Podcast 90

Wypalenie zawodowe z perspektywy pracownika i lidera – Karolina Sochacz

Subskrybuj:

Wypalenie zawodowe
z perspektywy pracownika i lidera

Odcinek 90 podcastu Z Warsztatu Lidera “Wypalenie zawodowe z perspektywy pracownika              i lidera”– to rozmowa z Karoliną Sochacz – rekruterką z pasją, która obecnie pełni rolę Senior Talent Partner w Centrum Technologicznym ABB w Krakowie. Na co dzień łączy programistów, naukowców i inżynierów z odpowiednimi dla nich stanowiskami pracy, zespołami i technologiami. Pracuje blisko z kadrą zarządzającą, uważnie obserwuje i analizuje sytuację na rynku pracy lokalnym i globalnym. Mając możliwość kontaktu z niezliczoną ilością osób w procesach rekrutacyjnych, a także współpracy z bardzo różnorodną grupą ekspertów, pochyla się nad tematem wypalenia zawodowego, głównie w odniesieniu do sektora technologicznego.


Wypalenie zawodowe jest jednym z najpoważniejszych wyzwań współczesnego rynku pracy. Wyczerpanie, brak motywacji i podważanie sensu własnej pracy to tylko niektóre z licznych objawów tego stanu, który może prowadzić do poważnych konsekwencji, zarówno fizycznych, jak i psychicznych. Jako jeden z głównych czynników prowadzących do wypalenia zawodowego wskazuje się stres chroniczny.


Jakie inne czynniki mogą wpływać na pojawienie się wypalenia? Jak rozpoznać pierwsze sygnały i jakie podjąć kroki, aby temu przeciwdziałać? Jak lider może pomóc sobie oraz swojemu zespołowi?


Jeśli chcesz lepiej zrozumieć zjawiska wypalenia zawodowego, poznać jego etapy, objawy i przede wszystkim skuteczne metody przeciwdziałania i postępowania w takich sytuacjach, to koniecznie wysłuchaj rozmowy z Karoliną Sochacz, która bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, dzieli się sprawdzonymi strategiami dbania o zdrowie psychiczne i równowagę między pracą, a życiem prywatnym.

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top