Podcast 89

Wpływ rewolucji AI na pracę liderów – Sławomir Kumka

Subskrybuj:

Wpływ rewolucji AI na pracę liderów

Odcinek 89 podcastu Z Warsztatu Lidera „Wpływ rewolucji AI na pracę liderów” to rozmowa ze  Sławomirem Kumką – dyrektorem Laboratorium Oprogramowania IBM w Krakowie, który jest odpowiedzialny za dostarczanie kompleksowych rozwiązań informatycznych i oprogramowania w wielu branżach, ze szczególnym uwzględnieniem sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego oraz przetwarzania dużych zbiorów danych (Big Data, Data Science). Sławomir Kumka jest również inicjatorem i promotorem utworzenia unikalnej kwalifikacji zawodowej związanej z programowaniem komputerów kwantowych, która została oficjalnie zaakceptowana przez Ministerstwo Cyfryzacji i włączona do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Polsce i Europie. Gość tego odcinka działa także w kontekście rozwoju postaw i kompetencji liderskich w organizacji ABSL.

Rewolucja technologiczna związana z rozwojem sztucznej inteligencji, która dzieje się na naszych oczach jest niewątpliwie przełomowym momentem, porównywanym często do rewolucji przemysłowej, czy wynalezienia elektryczności. Obecne czasy niosą ze sobą nowe wyzwania – zarówno dla liderów, jak i pracowników.

Czym jest AI, ML oraz Automatyzacja? Jakie wyzwania dla liderów niesie rozwój sztucznej inteligencji? Jakie kompetencje będą najbardziej pożądane w przyszłości?

Zapraszamy do wysłuchania podcastu ze Sławomirem Kumką – ekspertem w dziedzinie rozwoju AI, który w rozmowie dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat wpływu rewolucji technologicznej na pracę liderów oraz całych zespołów w organizacjach.

.

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top