Leaders Island Podcast

Ekstremalnie Skuteczne Zespoły Projektowe

Pracujesz w zespole projektowym? Przewodzisz nim lub jesteś jego członkiem? Cykl podcastu EKSTREMALNIE SKUTECZNE ZESPOŁY PROJEKTOWE jest właśnie dla Ciebie.
Leaders Island Podcast Ekstremalnie skuteczne zespoły projektowe
Leaders Island Podcast Ekstremalnie skuteczne zespoły projektowe

Z podcastu dowiesz się, jak stworzyć efektywny, zgrany team od etapu rekrutacji przez wzmacnianie zaufania w warunkach „konstruktywnego” stresu, aż po podtrzymywanie zaangażowania współpracowników.

Moim rozmówcą jest Wojciech Wereszko, byłym oficerem jednostek specjalnych. Na bazie własnego doświadczenia opowiada o tym, jak nastawić kolegów i koleżanki na pracę zespołową przy jednoczesnym optymalnym wykorzystaniu cech indywidualnych każdego z nich.

Odcinki podcastu z cyklu:
Ekstremalnie Skuteczne Zespoły Projektowe

Podcast 24
Podcast o wpływie doświadczenia na rozwój i potrzebę tworzenia zasad oraz procedur w organizacji. Podczas rozmowy Wojtek ilustruje wpływ procedur na kooperacje międzyzespołowe, ograniczenie stresu i budowę zespołowości.
Podcast 12
Podcast, w którym mówimy o tym, jak budować zaangażowanie w zespole. Podczas rozmowy dowiadujemy się, czy zaangażowanie jest ważniejsze od talentu oraz co motywuje pracowników.
Podcast 5
Podcast w którym na proces tworzenia zespołu spojrzymy z punktu widzenia dowódcy wojskowych jednostek specjalnych. Mówimy o roli doświadczenia oraz wiedzy w osiąganiu efektywności nie tylko procesowej, ale również zadaniowej.

Fuel your
leadership journey

Wybierz interesujący Cię obszar i wyrusz z nami w podróż, której celem jest świadomy i mądry rozwój.

Scroll to Top