Naucz się przemawiać z mocą i osiągać zamierzone cele

Powerful Speaking Arena

W tym obszarze rozwiniesz swoje kompetencje z zakresu wystąpień publicznych i tworzenia angażujących prezentacji. Nauczymy Cię, jak przemawiać, aby skutecznie przekazać swoje myśli i intencje oraz wywrzeć zamierzony wpływ na odbiorcę – niezależnie od tego, czy przemawiasz na dużej konferencji, czy komunikujesz się w relacji 1:1. Powerful Speaking Arena to strefa, w której zbudujesz pewność siebie i nauczysz się perswazyjnie komunikować swoje potrzeby.
Powerful Speaking Arena - Obszary rozwoju - Leaders Island
Leaders Island - Nasze podejście

Rozwój kluczowych kompetencji

Umiejętność prowadzenia angażujących wystąpień publicznych jest kluczową kompetencją, którą wykorzystujemy nie tylko podczas dużych konferencji, czy prezentacji przed klientem. Tak naprawdę to jedna z najważniejszych umiejętności, dzięki której możemy skutecznie przekazać swoje myśli i idee, zdobyć uwagę słuchaczy i… osiągnąć zamierzone cele.

W Leaders Island kładziemy duży nacisk na praktykę, dlatego w strefie Powerful Speaking Arena czeka na Ciebie solidny trening wystąpień publicznych. Pod okiem doświadczonych praktyków przećwiczysz sprawdzone narzędzia, dzięki którym nauczysz się formułować angażujące i perswazyjne komunikaty oraz zdobywać i podtrzymywać uwagę słuchaczy.

Nieodłącznym elementem angażujących wystąpień jest zbudowanie pewności siebie, odpowiednia mowa ciała i umiejętność panowania nad emocjami. Proponowane przez nas warsztaty są świetną okazją do doskonalenia tych elementów, które przełożą się na Twoją skuteczność w różnych obszarach życia zawodowego oraz prywatnego.

Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze szkolenie dopasowane do Twoich potrzeb.

Wybierz szkolenie dla siebie

Angażujące Wystąpienia i Prezentacje

Należy do obszaru

Poznaj skuteczne narzędzia storytellingowe. Zyskaj pewność siebie i uwagę słuchaczy.
Prosimy o kontakt: biuro@leadersisland.com / Kraków
2930 PLN + VAT

Co mówią liderzy

Spotkanie z Leaders Island to unikalne doświadczenie, które zaprocentuje w Twoim życiu zawodowym i prywatnym.

Leaders Island szkolenia
Leaders Island szkolenia

Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas przez formularz lub bezpośrednio na adres: biuro@leadersisland.com
Możesz również zadzwonić na numer: tel: +48 669 530 113

Scroll to Top