Podcast 64

TeamWorkStrategy – Tomasz Myalski

Subskrybuj:

TeamWorkStrategy

Odcinek 64 podcastu Z Warsztatu Lidera „TeamWorkStrategy” to rozmowa z Tomaszem Myalskim – założycielem i od ponad 15 lat prezesem firmy STATSCORE, której celem jest zebranie w jednym miejscu wszystkich statystyk sportowych świata. Tomasz jest ekspertem zarządzania i strategii rozwoju firm oraz wielkim pasjonatem produktywności i efektywności osobistej. Przekonuje i udowadania, że dzięki pasji, determinacji i pomocy innych ludzi, można realizować marzenia i osiągać sukcesy.

Jak przekuć swoją pasję w dobrze prosperujący biznes? Na jakich fundamentach budować firmę, aby przynosiła dużą wartość biznesową i stanowiła satysfakcjonujące miejsce pracy?

W dzisiejszym odcinku Tomasz Myalski dzieli się opracowaną przez siebie innowacyjną metodyką TeamWorkStrategy, która pozwala firmom skutecznie działać, a jednocześnie dbać o satysfakcję klientów, pracowników i inwestorów.

STATSCORE zatrudnia obecnie ponad 600 osób, które zbierają, przetwarzają i dostarczają tysiące danych sportowych do największych federacji, klubów sportowych, bukmacherów i mediów na całym świecie. Poziom satysfakcji pracowników w tej firmie wynosi 86%.

TeamWorkStrategy oparta jest na pracy zespołowej i elementach dobrze funkcjonującego klubu sportowego.

Zapraszamy do wysłuchania 64 odcinka podcastu Z Warsztatu Lidera „TeamWorkStrategy”, w której Tomasz Myalski opisuje fundament i filary autorskiej metodyki, dzięki której zbudował rozpoznawalną firmę i satysfakcjonujące miejsce pracy, w którym (zgodnie ze stosowaną analogią sportową) wybrani zawodnicy są zaaangażowani, szczęśliwi i zorientowani na wyznaczony cel.

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

TeamWorkStrategy – najważniejsze informacje

Dowiedz się więcej: TeamWorkStrategy 

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Sprawdź The Light Book:

Misją Leaders Island jest przekazywanie dobrych praktyk liderskich. Zależy nam na wsparciu liderów również po zakończeniu sesji szkoleniowej, dlatego każdy z uczestników otrzyma od nas The Light Book – zbiór 52 felietonów napisanych przez wybitnych liderów z całego świata. 

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top