Podcast 16

Kompetencje menedżerskie w tworzeniu organizacji – Szymon Niemczura & Przemysław Berendt

Subskrybuj:

Co motywuje ludzi z IT? – raport w oparciu o RMP

Odcinek 16 „Kompetencje menedżerskie w tworzeniu organizacji” podcastu Z Warsztatu Lidera to pierwszy odcinek w historii odcinek, który miałem przyjemność nagrać z dwojgiem gości. Moimi rozmówcami są Szymon Niemczura oraz Przemysław Berendt.

Obaj Panowie posiadają ogromne doświadczenie w biznesie.
Szymon ma na swoim koncie kilka start-up’ów, w przeszłości twórca firm takich jak Codewise, czy Kontakt.io.
Przemek natomiast przez ostatnich siedem lat był globalnym wiceprezesem Luxoft’u, odpowiedzialnym za marketing.

Aktualnie obaj są twórcami nowego startup’u Talent Alfa, spółki która oferuje usługi biznesowe i już niedługo stanie się marką rozpoznawalną na całym świecie. Talent Alpha to innowacyjny pomysł na rynku kadr w IT. Talent Alpha to platforma, która łączy dostawców usług IT z dużymi klientami.

Kompetentne zarządzanie można zdefiniować jako zdolność do osiągania celów organizacyjnych, efektywnego wykorzystywania dostępnych zasobów, utrzymywania wysokiego poziomu wydajności i profesjonalizmu pracowników oraz zapewniania doskonałej obsługi klientów.

Szymon i Przemek na bazie własnych doświadczeń podzielą się wiedzą na temat kompetencji menedżerskich, które można, należy lub warto wykorzystać przy tworzeniu nowej firmy, nowego start-up’u.

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Podobne artykuły:

Sprawdź szkolenia:

Sprawdź The Light Book:

Misją Leaders Island jest przekazywanie dobrych praktyk liderskich. Zależy nam na wsparciu liderów również po zakończeniu sesji szkoleniowej, dlatego każdy z uczestników otrzyma od nas The Light Book – zbiór 52 felietonów napisanych przez wybitnych liderów z całego świata. 

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top