Zaplanuj ścieżkę rozwoju dla osób z wysokim potencjałem

High Potential

Program wspierający wykorzystanie pełnego potencjału pracowników i liderów. High Potential to ścieżka, którą projektujemy wraz z organizacją, mająca na celu rozwój kompetencji menedżerskich i społecznych u osób z wysokim potencjałem liderskim.
Change Management szkolenia
Leaders Island zmiany w biznesie

Rozwój potencjału w organizacjach

High Potential, czyli osoby o wysokim potencjale są bardzo ważną częścią organizacji. Wykazują się nie tylko wysokimi kompetencjami w swojej dziedzinie, ale także posiadają predyspozycje do przewodzenia innymi, inspirowania i innowacyjnego myślenia. Zidentyfikowanie potencjału i zapewnienie odpowiednich warunków do rozwoju dla takich osób jest kluczowe zarówno ze względu na planowanie ścieżki zawodowej przez pracownika, jak również pod kątem sukcesu całej organizacji.

W Leaders Island stawiamy na indywidualne podejście do każdego z naszych partnerów, dlatego przed zaprojektowaniem ścieżki High Potential zależy nam na poznaniu potrzeb i oczekiwań organizacji – tak, aby skutecznie zaplanować cały proces.

Z jakich elementów składa się ścieżka High Potential?

High Potential to ścieżka, podczas której łączymy osoby o wysokim potencjale z doświadczonymi mentorami, którzy na co dzień są praktykami biznesu. Proponowane konsultacje, szkolenia i warsztaty oparte są na rzetelnej wiedzy naukowej i najnowszych badaniach, dzięki czemu oferujemy uczestnikom tylko skuteczne rozwiązania i sprawdzone narzędzia.

High Potential może zawierać elementy ze wszystkich obszarów, które zalecamy w Leaders Island – w zależności od tego, jakie potrzeby zgłaszają nasi partnerzy.

Zazwyczaj jako pierwszy punkt proponujemy przystanek w Leadership Campus, gdzie uczestnicy zdobywają bazę wiedzy i umiejętności niezbędnych w pracy skutecznego lidera. Następnie zalecamy wizytę w Social Skills Lab, gdzie trenujemy umiejętności społeczne i komunikacyjne – kluczowe elementy zapewniające efektywne interakcje z ludźmi.

Po dokładnym rozeznaniu potrzeb organizacji, rekomendujemy również indywidualnie dopasowaną ścieżkę rozwoju. Planujemy ją wybierając programy uzupełniające z 4 proponowanych obszarów (Leadership Campus, Social Skills Lab, Powerful Speaking Arena, Personal Development Center).

Jeśli chcesz, aby organizacja, którą reprezentujesz w pełni wykorzystywała swój potencjał, wspierała rozwój pracowników, a przez to była gotowa na wyzwania jutra, to koniecznie zaplanuj z nami ścieżkę High Potential!

Skuteczne zarządzanie zmianą

Chętnie poznamy Twoje potrzeby i zaproponujemy skuteczne rozwiązanie.

Co mówią liderzy

Leaders Island - Home
Leaders Island - Home

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas przez formularz lub bezpośrednio na adres: biuro@leadersisland.com
Możesz również zadzwonić na numer: tel: +48 669 530 113

Scroll to Top