmuje się organizacją Tour de Pologne – piątego najchętniej oglądanego wyścigu wieloetapowego na świecie!

Czesław Lang to zawodowiec, od którego można się wiele nauczyć, niezależnie od profesji. W naszej rozmowie odkrywa prawdziwe oblicze i drogę swojej kariery. Dzieli się historią swojego sukcesu, a tym samym inspiruje do kontemplacji nad tym, w jaki sposób ukierunkować swoje działania, aby odnieść sukces.

Rozmawiamy również na temat czynników zewnętrznych, które wpływają na jakość życia i kariery, takie jak m.in. dieta, czy sport.

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Sprawdź szkolenia:

Sprawdź The Light Book:

Misją Leaders Island jest przekazywanie dobrych praktyk liderskich. Zależy nam na wsparciu liderów również po zakończeniu sesji szkoleniowej, dlatego każdy z uczestników otrzyma od nas The Light Book – zbiór 52 felietonów napisanych przez wybitnych liderów z całego świata. 

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top