Podcast 59

Jak zrozumieć siebie i swój zespół dzięki DISC D3 – Anna Sarnacka-Smith

Subskrybuj:

Jak zrozumieć siebie i swój zespół dzięki DISC D3?

Odcinek 59 podcastu Z Warsztatu Lidera “ Jak zrozumieć siebie i swój zespół dzięki DISC D3” to rozmowa z Anną Sarnacką-Smith – właścicielką firmy EFFECTIVENESS, managerem, konsultantem HR i przedsiębiorcą.

Anna w swojej pracy wspiera liderów we właściwym rozumieniu różnic osobowości i wykorzystywaniu tych informacji w doborze pracowników, utrzymaniu zaangażowania zespołu, podnoszeniu jakości współpracy i rozwijaniu postawy liderskiej. Jest również autorką książek „Everest lidera” i „Siła różnic w zespole”, a także prowadzi podcast Everest LIDERA.

EFFECTIVENESS jest autoryzowanym przedstawicielem PeopleKeys®, światowego lidera w strategicznym wykorzystaniu testów kompetencji DISC D3.

Bycie dobrym liderem wspierającym w rozwoju swoich pracowników, zaczyna się zawsze od samoświadomości i wglądu w siebie. Dobry przywódca musi znać swoje reakcje, wartości i wewnętrzne potrzeby, żeby zrozumieć różnorodność i indywidualność każdego z członków zespołu, a także trafnie przydzielić role i zadania w zespole.

Czym jest i na jakie pytania odpowiada DISC? W jaki sposób możemy wykorzystać DISC D3 w rozwoju i poprawie pracy zespołu? Dlaczego DISC D3 jest prawdopodobnie najbardziej czułym narzędziem diagnozy kompetencji na świecie?

Zapraszamy do wysłuchania 59 odcinka Z WARSZTATU LiDERA, podczas którego Anna Sarnacka-Smith tłumaczy założenia i korzyści płynące z badania DISC D3, a także dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem pracy z tym narzędziem oraz podaje konkretne case studies będące dowodem na zasadność i skuteczność tej metody.

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Sprawdź The Light Book:

Misją Leaders Island jest przekazywanie dobrych praktyk liderskich. Zależy nam na wsparciu liderów również po zakończeniu sesji szkoleniowej, dlatego każdy z uczestników otrzyma od nas The Light Book – zbiór 52 felietonów napisanych przez wybitnych liderów z całego świata. 

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top