Podcast 69

Pustynia lidera – o przekraczaniu własnych ograniczeń – Marek Wikiera

Subskrybuj:

Pustynia lidera – o przekraczaniu własnych ograniczeń

Odcinek 69 podcastu Z Warsztatu Lidera Pustynia lidera – o przekraczaniu własnych ograniczeń” to rozmowa z Markiem Wikierą – przedsiębiorcą, który od ponad 20 lat buduje i inwestuje w firmy z branży usługowej i nieruchomości. Marek jest mentorem i powiernikiem właścicieli firm, zarządów i liderów. Pomaga im przekraczać granice i szybciej osiągać cele w biznesie, karierze i życiu osobistym.

Gość dzisiejszego odcinka jest pasjonatem ekstremalnych ultramaratonów i triathlonów. W 2014 roku, jako jedna z 47 osób na świecie, ukończył w ciągu jednego roku – 4 Deserts – morderczy cykl 4 ultramaratonów, rozgrywany na 4 największych pustyniach świata (Sahara, Gobi, Atakama i Antarktyda) – umieszczony przez magazyn THE TIME na 6 miejscu w TOP10 najtrudniejszych wyzwań wytrzymałościowych człowieka.

Marek Wikiera przekonuje, że doświadczenie pustyni sprawiło, że wrócił stamtąd jako inny człowiek, jednak największe zmiany zaszły w nim podczas okres przygotowawczego do tego wyzwania.

Każdy z liderów ma swoją pustynię.

Co nią jest? Przed czym uciekają liderzy? Jakie mają potrzeby? Z jakimi mierzą się wyzwaniami? Jak pokonać własne ograniczenia i kiedy „niemożliwe” jest tylko w naszej głowie?

Zapraszamy do wysłuchania 69 odcinka podcastu Pustynia lidera – o przekraczaniu własnych ograniczeń”, podczas którego Marek Wikiera dzieli się swoim doświadczeniem i lekcjami zdobytymi na pustyniach, podaje konkretne wskazówki, jak przenieść tę wiedzę do przestrzeni biznesowej oraz inspiruje do stawania się silnym (mentalnie i fizycznie) liderem.

 

MARSZ MOCY – inicjatywa Fundacji Marka Kamińskiego łącząca społecznie odpowiedzialny biznes z realną pomocą młodzieży.

Serdecznie zachęcamy do wsparcia programu #LifePlanAcademy, którego celem jest wzmocnienie odporności psychicznej u dzieci i młodzieży.

  • Dowiedz się więcej o Marszach Mocy
  • Link do zbiórki Fundacji na objęcie pomocą 4000 dzieci w Polsce: WSPIERAM

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Sprawdź The Light Book:

Misją Leaders Island jest przekazywanie dobrych praktyk liderskich. Zależy nam na wsparciu liderów również po zakończeniu sesji szkoleniowej, dlatego każdy z uczestników otrzyma od nas The Light Book – zbiór 52 felietonów napisanych przez wybitnych liderów z całego świata. 

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top