Podcast 68

Wykorzystanie diagnozy motywacji wewnętrznej w organizacjach – Paulina Gucka

Subskrybuj:

Wykorzystanie diagnozy motywacji wewnętrznej w organizacjach

Odcinek 68 podcastu Z Warsztatu Lidera Wykorzystanie diagnozy motywacji wewnętrznej w organizacjach to rozmowa z Pauliną Gucką (Reiss Motivation Profile Master, Action Learning Coach, Coach ICF), która pracuje z liderami na każdym etapie ich rozwoju, od pierwszej roli menedżerskiej, po pełnienie funkcji członka Zarządu. Wykorzystując Reiss Motivation Profile wspiera w budowaniu stylu liderskiego, który pozwala zarządzać przez indywidualizację – celów, komunikacji czy środowiska pracy – samym sobą i zespołem. Paulina łączy Reiss Motivation Profile z Action Learning, dzięki czemu zespoły nie tylko rozumieją swoje wewnętrzne potrzeby, ale są również w stanie, w sposób praktyczny, zastosować tę wiedzę w rozwiązywaniu biznesowych problemów.

Dlaczego warto przyjrzeć się tematowi motywacji w zespole? Jakie korzyści może to przynieść liderowi, pracownikom i w efekcie całej organizacji?

Diagnoza motywacji wewnętrznej z wykorzystaniem narzędzia Reiss Motivation Profile pozwala na poznanie indywidualnych potrzeb pracowników, a także zestawienie profili całego zespołu. Dzięki temu prowadzone działania, podział obowiązków, kierunek rozwoju, czy nawet wybór benefitów nie jest przysłowiowym „strzelaniem na oślep”, ale przemyślanym działaniem w oparciu o wyniki badania, odpowiadającym bezpośrednio na potrzeby i motywacje każdego z członków zespołu.

Zapraszamy do wysłuchania 68 odcinka podcastu, będącego kontynuacją serii o motywacji wewnętrznej. Skorzystaj z praktycznego doświadczenia Pauliny Guckiej i dowiedz się, jak dzięki RMP liderzy mogą podejmować trafne decyzje i skutecznie rozwiązywać napotkane problemy biznesowe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o motywacji wewnętrznej i Reiss Motivation Profile, to zachęcamy do wysłuchania pozostałych odcinków z serii:
Odcinek 63 „Motywacja wewnętrzna miliard.0” 
Odcinek 66 „Diagnoza własnej motywacji wewnętrznej – praktyczne korzyści dla lidera”

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Sprawdź szkolenia:

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top