Zaplanuj z nami rozwój liderów Twojej organizacji

Leadership Academy

Warsztaty, szkolenia i konsultacje wzmacniające kompetencje menedżerskie liderów na każdym etapie ścieżki zawodowej. Leadership Academy to program, który projektujemy wspólnie z naszymi partnerami, wybierając kompetencje i obszary kluczowe dla organizacji.
Change Management szkolenia
Leaders Island zmiany w biznesie

Dobrzy liderzy gwarancją sukcesu

Organizacje, które najlepiej dostosowują się do zmian i najszybciej wychodzą z kryzysu, to te, które skupiają się na ludziach. Najskuteczniejszym sposobem realizacji tej taktyki jest skorzystanie z pomocy dobrze przygotowanych liderów i menedżerów. Istnieje wiele badań, które potwierdzają tezę, że lepsi menedżerowie zapewniają lepsze wyniki. Co więcej, liderzy którzy tworzą dobre relacje ze współpracownikami sprawiają, że są oni zdrowsi, szczęśliwsi, lepiej funkcjonują w okresie zmian i rzadziej odchodzą. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni ciągłego rozwoju dla liderów i menedżerów, aby przygotować ich na czekające wyzwania. Zapraszamy Cię do zapoznania się z programem Leadership Academy, który oferuje kompleksowy rozwój menedżerów, uwzględniając potrzeby Twojej organizacji.

Skuteczny rozwój liderów

W Leaders Island wierzymy, że najszybszym i najbardziej skutecznym sposobem na osiągnięcie zamierzonego celu jest skorzystanie z pomocy osób, które są/były w miejscu, do którego zmierzamy. Z tego względu wszystkie nasze programy prowadzą mentorzy, którzy są praktykami z wieloletnim doświadczeniem. Podczas warsztatów i szkoleń nie tylko przekazują rzetelnie zweryfikowaną wiedzę naukową, ale również dzielą się przykładami z własnego życia zawodowego, dzięki czemu proponują wyłącznie sprawdzone, skuteczne rozwiązania.

Skuteczne zarządzanie zmianą
Leaders Island Józef Kącki

Leading a Winning Team

Korzystając z wieloletniej praktyki we wspieraniu liderów i całych organizacji w rozwoju, stworzyliśmy autorski model kompetencji liderskich Leading a Winning Team.

Model ten jest syntezą bogatego doświadczenia menedżerskiego praktyków współpracujących z Leaders Island oraz wniosków z wieloletnich badań nad czynnikami wpływającymi na skuteczność liderską.

Kompetencje w tym modelu są pogrupowane w trzy kluczowe obszary aktywności lidera (Leading, Winning, Team) oraz trzy perspektywy, w których każdy lider funkcjonuje (Personal, Team, Organization). Połączenie tych dwóch kontekstów tworzy przejrzysty model kompetencji i umiejętności, z którego korzystamy przy projektowaniu Leadership Academy dla naszych partnerów.

Jakie obszary rozwijamy w Leadership Academy?

Leadership Academy to proces, który projektujemy i dopasowujemy pod konkretne wyzwania organizacji. Po dokładnym zapoznaniu się z sytuacją i oczekiwaniemi naszego partnera, proponujemy najskuteczniejsze rozwiązanie.

Program zawiera zagadnienia dopasowane do etapu, na którym są uczestnicy. W zależności od tego, czy są to osoby znajdujące się na początku swojej przygody z pracą z zespołem, czy doświadczeni liderzy C-level, przeprowadzamy ich przez warsztaty szlifujące kluczowe dla nich kompetencje. Szkolimy z zakresu osobistej skuteczności liderskiej, budowania i rozwijania zespołów, zarządzania, samoświadomości, skutecznej komunikacji, umiejętności udzielania feedbacku, facylitacji spotkań, motywacji, czy budowania autorytetu.

Profesjonalna wiedza i eksperckie doświadczenie naszych mentorów, a także nietuzinkowa forma warsztatów, podczas których kładziemy duży nacisk na praktykę i naukę przez doświadczenie, pozwalają nam brać odpowiedzialność za powtarzalne i wymierne efekty.

Zaplanuj dla swoich liderów rozwój w ramach Leadership Academy – programu, dzięki któremu liderzy podniosą swoje kompetencje menedżerskie i nauczą się jak budować zwycięskie zespoły, które skutecznie realizują zadania i odnoszą sukcesy.

Leaders Island zmiany w biznesie

Chętnie poznamy Twoje potrzeby i zaproponujemy skuteczne rozwiązanie.

Co mówią liderzy

Spotkanie z Leaders Island to unikalne doświadczenie, które zaprocentuje w Twoim życiu zawodowym i prywatnym.
Leaders Island - Home
Leaders Island - Home

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas przez formularz lub bezpośrednio na adres: biuro@leadersisland.com
Możesz również zadzwonić na numer: tel: +48 669 530 113

Scroll to Top