Podcast 71

Praca, konsekwencja i upór w karierze lidera – Sylwester Wiśniewski

Subskrybuj:

Praca, konsekwencja i upór w karierze lidera

Odcinek 71 podcastu Z Warsztatu Lidera „Praca, konsekwencja i upór w karierze lidera” to rozmowa z Sylwestrem Wiśniewskim (dyrektorem polskiego oddziału firmy Qurate Retail Group) o jego drodze do bycia liderem.

Patrząc na człowieka, widzimy go w konkretnym miejscu na linii życia, czy kariery, więc często nie dostrzegamy drogi, którą musiał przejść.

Jak wygląda droga lidera? Z jakich etapów się składa? Co jest potrzebne, aby dojść do miejsca, w którym odpowiadamy za efekty i pracę innych ludzi?

Sylwester Wiśniewski opowiada o wyzwaniach, z jakimi mierzył się na swojej liderskiej ścieżce, dzieli się wspomnieniami i przemyśleniami na temat rozwoju kariery, a także wskazuje cechy przydatne do pracy na stanowiskach kierowniczych.

Czy praca, konsekwencja i upór rzeczywiście pomagają w życiu lidera, czy może prowadzą do ślepych uliczek, jakimi mogą być wypalenie zawodowe i kryzys?

Zapraszamy do wysłuchania 71 odcinka podcastu „Z Warsztatu Lidera”, czyli niezwykle praktycznej rozmowy z liderem polskiego oddziału Qurate Retail Group.

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Sprawdź The Light Book:

Misją Leaders Island jest przekazywanie dobrych praktyk liderskich. Zależy nam na wsparciu liderów również po zakończeniu sesji szkoleniowej, dlatego każdy z uczestników otrzyma od nas The Light Book – zbiór 52 felietonów napisanych przez wybitnych liderów z całego świata. 

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top