Rekomendacja

Jarosław Bodnar
Head Of Software Development, Miquido

Wynikało to ze złych doświadczeń – ze szkoleń, które były nieinteresujące lub poziom uczestników nie był odpowiednio dostosowany… Zaś konferencje kończyłem z reguły pracując, ponieważ prelegenci mnie skutecznie usypiali. To spowodowało moje zamknięcie się na zewnętrzną wiedzę przez lata.

Gdy ktoś mi polecił Leaders Island, byłem bardzo sceptyczny. Do tego stopnia (godnie zadufanego w sobie menedżera), że zadzwoniłem do Józefa (założyciela Leaders Island) z pytaniami, czy na pewno szkolenie jest dla mnie. Wszak jestem młody wiekiem ale niekoniecznie stażem, a Fundament Młodego Menedżera pewnie nie jest dla mnie. Finalnie ‘zaryzykowałem’ i nie skończyło się na jednym szkoleniu.

Każde szkolenie jest wyjątkowe. Ze specjalistami z branży, z osobami mającymi ogromne doświadczenie w tym co robią. Ani przez chwilę na szkoleniu się nie nudziłem a wiele ćwiczeń i wydarzeń zostały w mojej pamięci, wracam do nich w codziennym życiu menedżerskim.

Po trzech szkoleniach mogę polecić każde, stąd jeśli tylko tematyka Ciebie interesuje, to bądź pewien, że otrzymasz to czego oczekujesz. W mojej firmie obecnie szkolenia Leaders Island są na liście najbardziej rekomendowanych. Zarówno dla menedżerów jak i osób technicznych zainteresowanych czymś więcej niż technologią…
Indywidualna skuteczność zespołowa – Leaders Island

Kierowane do osób, które chcą sprawdzić w jaki sposób podejmują decyzje, czy je podejmują i czy efektywnie pracują pod stresem. Nie jest to szkolenie dla każdego, bardziej do osób na wyższych stanowiskach lub większych stażem, dojrzałe, które chcą poznać motywacje swoich zachowań. Bo p o tym szkoleniu może wyjść, że praca w stresie nie jest dla Ciebie (na przykład na stanowisku menedżerskim). Szkolenie pokazuje także, jak ważna jest selekcja zespołowa. Dużo zagadnień z wojska i tamtejszego budowania zespołów, które można przełożyć na naszą codzienność menedżerską.

Fundament młodego menedżera – Leaders Island

Polecam dla osób z krótszym stażem w celu poznania dobrych praktyk menedżerskich. A dla osób z większym stażem, które utknęły w pewnej pętli bez wyjścia/rozwoju – daje możliwość konsultacji pomysłów lub inspiracji. Bardzo dobrze porządkuje wiedzę od A do Z i polecam każdemu, nawet tym, którym się wydaje, że są bardzo doświadczeni.

Scroll to Top