Podcast 85

Kogo mam w zespole? Dobre praktyki liderskie ze świata skautingu sportowego – Tomasz Szarliński

Subskrybuj:

Kogo mam w zespole? Dobre praktyki liderskie ze świata skautingu sportowego

Odcinek 85 podcastu Z Warsztatu Lidera „Kogo mam w zespole? Dobre praktyki liderskie ze świata skautingu sportowego” to rozmowa z Tomaszem Szarlińskim – skautem, trenerem i managerem sportu, który od prawie 20 lat jest związany zawodowo z piłką nożną. Tomasz posiada również duże doświadczenie w zarządzaniu, coachingu oraz budowie zespołów, które zdobył pracując m.in w MakoLab, Widzew Łódź, Górnik Zabrze, Korona Kielce, Cracovia Kraków, Feyenoord Rotterdam.

Najlepsze kluby piłkarskie to tak naprawdę świetnie prosperujące przedsiębiorstwa, których celem jest nie tylko dostarczanie ludziom rozrywki, ale także zarabianie pieniędzy.

Czego biznes może się nauczyć od świata sportu? Jakie analogie znajdziemy patrząc na budowę wygrywającej drużyny i dobrze zarządzanego zespołu projektowego? Na co zwrócić uwagę przy rekrutacji odpowiednich pracowników?

Zapraszamy do wysłuchania 85 odcinka podcastu, podczas którego Tomasz Szarliński opowiada o pracy skauta sportowego, dzieląc się dobrymi praktykami pomocnymi przy wyborze odpowiednich osób do zespołu.

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Sprawdź The Light Book:

Misją Leaders Island jest przekazywanie dobrych praktyk liderskich. Zależy nam na wsparciu liderów również po zakończeniu sesji szkoleniowej, dlatego każdy z uczestników otrzyma od nas The Light Book – zbiór 52 felietonów napisanych przez wybitnych liderów z całego świata. 

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top