Podcast 55

Rozwijaj siebie, zadbaj o motywację innych! – Tomasz Szabunio

Subskrybuj:

Co motywuje ludzi z IT? – raport w oparciu o RMP

Odcinek 55 podcastu Z Warsztatu Lidera „Rozwijaj siebie, zadbaj o motywację innych!” to rozmowa z Tomaszem Szabunio, Team & People Development Expertem oraz 7-krotnym właścicielem pięknego tytułu: 🏆Inspiring Leader w Dell Technologies.

Zbliżając się do końca roku 🎅🎄, większość z nas dokonuje podsumowania minionego czasu, odnosząc się do szczegółowych celów rozwojowych, postawionych sobie jeszcze w styczniu.

Co zrobić, aby wizja rozwoju była czynnikiem stale napędzającym, a nie tylko impulsem do działania na starcie? Jakie elementy powinny znaleźć się w każdym planie osobistym i dlaczego skrupulatne planowanie krok po kroku ścieżki kariery może okazać się ostatecznie rozczarowujące? Podczas naszej rozmowy z Tomkiem przedstawimy ramy, ale też pułapki działań, które obieramy często za podstawy naszego planu rozwojowego.

Zastanowimy się wspólnie nad motywacją wewnętrzną i zewnętrzną i tym dokąd może prowadzić każda z nich, jeśli nieumiejętnie nimi pokierujemy.

W końcu wskażemy na nieodzowny, a często niedoceniany element rozwoju każdego z nas: codzienne reflektowanie tego, co mnie napędza, co mnie inspiruje i motywuje. Tak aby na koniec dnia docenić budujący charakter każdego z doświadczeń.

Zapraszamy do słuchania!

PS: A Ty jakimi słowami zakończysz dzisiejszy dzień pracy?

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Sprawdź The Light Book:

Misją Leaders Island jest przekazywanie dobrych praktyk liderskich. Zależy nam na wsparciu liderów również po zakończeniu sesji szkoleniowej, dlatego każdy z uczestników otrzyma od nas The Light Book – zbiór 52 felietonów napisanych przez wybitnych liderów z całego świata. 

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top